Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Létající cirkus Donalda Trumpa... Acož takhle nadepsat Létající cirkus Václava Havla? Anebo Porevoluční pitky na Pražském hradě a skoloběžkami? Tohle jsem zatím v nadpisech meinsremu nikde nečetl.
    • Ne on jen létal aby si dělal jméno a teď se po něm jmenuje lavička pro bezdomáče *1*
      • u nás se po vencovi lahváčovi jmenují veřejné záchody václava havla
  • http://slovenskeslovo.sk/ category-forum/821-donald- trump-o-sucasnom-americkom- establishmente-cz-titulky >>
  • Kompletní Donaldův program.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Esamizdat2016%2Ecz%2F2016%2F11%2Fkompletni%2Dtrumpuv%2Dprezidentsky%2Dplan%2Dpro%2Dprvnich%2D100%2Ddni%2Dfunkce%2F
  • Koukám, že se kačer obklopí samými "odborníky"....
  • Žádné jásání že by kavárna pracovala i na tomhle servru ? *11*
    • Spíš tady pracuje putyka z Vysočiny. *2*
      • Vožralé abstinenty z kavárny mám rád co kritizují druhé za chlast *11*
        • V kavárně se pije káva a po té není viróza. Hruškovice se chlastá v putyce. *11*
          • kavárenští abstinenti mají klepavku.proto vaše řady obohatil Kalousek
  • Trump má šanci se stát nejlepším prezidentem USA. Po řádění obamovsko-clintonovské kliky bude muset udělat velký úklid. Trump je nadějí pro USA a i pro Evropu, kterou přivedli do úpadku bruselští hujeři pod velením šílené Merkelové.
    • Donald Trump zvolený systémem, nikoliv lidmi, fakticky dostal méně hlasů než Clintonová, bude suverénně nejhorším prezidentem USA, rodina Bushova a snad i Regan byli jen slabý odvar toho průšvihu, co přijde s Trumpem. Ačkoliv dosud nebyla Americká politická reprezentace nijak skvělá, s Trumpem v čele půjde úplně do hajzlu.
      • A podle čeho soudite? Podle toho co o něm píšou noviny snad ne... Dejte odkaz na něco co vás motivovalo k tomuto názoru(hádám že osobně ho neznáte a že svá tvrzení jste opřel o nějake informace z netuším)
        • No, dokonce i v našich končinách o Trumpovi informují objektivně. Informace z Channel Four (nezávislá britská televize, byť tedy nestátní) jsou ale stejně lepší. České noviny jej ukazují ještě v růžových barvách.
          Je prokázaný sexuální násilník, bankrotář, podvodník a lhář. Navíc je tupý jako poleno.
          • když tomu věříš moulo
            • jasně a ty jsi fantasta hlavně nebezpečný m a g o r! hlavně proto že vidíš všude rusa. přeskočilo ti a žije v padesátých letech ameriky??
            • Něco na ten způsob. Ty jsi navíc docela průhledný, takže je celkem jasné, že jsi buď ovlivněn Ruskou propagandou, nebo jsi přímo jedním z těch, kdo ji tvoří. Pokud nejsi placen Ruskem za šíření jeho propagandy, tak jsi přinejmenším pitomec.
            • a kde bereš jistotu že já jsem jimi ovlivněn?jen z toho že jsem dávám odkaz?

              umíš číst myšlenky nebo jsi jasnovidec? *1* *1*
            • Evidentně jsem daleko nezávislejší než ty. Rozhodně se nenechávám ovlivňovat pseudomédii typu Parlamentních listů, která říkají, že co píší normální média je všechno lež a přitom šíří lži od Surkova.
            • Nevím kým jsi najat ty.Já Kremlem ne..Jen mne fascinuje jak nicka z čr (TY) rozumí ,mluví do politiky světa.
              A řídí se tím co mu řeknou media. *1* *1*
            • Tak Trump sám se chvástal, jak ženských šahá mezi nohy, když má příležitost. Sám se defakto přiznal k daňovým podvodům. Bankrot je dohledatelný.
              Moula je tedy spíš ten, kdo tomu přes jasné důkazy nevěří, jako třeba ty. I když ty jsi možná najat Kremlem, abys ze sebe toho moulu dělal. Kolik ti platí?
      • z tebe vypadlo moudro. Jo ovšem kdyby jsi TY vyfičel do toho WC, to by bylo panečku fakt terno.
    • Pamelo *15* *15*
  • No, nebude to mít ten Trump lehké vybrat si do týmu ty správné lidi. Zajedno on sám asi toho moc o Evropě neví a obyčejní američané - voliči jsou na tom se vzděláním a znalostmi ještě hůř. A za druhé, vybrat ty správné kamarády a podlézače v rámci zachování americké "demokracie", bude taky těžké. Politická korupce totiž bují na celém světě a americká "demokracie" je toho příkladem. Není tedy jen v Rusku, jak nám stále předhazují, v rámci prozápadní propagandy, naše (ne) závislá média.
  • přivedl klauny z cirkusu Humberto, myslím, že větší trapárna, než co nám dosavadní politruci a bangsteři předváděli posledních sto let, to být rozhodně nemůže.
  • Jak jinak. Tzv. "Demokraté" opět předvádějí co jsou zač. Když někde neuspějí, tak okamžitě začnou plivat okolo sebe, pomlouvat, špinit na co přijdou a když to nejde jinak tak použijí sílu ve formě lidskoprávních ( pochopitelně demokratických) biřiců. A nedají pokoj dokud se buď nepropasírují se svým egem, nebo všechno nerozmlátí. Zvláštní, že v tomto vyniká zejména USA-že? Jako u nás se Zemanem- lidi je poslali k šípku s feudálem, tak neustále otravují lidi kam se podívají. A je jedno jestli se jim dnes říká sluníčkář, pravdoláskař, xenofil- no prostě demokrat. Až takhle se jim podařilo svým pokrytectvím zdiskreditovat demokracii.
  • At jde Zeman do Ameriky pomahat
    • Dobrý nápad, a ať sebou bere celý ten jeho ruský ovčí ansábl, můžou tam už zůstat.
      • Jistě čapisrale *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit