Přejít na výpis diskuzí

Libanonec, za kterého Česko vyměnilo za pětici občanů, je na svobodě

16.3.2017 1:13
3 příspěvky

Libanonce Alího Fajáda propustil soud v jeho vlasti na svobodu. Američané, kteří ho viní z obchodu se zbraněmi a vazeb na teroristickou organizaci, podle Fajádova českého právníka Vladimíra Ričicy nepředložili soudu pádné důkazy. Libanonce loni pustilo Česko zpět do jeho země výměnou za pětici Čechů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ty stojíš za bezbřehou drzostí smečku hlupáků požadovát po nás všech abychom vám přistěli na kvalitnější život? No ty budeš v místě asi oblíbenec. To se ti kauzy jen pohrnou. Takový morálně vyspělý kovaný advokát, jistě i poctivý komunista. To je radost se u takovému vložit do rukou.
  • No nééé - to je ale "překvapení"...

    Jen naprostí pitomci si mohli myslet, že se tak nestane...
  • že jsme vydali takového kapra, takového zavedeneného darebáka Fajáda jen tak. Výměnou za bezcenné neukázněné dobrodruhy, kteří ač poučeni a s vědomím obrovského rizika se vydali na výlet.Ale navíc vychcané dobrodruhy kteří mají nyní ještě tu troufalost se soudit se státem za své odškodnění! Za svoji prokazatelnou nekázeň pochtívají ještě obecní peníze! Tedy my všichni se máme složit na finanční příspěvek neukázněncům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit