Přejít na výpis diskuzí

Libyjská komise vyšetří okolnosti Kaddáfího smrti

24.10.2011 21:43
6 příspěvků

Libyjská Přechodná národní rada (NTC) zřídila komisi, která má vyšetřit smrt bývalého libyjského vůdce Muammara Kaddáfího. Kaddáfí byl zabit ve čtvrtek za dosud ne zcela vyjasněných okolností a nové libyjské vedení se kvůli tomu dostalo pod mezinárodní tlak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Sebranka, která se dostala za velkého přispění zločinců z NATO k moci, jsou zabijáci a zločinci všeho druhu. To že vraždí a likvidují Muammarovy spolubojovníky a příznivce, je všeobecně známé. Proč prašivý Západ tyto civilisty neochrání? Protože západní fašistické režimy jsou stejné, jako ta pakáž, kterou nainstalovali do vedení Libye. Inu jaký pán, takový sluha.
 • Hovořil také o tom, že základem státu bude islámské právo šaría.
  A je to tu))
  *1*
 • Komu patřila ta vystřelená raketa a ten kdo to nařídil ,ten je vrah. To co následovalo už je jen následek toho všeho. Vlastně ti vrazi jsou známí už od okamžiku "rezoluce",kdy Kaddáfi hned druhý den uzavřel příměří, aby tedy nikoho nedráždil a přesto tam "vlítli všichni" Hlavně že v Haagu soudí nějakého Mladiče za zločiny proti lidskosti...Kdyby to tam nechali být Kaddáfi by si s "povstalci" poradil za několik týdnů sám a klidně i s dohledem nezávislých pozorovatelů z OSN a EU. Ale tam byl scénář už jasný a jiný hned od začátku..
 • Moment, četl jsem, že NATO vystopovalo před nějakou dobu Kaddáfího podle mobilu, kterej někomu vzal... A teď tvrdí, že ani nevěděli, že je ve městě. Nevim, ale asi si to nějak dávám špatně dohromady? (O_O)
 • "Aliance provedla útok (na kolonu s Kaddáfim), neboť se domnívala, že se kolona vozidel chce přesunout ..."
  Tak nějak vypadá kontrola bezletové zóny nad Libyí podle vedení NATO !!!!!
 • Cela, zkorupovaná komise, ať se jde vycpat! Na jejich žvásty mohou být zvědavi a věřit jim jen roboti emílci, jinak řečeno blbci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit