Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jeden z těch stovek tisíc je asociál Sajmon, co tu smrdí nonstop. *15*
  • Tahle společnost nam implantuje metodu 5S a kaizen .Vyspělí a vymírající - někde je chyba. *1*
  • ... kde je moje láska Simonka, taky leze až doleze a já budu moc čmuchat a čmuchat k jejím smradlavejm kalhotkám, to se mám, to se nabudím a pak všichni uvidíte :)))
    • ... ano vystačím si sám, třeba v noci jsem tady sám ale pořád píšu příspěvky do diskuze a u toho si leštím kopí, to mám rád leštit a leštit, jinak bych tady nevydržel :)))
  • ... mohu se vesele vzdálit, můj bezpohlavní jmenovec s IQ tapíra si vystačí sám :)))
  • ... ten zdegenerovaný ubožák je tak primitivní, že uděluje víc hlasů blba, než on má IQ :)))
  • ... všechny krysy a krysáci lezou ven a je to jako leze leze po železe, nedá pokoj až tam vleze. Děkuji :)))
  • ... už lezou ty krysy, první vylezl s odstupem nejprimitivnější ubožák, který krade nicky :)))
    • ... primitivní hlasování chudáka jenom podtrhuje jeho jednocifernou hodnotu IQ :)))
  • Teplouš Semjon Gayínek také už roky nevychází z domu, jako mrzák stejně nemůže, tak jaký štráchy!!!








    YEAH !!!
  • My zase máme přes 70 tisíc bezdomovců a statisíce lidí na sociálním dně, jsme na tom daleko hůř než Japonci.
  • Ještě chybí docela podstatná informace a to.......z čeho ti lidé žijí? Kde berou pěníze na nájmy, energie a potraviny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit