Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé na co senátoři reagují. Co takhle návrhy co nás opravdu zajímají a také do sněmovny došly. Budeme muset čekat na změnu režimu aby se potrestaly zločiny současnosti? Je to o křeslo co? Co se takhle zrušit pro neúčelnost a poprvé v historii být užiteční vejminkáři, nebo se snad senátoři něčím zasloužili o ne jejich ale naši zemi?
  • to petr anonym--magor nemocny syfylidou-borok ani za to skoro nemoze. takove hovadko bozi-bo beztak tak bezcharakterni clovek to musi byt jedine verici.
  • Rudá lůza zase běsní, že mají být vyznamenáni lidé, kteří se pokoušeli něco dělat proti tomu zrůdnému komunistickému systému, který byl učitelem nacismu. Nevadí jim, že v parlamentu straší KSČ(m) jako přímý potomek rudých vrahů, kteří tady udržovali a prováděli středověká asiatská zvěrstva zavlečená sem mongolsko tatarskými nomády.
    • Petře, Petře, nevím kolik ti je, ale podle toho co tady vždy vypotíš, tak jsi školou povinný nebo nevíš o čem píšeš. Opakuji nejsem komunista ani jejich příznivec, ale dokáži si udělat objektivní názor, což ty asi neumíš. Pro mně vražda (brutální vražda) zůstane vždy vraždou ať ji spáchá komunista nebo někdo jiný. Pokud schvaluješ vraždu v jakém koly pojetí, nejsi pro mně nic jiného než zvrácená osoba, která nemá co dělat na svobodě.
    • Ale vůbec neběsní žádná rudá lůza, ale směje se pitomcům, jako jsi ty. Ten návrh na vyznamenání Mašínů přece podala ta jejich mentálně postižená ségra, která má jako příznivkyně té dnešní pravičácké sebranky, co si chce říkat vláda. Jinak už by dávno seděla v ústavu...
    • Tedy, jsem zvyklý na ledacos, komunisty také nemusím, ale že se u nás ještě vyskytují tak vygumovaní jednotlivci, kteří navíc prezentují svoji debilní zvrácenost na netu jsem nečekal.Omluvou pro pana Petra budiš slogan, který používal už můj dědeček když marně bojoval s nějakým blbcem:"Vám se to blbne, když na to nemusíte myslet!!Ubohý hochu, pro vás snad nebude volné místo, ani v království nebeském!
    • Tohle může napsat jen totoální blb, který tu dobu nezažil. Vrah zůstane vrahem a ten který zabije pro prachy svázané účetního, kterému sebral výplaty, aby si koupil nový nábytek a motorku to je vrah zbabělec, kdyby ses podělal! Proč nezačnete vyznamenávat další loupežné vrahy, Kájínka a další, je jich tu nově hafo! *16*
    • Petře, fandím Mašínům a doufám, že po jejich vyznamenanání trefí všechny komunisty šlak
      • Takoví lidé jako Petr se dnes podřezávají v rámci 4.odboje !!
    • Svými názory jsi tady všem pro smích.Běž radši mezi černé nevzdělance na romea.cz,tam tě snad budou brát vážně.
      • oto, ty jsi "všichni"? V čem se mýlím?
  • To se mi jen zdá. Teda jestli to dobře chápu, když nesouhlasím s nynějším mafiánsky postaveným režimem, který poškozuje naší vlast a nás řadové občany. Mohu podpalovat stohy, vykrást poštu a podřezat policajta a ještě budu vyznamenán? To zní lákavě. Jenže já na tyto zločiny nemám žaludek, tak asi na vyznamenání musím zapomenout. A čekat na to až mě zavřou za mé názory nebo za počmárané volební plakáty. Bože, čeho jsem se to dožil?
  • O návrhu na vyznamenání bratrů Mašínů je škoda mluvit. Navrhovatelům zkrátka stále nedochází, že vražda zůstane vraždou za jakéhokoli režimu. A žádný skutečný demokrat nikdy vraha nevyznamená. Záhadou je však návrh vyznamenat prvorepublikového politika Antonína Švehlu, který zemřel v prosinci 1933. Jednoho z pěti mužů 28. října 1918, který stál u zrodu dnes již neexistujícího státu, který prezident ministátu, jenž vznikl na jeho troskách, pomáhal rozbít. Kdo bude další? Komenský? Hus? Žižka? Nebo snad rovnou Karel IV.?
  • A kdo se podepsal pod tyto dopisy? XY nebo Nečas, Vondra & spol?
    • Píšou, že je to od veřejnosti. Klidně byste to mohl být i vy, kdybyste toho byl schopen. Sněmovna může navrhnout další jména sama a nemusí si to sama sobě posílat dopisem, totéž platí pro Senát nebo vládu. Jestli tomu nerozumíte, zkuste se zeptat někoho, kdo umí číst a porozumět psanému slovu. Jestli chcete někoho navrhnout sám, tak se radši nezkoušejte podepsat XY, to by možná neprošlo...
  • A co takhle Martina Sáblíková. Nikoho nezabila, nikoho neokradla a ukázala celému světu, že češi umí vítězit! Nebo Lukáš Konečný, mistr světa v boxu. Taky mu k tomu nepomohli konexe a lobisté a tuneláři na hradě... Máme pořád ještě lidi, za které se nemusíme stydět. Proč se pořád vytahují kreatury, ze kterých je slušnému člověku nevolno od žaludku??????????
  • Ti. co tam píší takové nesmysly a nesmyslné návrhy, patří za mříže stejně tak jako jejich vzory.
  • Já doporučuji vyznamenat p.Smetanu,který nikoho nezabil,ale poukázal na absurditu tohoto mafiánského kapitalismu.Díky p.Smetano ,více statečných,aby tento režim skončil.
  • To už je lepší vyznamenat největšího vožralu a ne vrahy bezbraných obětí.Nebo největšího tuneláře v absurdistánu je možné všechno i to nad čím rozum ostává stát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit