Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale o jedno se podělím. Když jsem v roce 2005 zaměstnal bezdomovce, užil jsem si očistec!
    Tato společenská třída, nechce pomoc, nevěřte tomu. Tento život jim plně vyhovuje ale snad ne všem, to nevím. Moje parta složená z dvanácti kusů ve věku 24 - 50 let se tak nechovala. Zřídil jsem jim ubytování a staral se jim o jídlo, vykoupal, vyčistil zuby, oblékl, obul a ostatní. Ctil jsem pravidla, aby neměl nikdo hlad, nebyla mu zima a pořádně se vyspal. Naprosto jsem se pletl ve všem, nečekal jsem vděk ale poslušnost, práve na opak zálohy, hospoda, automaty, cigarety a fet. Místo práce zábava u telvize. Když jsem jim přivezl potrviny protože s penězi nikdo neuměl hospodařit, měl jsem tenktát bavoráka, přijel jsem k ubytovně a volal jim aby někdo přišel pro jídlo, nikomu se nechtělo a tak jsem to vynesl do poschodí, bylo toho dost, šel jsem čtyřikrát a nic žádný vděk. Byl to pro mne dobytek.
  • Je k uznání, že přeze všechny názorové i jiné rozepře není možné dopuštět situaci a takovou likvidaci své vlastní lidské rasy, bez ohledu na vyznání i barvu pleti. Někteří si toto zvolili dobrovolně, ale spousta do toho spadla díky dnešní době a režimu. Do tohoto se normální člověk dostane ani neví jak....! a říkat "mě se to nemůže nikdy stát" bych neměl rozhodně odvahu tvrdit. Ono v životě stačí docela málo a je vše úplně jinak a to během chvilky.
  • Úmrtí těch,kdo bezdomovce "vyrobili",se jednou bude slavit s jásotem!
  • Nemůže být každý jedinec všemocným klasem i stéblo trávy má svou hodnotu a umí se třpytit. Věčnost bude pro všechny stejně dlouhá.
  • Umrzlí bezdomovci ,ti jdou na vrub těch lumpů,kteří se po údajné revoluci prolhali k moci.Těm vyhovuje co nejvíce bezdomovců a hlavně těch,co umrznou.Protože potom se ,díky těmto vlastizrádcům,můžou cizinci,v naší zemi,více roztahovat.Ten vlastizrádný politický dobytek,který se po údajné revoluci prolhal k moci.je třeba, po skutečné revoluci ,odporážet na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsoben,za vlastizradu.
    • ano přesně takto skončíš...užij si to
  • Můj soused pravil, přijde doba a budeme uctívat památku šlechty
  • Škoda,že jsem o tom nevěděl ,zúčastnil bych se.Protože v tomto státě,který se má převážně starat o své občany se stará o kdejaký humus,který sem přileze včetně různých nemocí a díky bezplatnému zdravotnictví za socializmu u nás neznámých a nebo vyléčených.Jak je možné co tady je např.herců a hereček ze Slovenska.Např.trapný Járik konferoval na miss ČR.Očekávám,že slovenská miss bude také konferována Čechem.Nebo jsme se jako rozdělily?
  • Být dnes bezdomovcem se může stát každému( až na těch 20.000 , kteří si nakradli) a je to dřív, než si kdokoliv z nás myslí. Přijdete o práci, nemáte na nájem, exekutoři vám vezmou zbytek a je vymalováno. Při současných zákonech si nikdo z nás nemůže být jist ničím. Většina důchodců, kteří jsou sami a žijí pouze z důchodu,k tomu nemají daleko. Pokud nemají nikoho, kdo by jim občas pomohl, tak si musíte vybrat, buď zaplatíte nájem a jiné povinné poplatky,nebo si koupíte léky, které nutně k životu potřebujete, nebo budete mít na jídlo. Podotýkám bezmasé, prošlé , nebo to co dostanete od lidí a to si musíte propočítat kolik krajíčků chleba můžete denně sníst a někdy zapíjet pouze vodou. Oblečení musí stačit to, co je z minulosti. TO JE SKUTEČNOST!!!! Je pravda, někteří bezdomovci si to zavinili sami . Kdo z Vás v životě neudělal chybu? Možná Vám pomohli rodiče,prarodiče, nebo sourozenci. Oni třeba nikoho takového neměli, nebo nenašli. Přiznám se, že je mi jich úpřimně líto a stydím se, že v naší zemi něco takového je a pokud mám, tak jim vždy něco dám. Ano, někteří to propijou, ale třeba ten alkohol je v té jejich beznaději to jediné co mají.
    • Pravdivé, výstižné, lidské ! Líbí !
  • Tak radši bych držel hubu,tohle je ostuda tohoto absurdistánu jak šráky.Fuj tajksl.Přitom stačilo a stačí málo. *12* *12*
    • Vendo, stčí ale přednost mají černí a cizinci. Tak to chtěl ten bůh.
  • Ostuda této společnosti za podpory neshopných pomazaných hlav a volených orgánů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit