Přejít na výpis diskuzí

Lidé v syrském Halabu panikaří. Uprchlo jich už 200 000

30.7.2012 20:50
4 příspěvky

Boje o velkoměsto Halab na severu Sýrie dnes pokračovaly několikátým dnem. Jak síly věrné prezidentu Bašáru Asadovi, tak povstalci hlásí vítězství. Podle OSN z obchodní metropole uprchlo již kolem 200.000 lidí. Americký ministr obrany Leon Panetta útok na Halab označil za hřebík v Asadově rakvi. Jako...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ...snad to dosavadní legitimní vláda zvládne a nedojde ke stejnému scénáři jak v Lybii, dnes loutce USA, Francie a spol!
  Snad zvolili správně vyčištění hlavního centra nepřátelských sil, které musí zlikvidovat do posledního, jinak to bohužel nejde.
  • proč nepřátelských sil ? copak obyvatelé Sýrie jsou nepřátelé ?
 • Americký fašistický pohlavár a válečný zločinec Panetta znovu blije lži o útocích syrské armády proti vlastním lidem. Armáda však legitimně bojuje se zahraničními teroristy a žoldáky, kteří do Sýrie přicházejí všemi dostupnými cestami. Vzhledem k tomu, že tito všehoschopní zločinci jsou ze zahraniční zásobováni i zbraněmi měl by prezident Bašár al Assad okamžitě požádat o pomoc mocnou Ruskou Federaci, Čínskou lidovou republiku a Íránskou islámskou republiku, jinak bude statečná syrská armáda brzo čelit veliké přesile podobně jako se to vloni stalo bojovníkům libyjského velikána Muammara. Ať žije prezident Bašár al Assad!
  • bože bože ..dal ti nejvyšší alepsoň kousek mozku ??

   dokážeš alespoň trochu připustit že tam lidé nebyli tak spokojen, i jak ti soudruzi namlouvají ??

   budeš se schopen omluvit všem , za pomluvy , když vyjde pravda najevo ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit