Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem nový antiparoubek zaměřený na nepoučitelné trotly jako je Vlk, Petr a jim podobní, doufám že se mi podaří je trochu převychovat a vzdělat, zatím tápou v naprosté neznalosti, snad se to díky mě brzy zlepší !!:-)))
  • gabčíka kubiše a ostatních nic to nemění na faktu že atentát z hlediska vojenského a zdravého rozumu byl nesmysl. bránit jsme se měli na hranicích v roce 1938 třeba i sami. tam byla země připravena. k obraně i k obětem. ovšem vydat zemi bez obrany, lidi předat do rukou esesáckých zrůd utéct do bezpečí za moře a pak pokrytecky ječet cosi o nutnosti odboje a dělat jakési sóloatentáty když mi nic nehrozí a účty zaplatí jiní v protektorátě, tomu říkám všivárna. je to jako bych otevřel dům dokořán lupičům, sám jsem utekl k sousedům, a poté když zloději ohrožují mou rodinu noži a pistolemi tak bych vydával výzvy aby se bezbranná rodina nechala "hrdinně" zapíchnout. no ale co taky jiného čekat od vyčůraných politiků že?
  • Lidice srovnali se zemí komunisti, a ruské buldozery, ruská výbušnina na základě atentátu na hodného, jakéhosi němce. Až po zásahu západu a hlavně USA bylo naše území osvobozeno včetně prahy a dal se tak průchod vzniku kryplů jako je petr a profesor historie vlk *16*
  • Právě proto, Vy lamo provokatérská a blbá *10*
    • ???
      Lama je ušlechtilé zvíře.
      • A nebo taky název pro super blba na internetu vědátore *16*
        • Děkuji za poučení, Lamo. *1*
          • Není zač Vy vole! *10*
    • Pro petr
  • Jestlipak by nebylo třeba se zamyslet nad tím, zda počin atentátu na Heidricha, který se nedávno tak oslavoval, neboť byl veden ze západu... stál za to , že by vyrovnal tolik nevinných obětí a utrpení nevinných lidí, kteří za něj zaplatili svými životy.
    • Taky mě to častokrát napadlo.On za tím, snad hlavně stál fanatický nacionalista Beneš, který si hraním na fýrera léčil své komplexy. Byli jiní, kteří mu to rozmlouvali.
      • To je po prvé co s Vámi nesouhlasím.Beneš mě zklamal hlavně podepsáním smlouvy s bývalým Sovětským Svazem a jeho chováním po roce 1945.Samotný atentát na Heidricha zvýšil naší prestiž u západních spojenců
        • tak to je pěkné, dva největší blbi se střetli, kikán Petr a JUDR.Karel Vlk který neovládá pravopis, oba by potřebovali dvacet ran bičem na holá chodidla, možná by prozřeli. :-)))
          • je to tak vy dva blbečci ?? kikán a Vlk ? :-)))
        • Ale pane doktore Vlku musel byste prožít zradu nejbližších přátel na které se E.Beneš spoléhal. Mnichov byla zrada demokratického Československa v jehož čele stál. A nebyli mu veškeré smlouvy na obranu republiky nic platné. Francie a Anglie nezradili jen v Mnichově Československo ale po napadení nacistickým Německém také Polsko! Ano, ihned po zahájení válečných oparací na územé Polska vyhlásili Něměcku válku. A to bylo vše.
          Žádné operace proti Německu zahájeny nebyly a té době se říká "Zvláštní válka.
          A Sovětský svaz nesl nejtěžší břímě válečných operací.
          Až po Haydrichiádě západní mocnosti uznali neplatnost "Mnichova".
          Hrdinství parašutistů Kubiše a Gabčika a dalších našich spoluobčanů tato doba nevyzdvihuje. Škoda. Byl to odkaz světu, že Československo se s porobou nesmířilo.
          Že padli za oběť nevinní? Válka strávila 50milionu Evropanů. Jakou vinu měli ony.
          • V roce 194O bojovala proti Německu jediná Anglie.Rusko mělo s Hitlerem pakt o neútočení a k tomu tajnou doložku.Na základě této doložky si Rusko a Německo rozdělilo Polsko, obsadilo Pobaltí,Besarábii a přepadlo Finsko.
        • To je pravda, že atentát na Heidricha zvýšil naší prestiž, ale otázkou zůstává, jestli ty strašné následky mstících se nacistů nepřevážily.
          • A za co se nám mstíte Vy a Vaše totalita?
            • Já to píšu furt, že Vám totalita modré lůzy zaslepila mozek, pardon, u Vás není co *16* To se to teď vyřvává co? Za komunistů mrzáček chudáček a na starý kolena jen blb. To je kariéra
            • Já to stále říkám, že přespříliš komunistické ideologie vede k degeneraci a posléze k totální zmatenosti.
        • A pak nám to dali do poslední ponožky zaplatit. Přílétli jste z marsu, nebo nečtete, nevíte. Nebo jste prostě provokatéři. Není možné aby takový lamy kvákali nesmysly. Celý západ se na nás vy.... z vysoka a utopil nás morálně a teď i materiálně.
          • Z marsu jsem nepřišel.USA zachránila Evropu v 1 a ve 2 světové válce , SSSR uzavřel nejprve smlouvu s Hitlerem a když byl napaden bojoval.A Váš slavný bývalý SSSR nás v roce 1968 okupoval, a po 2 světové válce k nám zatáhl Váš slavný komunismus, který má na svědomí miliony lidí.Neznáte vůbec historii a berete to co Vám napapouškovalo bývalé Rudé právo
            • Blbem lze nazvat jedině toho kdo ignoruje zjevná fakta.
            • Nemám co bych dodal, ať si každý udělá obrázek jaký jste blb *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit