Přejít na výpis diskuzí

Lidovce nadále povede dosavadní předseda Pavel Bělobrádek

8.6.2013 21:11
81 příspěvků

Lidovce nadále povede jejich dosavadní předseda Pavel Bělobrádek, kterého dnes do čela strany zvolili kandidáti celostátního sjezdu KDU-ČSL v Olomouci. Bělobrádek při volbě předsedy KDU-ČSL neměl protikandidáta a získal 244 z 272 odevzdaných hlasů. Znovuzvolený šéf chce příští rok vrátit stranu do Poslanecké...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Právě to že reagujete na evidentně mentálně postiženého anonyma s tečkou, mu děláte největší službu, jeho největší radostí je když vás může přivést do varu, to je v sedmém nebi, nereagovat nevšímat si ho jako by tady nebyl, jedině to na něj platí!
  • Je zcela jasné že člověk který tady píše pod nicky Honza a pod, nesmysly na úrovni malého dítěte nemůže být duševně v pořádku a je evidentně pod dozorem psychiatrů!
 • Zastydlý kariérista Bělobrádek, postavil svou kariéru na zaslepené nenávisti a stupidní antikomunistické odrhovačce. Tu dnes už žerou jen další zaslepení nenávistníci, jaké tady prezentuje anonym s tečkou.
  Nenávidět zločiny, podvody, lhaní, podrazy a křiváctví všeobecně, čili v souhrnu vládní koalici, jinak koaliční politické a církevní lupiče, zloděje a jejich přisluhovače, lze považovat za logické vyústění pramenící z jejich nesčetných zločinných činů. Bělobrádek a anonym s tečkou se ale živí nenávistí opačnou. Zarputile se utápí v demagogických argumetnech. Tvrdošíjně spočívají na nulové prázdné a vyčpělé pozici. Opírají se o nenávist vůči KSČM, která je vůči lidem, především vůči pracujícím a těm co chtějí pracovat ale ve shnilém systému práci nemohou sehnat, nejpoctivější a nejčestnější politická strana, ze všech parlamentních politických stran současné doby. Živí se nenávistí vůči straně, která jediná může lid této republiky vytáhnout z existenčního a morálního marasmu zavedeného pravicovými stranami. Ve vlastním zájmu budeme nuceni takové škůdce lidu vyobcovat na periferii dění. Až se tak stane, můžeme je nechat ať nás těmi jejich absurdními výplody sem tam pobaví a rozesmějí.
  • Nemají jinou koncepci, než tvrdit pořád dokola - za všechno můžou komunisti. A že zde 23 let rozkrádají zemi kapitalisti, to jako kdyby nebylo.
   • To je zvláštní: v Němwcku, Rakousku, Francii a jinde jsou kapitaliské taky a nic tam nerozkradli. Jenomže tam tyto dnešní kapitalisty nevychovávali půl století komunisté, tak si zachovali ještě jakýsi charakter, případně špetku vlastenectví. Toto je u nás jiné. Společnost rozkrádají a devastují bezcharakterní lidé.
    • Vždyť říkám, že za to mohou komunisté. A jestli vychovali i tebe, tak to byli opravdu zločinci. Jenom nevědomý či bez vzdělání neví, že právě kapitalisti kradou jak straky. Naši modří gauneři se od nich teprve učí. I když pravda, dosahují výborných výsledků. Není to dávno, co odstoupil německý prezident pro podezření z korupce. Ale co vykládat nějakýmu hňupovi.
 • Pišta se vzteká když se mu připomenou zvěrstva komunismu. Stále mění nicky, aby to vypadalo, že těch komunistických pomatenců je tady ví.

  Zvěrstva komunismu:

  http://aktualne.centrum.cz/zahranici/asie-a-pacifik/clanek.phtml?id=779452#utm_source=aktualne.centrum.cz&utm_medium=article-hint&utm_content=domaci
  • Všechny, kdo mají jiný názor než kapitalisti jsou zličinci?
   • Komunisti nemají žádný názor, ti jenom opakují bláboly svého fýrera.
 • o sestavovani vlady ma / nebo uz snad nejak ochabla / take ta hvezda bobosikova. Tenhle je take dost excentrickeho vzhledu , meli by jit spolu do holportu. Po volbach propadak na to si klidne vsadim ze se ta jejich banda nikam nedostane. A co se tyce vymytani dabla komunusmu. Kecy tady / bezcenne / jsou jedna vec , ksefty s komunistickou Cinou druha . Na cem kazdy z vas vy hrdinove 27 odboje pisete ? Neni to z Ciny ? A dalsi a dalsi veci odtamtud a nekonecna snaha vsech co neco vyrabeji se u tech komunistu prosadit na trhu . Nejste nic jineho nez banda tupcu.
 • Tomu Bělo chybí slušnost a sociální cítění ,to na tom musí být ti lidovci opravdu špatně ,kdy takový člověk je ve vedení !!
 • Anonym s tečkou má dokonale vymytý mozek. Pravicové demagogie, kterým dnes už věří minimum skalních fanatiků, jsou jeho náboženstvím. Je politováníhodným tvorem stejně, jako zmanipulovaní občané v KLDR. Tedy občané ze země, kterou se tu tak nesmyslně ohání a fanaticky s tím operuje. Vrátit se do reality nemůže, aby nemusel přiznat skutečnosti, které tu existovaly za nesvobody v reálném socialismu. Za nesvobody totalitního režimu, tolik odlišné od děsivější nesvobody dnešní demokratůrské totality.
  Plná zaměstnanost, neexistence bezdomovectví a žebráků, celková spokojenost i přes nadávání na režim po hospodách. Plné žaludky a stoprocentně zajištěné životními potřeby. Žádné vytunelované úspory v kampeličkách, žádné zpronevěřené úspory na bydlení, žádná rodiná v neštěstí zásluhou legálního, reklamními poutači propagovaného hazardu, žádné podvodné nemravné praktiky mající oporu v zákonech nahrávajících zločincům, nic takového. Proti takovým neoddiskutovatelným faktům a na stranu zločinu, lze se stavět pouze s dokonale vymytým mozkem. S mozkem zaneseným bezbřehým fanatismem a demagogickými poučkami, sloužícími k udržení poddajnosti vykořisťovaných a odíraných výkoných zaměstnanců. Demagogickými nesmysly bezvýhradně převzatými, vzdor chatrným, pro zdravé myšlení neudržitelným základům na kterých stojí.
  • Celé jsem to prožil a naprostý souhlas ,za totáče jsme žili v pohodě,nejlíp bylo za Husáka !!
   • Za totáče jste většinu lidí zotročili,´abyste si mohli žít v pohodě.
    • Chlapče, jsi opravdu hloupý a asi o tom nevíš. No to už tak bývá.
 • Rozvinutý komunismus v KLDR:

  http://aktualne.centrum.cz/zahranici/asie-a-pacifik/clanek.phtml?id=779452#utm_source=aktualne.centrum.cz&utm;_medium=article-hint&utm;_content=domaci
 • Komunistická ideologie je ideologií preferující slušný život pro naprostou většinu lidí. Prosazuje lidskou důstojnost a potlačuje vykořisťování člověka člověkem. Odsuzuje ponižování lidské důstojnosti. Komunistická ideologie je zrůdná pro kořistníky, pro vykořisťovatele a pro parazity všeho typu. Z ČÁSTI JE zrůdná i pro některé nemyslící nýmandy a prorežimní lokaje zvrhlých charakterů, ubitých fanatismem a hloupostí. Komunistická ideologie má v mnoha aspektech totožné zásady se zásadami hlásanými Kristem. Jsou to zásady, které jsou v příkrém rozporu a v protikladu s konáním katolické církve.
  • (pokr.)
   * znemožňoval jim výkon zaměstnání, povolání nebo funkce a dosažení vyššího nebo odborného vzdělání,
   * zabraňoval jim svobodně vycestovat do zahraničí či vrátit se svobodně zpět,
   * povolával je k výkonu vojenské služby v Pomocných technických praporech a Technických praporech na neomezenou dobu,
   e) pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny, umožňoval jejich beztrestné páchání a poskytoval neoprávněné výhody těm, kteří se na zločinech a perzekucích podíleli,
   f) spojil se s cizí mocností a od roku 1968 udržoval uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk.
   (2) Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti.
   • Výdyť to říkám, blb nehodný pozornosti. Litovat však nikoli, pověsit, teď raději utopit, je to levnější?.
   • Přestaň papouškovat tyhle kapitalistické zákony,celý socializmus jsem prožil a bylo to v pohodě ,stěžovat si mohli pouze lenoši !!Po volbách se třeba odsoudí kapitalizmus !!
  • KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
   (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)
   § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali,
   a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým,
   b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů,
   c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon,
   d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:
   * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám,
   * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
   (pokr.)
  • Komunistická ideologie je zvrhlé chiliastické učení, kterému věří jenom pomatenci. Všude kde se začala tato ideologie uplatňovat došlo k nepředstavitelným zvěrstvům. I nacisti se učili u komunistů
   • Jeden politický vězeň vzpomínal: Prošel jsem Mathausenem, Dachau a Terezínem, ale nikde jsem nezažil to, co v komunistických lágrech padesátých let. Tento člověk byl v trochu lepších časech plně rehabilitován jako naprosto nevinný. A to jistě nebyl sám. Když byl tedy nevinný, proč seděl za komunistů???
   • vis na cem jsi ten svuj blabol stvoril ? Na compu a klavesnici vyrobene v komunisticke Cine.
   • Nejvíc se od nich asi poučily USA ,ty jsou daleko horší !!
 • Soudruzi, bratři a sestry, nezapomeňte, v sobotu na schůzi, a v neděli do kostela.. ;)
 • Největší zločinci a zrůdy jsou komunisti. Kdyby nebyli loupili církevní majetek, nemusel by se teď restituovat.
  • Největší zločinci a zrůdy, i když to na první pohled není až tolik viditelné, jsou ti ,co jako tenhle č u r á k s tečkou, mají snahu zastírat dnešní svininy svými debilními výroky o čestných komunistech z KSČM. Ti hajzlové nečestní z KSČ už jsou nalezlí v pravicových stranách. Restituce církevní, žádnými restitucemi nejsou. Tahle církevní velekrádež je jen obrovský podvod a loupež a kdo nemá v hlavě n a s r á n o, tak je si toho vědom. Komunisti neloupili ale znárodňovali jen naloupené a vykořistěné majetky. Církvím nikoli, protože těm byl zatrhnut velice mírně tipec ještě před nástupem komunistů. Velice mírně z toho důvodu, že církve ve většině spolupravovaly a kolaborovaly s Hitlerovým režimem. Kdo zastává zločince je sám zločinec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit