Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to čtu. tak jsem hin.
  • Veterinář vede své stádo dobytka, no to je toho. *15* *15* *15* *15*
  • Moskva se zahalila černým suknem, hvězda na Kremlu dosvítila, Putin si oblékl černý oblek...

    proč?

    no byli kritizováni supervýznamnou, čestnou a pevnou stranou lidovou i jejím předsedou, agentem Bělobrádkem *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Páč musí, jejich vůdce byl na instruktáži v USA a tam mu jasně sdělili, co má říkat. *14*
  • Putinovci - zločinci - mají prostě do civilizovaného západního světa vstup zakázán.
  • Černoprdelníci jsou stále stejní, kam vítr,tam plášť, už můj děda mne před nimi varoval. Jen jejich největší skvost Kalousek to přehnal a nechal je napospas , chuť kariery a sobectví ho nahnala ještě do vyšších sfér v TOP.
  • Také bych ráda kritizovala.

    Ale nevím koho. Ještě jsem nedostala instrukce z Kremlu. *8* *8*
    • Simčo, a od koho z Kremlu ty dostáváš instrukce, když tvrdíš, že v Rusku se nesmí proti skvělému Putinovi pípnout?
      • Simčo, promiň že jsem na tebe tak zlá ale závidím ti tvou krásu a inteligenci. *8*
        • Simčo, teď jsi to trefila, právě to ti závidím, taky pravopis a široký záběr argumentů *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jó, ten skvělý pan Putin, převzal Rusko v rozpadu,Rusko v bídě, kam jej přivedli Jelinovci - mez nimi i Němcov.. a hele, Rusko se vzmáhá , Rusko jede a Putin je bezesporu největším politikem naší doby. *14* *14* *14* *14*
    • naprosto souhlasím,skoro jsem si ucvrknul do trenýrek,palec nahoru *14*
  • soudruh rubl prý posiluje.

    Co z toho když je pořád slabý jako moucha. *8* *13*
    • bankovka vhodná na utření pozadí *1*
      • omyl,rubl je krytý zlatem a pracovitostí ruského národa,až vejde v plné nasazení systém BRICS tak Evropa padne na kolena a bude prosit Rusko o půjčky na jídlo *3*
        • BRICS je nějak nový zbraňový systém?
        • pracovitostí ruského národa - zvláštní terminus technikus *1*
        • nemohu jinak než dát palec nahoru,super
  • myslím, že ani Putin a ani ten ťok si nenechali zkazit něděli *15* *15*
    • pussy, tvé příspěvky mě vždycky dobře naladí, vidím, že ty předčíš blbostí všechny blondýny mnohonásobně *1*
      • no od tebe mne pochaval opravdu těší, a proč mi kradeš nick? mně stačí ta hloupá Simča....
      • Mně tu někdo krade nicky, blbá ale nejsem, mám ráda soudruha Zemana a Puťku, tak se do mě nenavážejte *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit