Přejít na výpis diskuzí

Lidovci vaří zmatený volební guláš: Naše hodnoty jsou moderní… už dva tisíce let

29.8.2017 14:28
Jaroslav Bican 85 příspěvků

Křesťanští demokraté ve svém volebním programu a knize svého předsedy představují vizi křesťansko-demokratické politiky. Chtějí chránit přehledný a srozumitelný svět. Jak si přitom počínají a proč se Pavel Bělobrádek snaží o kvadraturu kruhu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vaše hodnoty jistě probere sněm čarodějnic na Petrových kamenech.Hned po tom co přepadnou přes okraj země aby se mohli podívat jak se kolem nás otáčí slunce. *1*
 • tihle jakožekřesťani i ten jejich ve Vatikánu. Tady tato naše nečitelná sebranka se už veřejně paktuje se sudetoněmeckým landsmanšaftem. Tou bandou skopčáků která naporcovala republiku. Málo. Ten v Římě se jim úplně zbláznil. Prý máme upřednostnit důstojnost uprchlíků před vlastním bezpečím země. Hochu nevěřím. Nevěřím že život islámského psa má mít větší hodnotu než našince. Pamatuj si, až poženeme mohamedány - dobře se schovej. Moc dobře!
 • bělouši Bělouši bud už ratšái zticha vogo
 • Slibují nesplnitelné a spojí se třeba i s komouši, jen aby si uchránili korýtka...

  K blití - nejen oni, ale celá naše politická scéna...
 • VOLTE VOLY, VOLTE KRAvy, jen NEVOLTE klerikály ,
  • vanhorne
   "VOLTE VOLY,"
   Take letelo: Otec,matka, syn I dcera, voli Tondu Tanhausera.Mozna to byl Franta, to uz presne nevim ☺
  • souhlas, také volím Zemana
 • Vypadá to, že ta KDUČSL je volitelná strana. Dokazují to stoupenci rudých fašistů z KSČ(m) a smečky z "hnutí ANO"
 • Lidovci byli,jsou a BUDOU vždy křiváci.V zájmu udržení u plných koryt jsou schopni se spojit
  i s ďáblem,poku to nějak pomůže.To jsou ti náboženští fanatikové.Ono si člověk náboženství
  nevybere.Všechno jedno,celkem jedno jak se jmenuje. *16* *16*
  • vanhorne
   "V zájmu udržení u plných koryt jsou schopni se spojit"
   Ale takovou cti se honosi vsechny partaje.Lisi se jenom temi sny a sliby, ktere nabizi a cim fantasticnejsi tim lakavejsi.☺
 • Jako vždy, falešní lidovci. Pithart, bývalý komunista - teď zarytý lidovec a křesťan, Bělobrádek - zarytý křesťan, ale ministr, který je pro pokrok ve vědě. Vědě exaktní, založené ne na křesťanských základech. Samý paradox. To jsou lidovci. A argumentace Bělobrádka o tom, že jejich politika je stará již dva tisíce let, je směšná, protože křesťanství v minulosti nebylo právě tou růžovou ideologií ve prospěch lidi. Šíření tmářství, zastrašování, okrádání již chudých, upalování a další a další "kladné" akty. Pokud je opravdu lidovecká politika založená na takových základech, děkuji, nechci.
 • Přikláním se spíše k ověřeným hodnotám..
  Samozřejmě svět se mění a musíme na tyto změny reagovat. Avšak s rozvahou. Jinak dojde ke společenské anarchii až k rozvraťu. V lepším případě k vládě ,,silne ruky". Naše vrchnost tyto tendence svou pasivitouí podporuje. Ŕika se, že rodina je základei bunkou společnosti. Ale my ji musíme chránit. Proc podporovat a dokonce ekonomicky zvyhodnovat ženy žijící singl. Ze je to predevsim podpora diteti? Matky samoživitelky stejně tak nežijí, většinou mají partnery, avšak využívají financni podpory státu. Ze To vede k oslabování rodinných svazků, k myšlence o zániku rodiny. Znám ženy, které, mají 3,4 i 5 děti s pěti partnery.
  Někdo namítne , že je tonormální a in v celém svete. Stejně jako ochrana homosexuálních párů. Demokracie je v současném pojetí ochrana menšin vůči většině. Zel strani mensine .
  Probuđdme se konečně, nebo bude hůř!
 • kravskký výkal=kravinec, slepičí výkal=slepičinec,lidský výkal=lidovec
  • vanhorne
   "kravskký výkal=kravinec,"
   Az nacerpas nove sily po takovem spontannim a vysilujicim vykaleni, snaz se pojmenovat svuj vlastni vykal.Pro zkuseneho odbornika pres fekalie, by to mela byt hracka.Klobouk dolu, ty jsi opravdu exemplar. neznameho vykalu, ktery ceka na to abys ho objevil ☺
  • komunální výkal= komunista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit