Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravicoví vlastizrádci, už i Hrad chce ta vaše černoprdelnícká odonž či verbež! Jedině levice je tady pro český lid! Kapitalisti pravicoví čeští, již dávno nejsou vlastenci. Jsou to zaprodanci západních velmocí, Vatikánu a též židů. Pro český lid svítá v následujících předčasných volbách. Ať žije LEVICE--budoucnost našich dětí.
    • KSČ(m) je pohrobek zrůdné bandy KSČ, která nese vinu na degeneraci našeho národa a devastaci naší země. JSOU TO ZLOČINCI.
      • Sám jsi zločinec.
  • ČSSD jsou hned po komunistech největší šmejdi a zloději. např.:. Svoboda +Snopková, Dráth, Standa Čistej,....
    Sobotka ukradl Ostravakum 100.000 bytů a přihrál je za babku Bakalovi. Měl už dávno sedět.
    Takový póvl může volit jen nesvéprávný blbec nebo ignorant. *1* *1* *1* *1*
    • To ukradli lidem ti tvoji kamarádi taky rádi krást.
  • Vládnout bude levice! Pravičáci ze všech koutů země, třeste se!!!! Již tady nebude kradnout, dostávat své děti do škol právnických v Plzni. Co vám zůstane? Jen strašit lidi KOMUNISMEM, nic jiného stejně neumíte.
    • OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU V ČSR:
      * 234 občanů bylo popraveno
      * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
      * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
      * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
      * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
      * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
      * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
      * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • Tvoje čísla jsou sakra mimo
      • Jdi se picnout, magore!
  • I kdyby se oranžoví soudruzi pokáleli mě nedostanou. Docela mně stačilo vyhodnotit jejich pár aktuálních kousků z poslední doby a dost!
    Lidé bděte! nebo aspoń Vy ve fázi pokročilé sklerózy Čtěte! *16*
    • Kecáš, budeš je volit!
      • Seš komunistická p´ča!
        • Emane seš slušnej českej i.becil.
  • Kde, s kým a co, dnes chlastá pražský kastelán? Volali mi z ambasády, že se nedostavil - má neomluvenou absenci!!!
  • Krásný snímek.To jsou zřejmě ty
    "Nové tváře ČSSD" .

    No,nevím.Mě jsou ty tlamy nějak povědomé!
  • Lídře ČSAD ! Tánhi do haj. zlu. ! Pod tím ho. ..vnem co tady máme, jste podepsaní také.
  • Rath je tak křišt´álově čistý,že ani křišt´ál tak čistý není.
  • Kdokoliv,.. kdo se začne vychcaně nejvíce snažit týden před koncem termínu, nebo dokonce, jak je v nadpisu "za každou cenu", pro mě v tomto případě "politik" či strana, nemůže už být zajímavý a perspektivní, protože já říkám, že své zaměstnance platím za celé období jejich práce podle výkonů a výsledků..a ne jen za pár dnů, před výplatou, kdy se teprve začnou nejvíce snažit a někteří dokonce "za každou cenu". U mě za to celé období ČSSD, jako "moji občanští zaměstnanci" a za jejich nevýkon co celé roky předváděli už výplatu nedostanou...
  • Lhaní v předvolební kampani ČSSD by se mělo ještě zesílit.Inu,KSČM,jejich vzor. *1* *1* *1*
    • Gebls je jejich vzor. *6* *6* *6*
      • Nauč se jeho jméno,když jej používáš---Goebbels! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit