Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotka na Hrad, byl by dobrý premiér.
  • President je symbol země. Civilizovaný svět chápe, že jsme si nezvolili potomka slavného šlechtického rodu rozumově zaostalého nevzdělaného a neuznávaného v zahraničí, který by byl symbolem hlouposti tohoto národa neslavné historie Regni Bohemiae a ostatních Zemí Koruny České, jichž byl už král Karel, toho jména IV., blahé paměti, císařem jakožto císařův pekař Římský.
    Místo toho jsme si zvolili inteligentního a chytrého ing.Zemana. K obrazu svému. Takže tak na nás svět také pohlíží.A je to tak dobře!!
  • Tedy jedno je určitě jasné. na Hrad Sobotka půjde, ale zpátky poleze po čtyrech.A podaří-li se mu dolést až k Babišovi a Bělobrádkovi, tak se před nimi bude plazit, a nebude nám ukazovat svůj thymolinový chrup, ale vyplazený jazyk!
    • Vánoce jsem měl velmi smutné, jsem sám jako kůl v plotě, rodina se ode mne odvrátila že jsem blázen, já si to ale nemyslím blázni jsou oni...
  • Člověk musí makat i o svátcích a ty ludry koaliční si dávaj pohov.
  • ... omlouvám se, že ostatní degeny dnes ignoruji, jsou naprosto jasní :)))
  • Tečka, Korektor a jini blbove píší na diskusi Tiscali, protože si zde léčí mindráky nicky.
    Nemá žádný smysl se s nimi pouštět do úvah chorých hlav. *1*
    • ... nádherně jsi se zařadil, ubožáku, pokračuj :)))
  • Pamatuj si primitive že tak jak ses měl před rokem 89. se už mít nebudeš, jen hůř a hůř!!
    • ... neměř každého podle sebe, neschopné pako :)))
      • Nedloubej se v nose páprdo, je to neslušné!!
        • Na mne nemáš tajtrlíku, udělej hop hop!!
          • Ale musíš hopsat tak abys nespad, to je podmínka!!
      • Nedloubej se v nose páprdo, je to neslušné!
  • Po tom jak byl schválen rozpočet legalizující další zadlužování této země se ukazuje,že zde zase vládnou lumpové kteří dodržují tradici posledních čtyřiadvaceti let.Nadále pro sebe hrabou a zadlužují tuto zemi.Prostě vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.
  • Zatím je Sobotka pouze neštěstím Sociální demokracie, ovšem rostou obavy , že po novém roce se stane katastrofou pro celý stát!
    • ... tvé obavy nikoho nezajímají :)))
  • Ta fotografie je trefná.Ukazuje Sobotku mezi dvěma mlýnskými kameny, které jej pozvolna semílají.Než jej semelou úplně, tak ještě dostane od Zemana několikrát pár facek, a pak už z něj opravdu zbude tak akorát šňupací prášek!Ani ten jeho věčně vystavovaný thymolinový chrup mu nepomůže.
    • ... nauč se konečně psát, blekoto :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit