Přejít na výpis diskuzí

Lídři koalice se prý shodli na dodatku koaliční smlouvy, hotov ale není

22.6.2011 23:33
10 příspěvků

Lídři stran vládní koalice se ve středu na devítihodinovém jednání podle písemného prohlášení pro média shodli na většině programových bodů připravovaného dodatku ke koaliční smlouvě, budou ale ještě jednat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dohodli jsme se, že jsme se nedohodli a proto budem jednat dál. Svých korýtek se ale vzdát nehodláme! Howgh! *12*
 • Konečně ať někdo solidní zorganizuje demonstrci na letenské pláni a společně uděláme reformu. Potáhnem na hrad kde zatknem mafiánského prezidenta,pak na úřad vlády, tam provedeme defenestraci, dále na ministerstvo financí, kde budeme v tom pokračovat.Jako první bude defenestrován Kalousek, opilec a pak na další ministerstva. Pak zvolíme samosprávní lidovou vládu, která nebude zestavena ani z WC=VVC ani z jiných trapných stran. Pak si národ vydechne a bude opět zakládat rodiny, v pohodě beze strachu pracovat, studovat a bez korupčíků a mafiánů budovat šťastnou společnost. Sledujte internet, tam budou základy solidní vlády a její reálný program bez skorumpovaných lidí uvedeny. Národe neboj se, jinak zahyneš.Kde domov náš, chceme mít opět v dohledu zemský ráj, nejen napohled.
 • Co je třeba udělat?
  Vývoj naší politické situace v roce 2010 – 2011 ukázal, že založení nové politické strany to nemůže být. TOP 09 v pravém slova smyslu žádnou novou politickou stranou není – je to ta horší část lidovců, kteří se nechtěli vzdát výhod a moci, a nemohli snést, že by v další vládě nemuseli být. Faktický lídr TOP 09 Kalousek, člověk s nevyjasněnou minulostí, to dokazuje.
  Věci veřejné (VV) také stranou, která by proměnila naděje lidí ve skutečnost, rozhodně není. Je to účelový spolek založený Vítem Bártou z důvodu vlastního profitu a posílení osobní moci. Věci veřejné, nazývané nyní občany „Věci tajné“, jsou ztraceným projektem. Jejich osud je předem známý. Mají pověst jako za nacistické okupace prezident Hácha, kterého tehdy český lid vtipně přejmenoval na „Háchachacha“.
  Občanská demokratická strana (ODS) je jako automobil s několikrát přetočeným tachometrem. Toto vozidlo už nenajede tisíce kilometrů. Dosluhuje. Je to starý koncept. Horší část původního Občanského fóra (OF). Problémem je, že má za sebou nebezpečnou strukturu mafiánského typu, která zajišťuje hospodářské zájmy vlivných členů ODS a spřátelených podnikatelů. Tato struktura bude muset být rozbita a odpojena od státní správy a veřejných zakázek. Novináři těmto lidem říkají „kmotři“, což je termín převzatý ze slovníku mafie.
  • Dobré! Prezident Hácha byl ale oproti dnešním politikům člověk vysokých morálních kvalit, kterému byla funkce protektorátního prezidenta fakticky vnucena. Dnešní politika má skutečně strukturu připomínající spíše strukturu mafie. Nakonec slovo kmotři použili sami odeesácké politické špičky k označení krajských odeesáckých šíbrů.
 • Lídři ? To chce fantazii-uslintaný Karel,prolhaný a vypitý Džony a svazák Péťa a chemický alibaba Kradousek. Nemělo být šíbři ?!? *7*
  • 2500 slov z roku 2011:
   Vyzývám občany k aktivitě
   V České republice po 22 letech od sametového převratu, od doby velkých nadějí, máme vládu a politický systém, který začíná mít málo společného s demokracií. V současné době vládne vláda, která není legitimní. Byla ještě před svým vznikem loňského roku podpořena největšími boháči v naší zemi (např. pan Bakala věnoval stranám nynější vládní koalice 28 milionů na volební kampaň), byl vynechán skutečný vítěz voleb z r. 2010, aby se pokusil sestavit vládu. U moci tuto vládu udržuje síť vlivných nejbohatších lidí v České republice a prezident, který ji, jak sám řekl, nestandardně pomohl už při jejím vzniku a pak při dvou krizích spojených vždy s korupcí (popř. připravovanou korupcí) v nejvyšších patrech české politiky, píše čtenář Pavel Kotál
 • Radek John udělá vše aby pobíral vysoký plat!!!Ta jeho strana se koryta jen tak nepustí!!!!!Celá VV jasně chápe že to je její první a poslední možnost být ve vládě!!!Více je již nikdo nezvolí!!!!
 • já bych v žádném případě nečekal a do propadliště je kopnul! *12*
 • Jsou to všichni šaškové, akorát si z lidí dělají pr del. Prasata sami od koryt neodchází, na vyhnání je potřeba pořádný bič nebo hůl, nejjistější je však řezník.
 • Je potřeba to vydržet do voleb a pak už Všehoschopní Vychcánci skončí v propadlišti dějin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit