Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lídři stran udělali jedině dobře.Klaus je nyní jako smyslů zbavený.Z inteligentního člověka se stal paskvil
    • Klaus nikdy nebyl inteligentní, jinak by neprivatizoval gigakrádežemi - útěk ekonomů před právníky, neuznávání špinavých peněz, braní sponzorských darů od mrtvoly Bácze a Pepy z Honkongu a po provalení je nevrátil, Sarajevský atentát nepochopil a neodešel z politiky, jel dál a vinu házel na všechny kolem. Prostě je toho více než dost - protransformování a proreformování ČR do banánové republiky, ač jsme měli nejlepší výchozí pozici ze všech postkomunistických států neudělá inteligent, ale namyšlený, sebestředný narcistický makroekonomický diletant, naprosto bezcharakterní a bezpáteřní. A protože mnoho občanů si nechalo tehdy neustále vymývat mozečky a nebo ani žádné neměli, tak ho stále dokola volili, jinak by se Klaus premierem nikdy nemohl stát a zničit takto tento stát. Pan JUDr. Vlk z Plzeňské univerzity práv se nám probudil.
  • Jestli Klaus nekomu pomaha -tak jen sobe.
  • ... není o čem přemýšlet: Not CSSD je rozmraženej Neandertálec :)))
    • *1* *1* *1* Ty jsi po mamince debilni cikan *12* *12* *12*
  • At uz jde do duchodu zlodej jeden. Volím Okamuru
    • ... to já volím pivo Bernard :)))
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.
    • Tecko , jdete se vycpat s Noblesou,v jeho pripade jde o uplne neco jineho.Copak mate kratkou pamet?Druha Noblesa nam elegantne uzira z talire.
    • Jaký byl pán - Klaus takový byl i krám - celá ODS. Morální a lidské zrůdičky, jediný slušný tam nebyl. Prostor špatným lidem v ODS nechal , ale sám v tom dominoval. Byl jejich donem Corleonem Klausem. Proto tu nyní máme Palermo v srdci Evropy.
    • Klaus schizoidní psychopat s paranoidními bludy megalomanie. Takoví jedinci bývají často necitelnými zločinci. Klaus dokázal mnohokrát svou neschopnost ovládat své pudy a hodnotit reálně situaci v níž se nachází, např. svými hloupými kecy o klimtologii, poti evropské integraci (tam je úkolován z Kremlu), krádeží chilského pera... Vrcholem jeho zločinnosti a mafiánství byla ta jeho "amnestie", takového svinstva by snad nebyl schopen ani Hitler. Možná zrůda Stalin, k němuž má Klaus-Pružinský svými haličskými kořeny blíž.
  • Klaus je borec!!!
    • To není to správné slovo, i když to správné začíná též na b a končí též na c - - b...c
  • Volím ODS, volím Pravici *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Já jsem pravicového smýšlení a proto ODS volit nemohu. To není pravicová stranam ale pouze "státostrana" slsožená převážně z "bývalých" komunistů v (ukradených) modrých převlecích.
  • Klaus, Bobošíková, Babiš, Nečas, Kalousek, Trautenberk- kreatury kde jinde nenajdete.
    • ... podívej se po své famílii, troubo :)))
      ... tedy, jestli se na tebe nevybodla
  • to on by chtěl mít tunel dědek volné ruce k další zlodějně století a EU mu v tom brání.
  • Vazeni diskuteri POZOR. Je zde jisty antiparoubek,ktery pouziva tez dalsi nicky-korektor,prdici atd.
    Jedna se o zfetovaneho a po sve cikanske matce totalne debilniho pisatele,ktery ma IQ houpaciho kone.Vsimnete si jeho ''prispevku'',treba starsich a date mi za pravdu.
    • ... se musím chlámat smíchy, jak jsi ze mě zesranej, zatímco já tuto diskuzi degenů jebu
      • ......tak proc sem ty zfetovanej polocikanskej dobytku vubec lezes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit