Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narodnim hrdinou se stane ten,kdo fyzicky zlikviduje kohokoli z te slovenske zmrdfamilie Pruzinskych-Mistinu.
    Vsak pote si daji slovaci pozor okradat cesky lid,ktery je tolikrat zachranil a slovaci je za to podrazili!
    • ... čurááák Not jede na plné bezmozkové obrátky :)))
      • dva čurááci se setkali, dejte si konečně do držky.
      • Oba dva jste zmrdi na druhou. Větší magor je snad ten váš kikina, pravičák a vlastizrádce!!!!!!
        • Prcackarskej,jak muze Slovak byt v teto zemi vlastizradcem?
          • Může! Protože tenhleten zm*d má i beztak občanství americké a nejen české či slovenské. Takových hovad je na tomto chatu bezpočet: viz korektor (anonym) , atd.............
            • Obcanstvi a vlast je velky rozdil!!!
              Tenhle dobytek je Slovak z Halice,tak muze byt vlastizradcem pouze na Slovensku,ne zde!V normalni zemi by cizinec nemohl nikdy delat prezidenta.No a tenhle vykvet fasismu jiz vubec ne!Ale hodi se jako agent cizi mocnosti,nebot mu staci ukazat za valky zabavene dokumenty-a maji jej!
  • Sci-fi? Nikoli, ĎÁBELSKÁ REALITA: Milouš Lukoilovič Becher-Hruškovice straší (chlastá a hulí) a škodí na hradě a Wenzl Putinovič Kikina Klaus-Pružinskij ho v rámci „oposmlouvy“ podporuje:
    Když se ukázalo, že komunismus je cesta do pekel a zákonitě se blíží jeho konec, založili soudruzi v r. 1984 (nejspíš podle pokynů SSSR a v režii StB a KGB) tzv. Prognostický ústav, aby si udrželi svůj vliv i po zákonité změně politického a ekonomického systému a zajistili sebe a své potomky. Viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Prognostick%C3%BD_%C3%BAstav
    Když komunismus padl, byl jeden z nejvíce proradných, bezskrupulózních, necitelných gaunerů, agent StB (a nejspíš i KGB), všehoschopný psychopat soudruh Klaus pověřen vytvořením tzv. "občanského fóra“, jež vedlo ve vznik tzv. pravicové "občanské demokratické strany“. Stejně egocentrický hospodský žvanil, opilec a bavič soudruh Zeman dostal za úkol vytvořit zdánlivě opoziční levicovou "sociálně demokratickou stranu“. Křesťansky smýšlejícího a odpouštějícího Havla soudruzi přesvědčili, že je třeba "nebýt jako oni", aby tak unikli spravedlivému trestu a mohli začít realizovat svůj ďábelský plán. A jelo se dál.
    Rychle byla zahájena tzv. "privatizace" a aby občánkové nereptali a nabyli dojmu, že i oni se na tom mohou podílet, dostalo se jim pár drobtů v podobě kuponových knížek. Soudruh Klaus hlásal, že je třeba udělat „tlustou čáru za minulostí“ (aby soudruzi nemuseli vracet to, co bylo uloupeno), „zhasínal“ a s celou zločineckou bandou „utíkal před právníky“, aby si "vyvolení" soudruzi mohli „naprivatizovat“ lukrativní majetek dřív, než se pro to vytvoří nějaká pravidla. Samozřejmě přitom nezapomněl na sebe a svou rodinu. A zjevně to probíhalo v určité koordinaci s Moskvou, která se jistě snažila neztratit ve své osvobozující se kolonii vliv, a za to se mu za dobré služby dostalo i bohaté odměny od Lukoilu. A jelo se dál.
    Když občané prokoukli a pokusili se zbavit Klause moci a ODS kmotrů a přetvořit ji na skutečně demokratickou stranu („sarajevský atentát“), dohodl se Klaus se svým komplicem z „opoziční“ ČSSD, křivákem, ožralou a hulvátem Zemanem a v tzv. „opoziční smlouvě“ si drze rozdělili moc. Viz: http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts A jelo se dál.
    Pomocí intrik, vyhrožování a podvodů byl Klaus podruhé dosazen na post presidenta a díky svým kumpánům (Langr, Vesecká, Rampula, agent StB Jakl…) a zkorumpované justici se mu dařilo úspěšně zdržovat a zametat privatizační a postprivatizační lumpárny. A jelo se dál.
    Když se jeho čas nachýlil, zneužil (předtím účelově) znetvořené Ústavy, jež ho činí neodpovědným a beztrestným za své činy, a vyhlásil amnestii pro všechny privatizační, postprivatizační a ostatní zločince, jejichž stíhání se dosud nepodařilo zastavit. Za tím účelem použil svého poskoka Nečase v roli užitečného id*ota. Nečasovi přitom zjevně dělal užitečného id*ota ministr spravedlnosti Blažek, který byl účelově dosazen po rychlém výhazovu ministra Pospíšila, který by zjevně těm lumpárnám bránil. A jelo se dál.
    Před svým nutným odchodem z postu prezidenta se Klaus snažil prosadit na hrad svého komplice Zemana a doufá, že s jeho pomocí se mu podaří dokonat, co si předsevzal: Nečas jako viník za zákeřné podepsání amnestie za zády vlády a užitečný id*ot splnivší svůj účel byl odstaven (za „dobré služby“ se mu dostane patřičné odměny v podobě teplého místa), Klaus se vedere do čela ODS, aby „napravil“ její reputaci poškozenou mimo jiné amnestií, kterou přece podepsal Nečas, který je odpovědný, zatímco Klaus přece „nevěděl“ a byl veden „humanistickým“ cítěním. Klaus „obnoví“ jeho předchůdci poškozenou reputaci ODS a nechá padnout vládu. Zeman pověří sestavení nové vlády Klause jakožto předsedu „obnovené“ ODS. A bude to scénář ne nepodobný jako v Rusku s Putinem a Medvěděvem. Spiklenečtí gauneři Klaus a Zeman: http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
    A jak Klaus v souvislosti s amnestií prohlásil: „POJEDE SE DÁL!“
    • Ďábelský je ten Tvůj text.Takový nesmysl jsem už dlouho nečetl.Musíš být komunista
    • Má plnou pravdu, tenhle chlapec..... Je to tak.
    • Ty to s tím chlastem nějak znáš, asi ti dává inspiraci k psaní takovýchto nepodložených a nesmyslných článků. Nechlastej a běž se raději léčit na protialkoholní do Želiva.
    • Ty ". (anonym) " o čem to jsi vlastně psal?
      Napiš to 1 či snad 2 větami. Fakt nemám čas číst debility senilního starce co seděl za komunistů za krádež.
      • Soudruhu gigolo, chápu, že je pro tebe obtížné přečíst a pochopit víc než 1 či snad 2 věty. Takže:
        Klaus je psychopatický gauner, agent Kremlu a škůdce této země a Zeman je jeho "oposmluvní" dvojče.
        • Ty mě nenasereš. To by snad dovedl jen inteligent. A to bohužel nejsi--jsi jenom obyčejný placený pravicový hňup, co tady papouškuje svého pravicověkapitalistického zaměstnavatele.
      • ... seer na ty dva debily (možná je jenom jeden) :)))
      • Vazeny soudruhu prcackari,jestli se ti nelibi pravdivy prispevek,tak na nej nereaguj,nebo napis,v cem je nepravdivy.
        Jestli nemas cas-tak proc sem lezes a urazis slusneho antikomunistickeho pana jeho vekem?
  • Jediné co je ve vynikající kondici jsou bankovní konta Klause, Kalouska, knížete, všech prognostiků z Jakešovy věštírny, zlodějských ODSáků a Topáků, ODAáků, DEU-Unie a Lidovců a některých soc. demáků v čele s mašinfírou Standou , které mají ve Švýcarsku a daňových rájích. Jinak spoust´a rozkradený stát, kolonie západu a gubernie východu. A před volbami nám začnou vymývat mozečky, jak jsme na tom skvěle s 2 bilionovým dluhem a 4,43%, když po r. 89 jsme měli nejlepší výchozí pozici ze všech postkomunistických států. Prolhaní a prohnaní bažící neustále po penězovodech ze státního a po moci. Nevolitelní.
  • Je to nesmysl , to jenom staří lídři tkzv. dinosauři se mstí za to, že Zeman se zbavil trojkoaliční vlády a rozpustil parlament, čímž zavřel vrátka zlodějům a mafiánům.
  • A co byste od té všehoschopné zlodějské sv-ně čekali? Stačí se podívat na ten jeho zločinecký kukuč.
    • Tečko chovej se slušně a způsobně, nikoho neurážej aby ses nedostal do tepláků, a vůbec, kdo se tě na něco ptal?? *15* *2* *1*
      • Soudruhu Pišto ze s Plzně, taky se na tebe vaří voda. *12* *1* *2* *15*
    • zločinecký kukuč *1* *1* *1* ,mě spíš připadá jako vyděšený z přistižení při krádeži propisky *3* *3* *3*
  • Avšak jsou to úplně STEJNÍ a "marní" šašci, jako ten vševěd Véna s objímačem MIlošem. A tohle mám volit ? Howno ! Hawgh !!!
  • To je novina,že dědek šimrá dědka na pytlíku *1* ,nebýt Klause a jeho podpory,nesmrděl by nadutý opilec na hradě *3*
    • Tečko chovej se slušně a způsobně, nikoho neurážej aby ses nedostal do tepláků, a vůbec, kdo se tě na něco ptal,?
      • A tebe?
  • Česká republika není spálená země, nemáme se za co stydět, ohradil se ve čtvrtek místopředseda TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek proti slovům některých politiků v předvolebních debatách, že Česko za ostatními zeměmi pokulhává a země je ve špatném stavu, cituji: "ano, přivedl jsem tuto zemi do sraček, ale já na tom vydělal a jsem rád, že mi za to zaplatili", tak teď jen "Zdrávas Maria" a začít počítat, jen ty ubohý občane drž hubu a krok a opět mi dej svůj hlas, to je slovo Boží, Kalousek.
    • ... kolik máš titulů, kolik umíš jazyků a kolik máš na kontě, balíku?
      • Titul a vysoké konto ještě neznamená kvalitu člověka a přínos pro stát. Ve vládě a Poslanecké sněmovně máme vysoké procento právníků a lékařů, kteří většinou by nedokázali ani píchnout pořádně injekci jako sestřičky, protože to vůbec neumí. Proto šli do politiky , kde papír a kecy unesou všechno a mohou beztrestně krást, neboť si dle toho i vytvořili zákony k obrazu svému. Právníci, jejichž zmetky se promítají do práce justice i do jejího morálního profilu. CHemik Kalousek, který chemii nedělá, protože chemie je věda exaktní a když by udělal chybu, může to jeho i okolí stát životy a proto šel do politiky, kde vše okecá, kde se s čísly dá kouzlit jako to dělají nejlepší iluzionisté a vybral si kamarádskou firmu, která nikdy padáky nevyráběla, proto to ty první , co je použili, stálo životy a nás miliony vyhozené oknem, stejně jako kasárna na nám. Replubliky a další skvělé projekty tohoto bezcharakterního politika, ovšem s titulem. Titul bez charakteru a morálky je k ničemu. Proto jsme tam , kde jsme, korektore!!!!!!! V titulu to prostě není, ani v tom kolik umí jazyků ani v tom kolik má na kontech v daňových rájích. CHudáčku, ubožáčku, hlupáčku s titulem nebo bez titulu, protože to je v tvém případě naprosto druhořadé.
        • ... chachacha, dnes se zde sešla pěkná řada dementních spisovatelů, jenom d*bil tě čte :)))
        • Ano, velice správně napsané, má to podstatu a vypovídá to o situaci v ČR.
      • Antiparoubku zalez a neotravuj nás žvásty, víš h o v n o.
        • ... jedno vím spolehlivě: si píííííča :)))
      • No, tak pro zajímavost, dva tituly, auto za 1600000,-Kč, vilu za 16 mega a č
        žiji si jako král a volím ČSSD, a co máš ty chudáku?
        • No nekecej ! Vybal adresu, přijdu tě v noci navštívit ... P.S. Tituly nepotřebuju !!! *5*
          • Velice rád Tě uvítám krom toho, že mám, také umím, a umím tak, že to již přes 30 let učím a pokud bys opravdu chtěl, tak se začni modlit, je málo vyvolených a málo těch, co umí a je hodně těch, co neumí,
            • Děkuji za pozvání, ještě tu adresu bych prosil ! Netušil jsem, že ve školství tak skvěle platí. Tituly už mám svoje a cizí nechci. Někde jsem ale četl, že "kdo umí - ten umí a kdo neumí - učí" !? Asi nějaká pomluva ...
  • Klaus je magor, který patří do kriminálu nebo do blázince
    • Není magor, to je pěknej vyčůranej pravičácký kapitalista. K tomu ještě vlastizrádce, za což by měl sedět do konce mého života--a to je mi teprve 25 let.
      • v 25 letech mít tak moc prázdno v hlavě znamená jediné,budeš s tím muset trpět do konce života *2* *2* *2*
    • ... jsi, jak známo, debílek
      • Když si sundáš to zrcadlo z monitoru,zjistíš,že si nepovídáš s tím debílkem naproti,ale zavítal jsi na plodnou diskusi o internetu *1* *1* *1* .Ovšem tento můj příspěvek nijak nesouvisí s podporou původního komentáře,je pouze reakcí na ultramegadebílka pod nickem korektor *2* *2* *2*
  • To je rok převratu. Od té doby kradou jen pravičácké *12* , kapitalistické *12* a taky sami vlastizrádci co tu kdy vůbec vládli a kradli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit