Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi vir v programu a nekontrolované chování.Tenhle tym TRF-158xcd,to dělá ! *11*
  • Jen blbec muze zrusit trest smrti...............Vzdyt ta zruda chce odstrelit,ale zakon je zakon a tak na nej platime!!
  • Řekněte mi, prosím, že čtu jen špatný scénář z nějakého amerického thrilleru.
  • Ale tak to není. On se začal obracet na víru teprve po těch hrozných věcech. Každý bude jednou stát před Nejvyšším Soudem a bude litovat svých činů. On jich už začal litovat začal.
  • Za tohle tím pádem už přestal být člověkem a jeho smrti není třema vůbec lidsky litovat..zbytečně vyhozené peníze za jeho pobyt ve vězení. Můžeme se k sobě vzájemně chovat buď jako lidé a nebo jako "hovada" a tento "nečlověk" už si tímto evidentně své chování i jednání vybral...
  • Slušnost musí být vrozená žádný bůh nebo flanďák v kostele ji nikomu do hlavy
    nenatluče. Svinstva se sčítají vážení.
  • Odkojil mě bolševik, znám i velmi slušné katolíky. Není to ve víře, ale ve slušnosti a vychování. Mám přátele, kteří jako já mají svůj názor a nepapouškují co jim vrchnost servíruje, to bychom se již dávno potloukli
  • Tak tady je vidíte ty věřící katolíky.Myslí si,když se z dlouhé chvíle obrátí na víru,že už má nebe zajištěné.Dělat celý život svinstvo-zde i trojnásobnou vraždu-vyzpovídat se a mám to doma.Já to vidím kolem sebe,lidé kradou chlastají pomlouvají,špiní druhé-v neděli jde ke zpovědi a je to v suchu.Ne ne páni katolíci-takhle to tedy nefunguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit