Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    Kyjev 6. septembra (TASR) - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vo svojom každodennom prejave v pondelok večer vyhlásil, že dúfa v to, že nová šéfka britskej Konzervatívnej strany Liz Trussová pomôže Kyjevu "zmariť všetky deštruktívne snahy Ruska". TASR informuje na základe správy agentúry AFP.

    "My na Ukrajine ju (Trussovú) dobre poznáme - vždy bola na osvietenej strane európskej politiky," poznamenal Zelenskyj s tým, že sa teší na vzájomnú spoluprácu. Najpodstatnejšie je podľa jeho slov "zachovať našu jednotu". Vyslovil preto nádej, že "spoločne dokážeme spraviť omnoho viac pre obranu našich ľudí".

  • No potěš koště. Baba u tlačítka. 

    • U jakého tlačítka, vždyť Británie je už jen bezvýznamný ostrov.

    • vanhorne

      Baba u tlacitka, ktera se ale nepolekala a nepadla jako spravny chlap pred Putinem na kolena, ktery uz pred nekolika mesici vytahl atomovy kufirek a ukazoval co tam vsechno nema. Davno znama vec od zacatku Studene valky, ze kdyby tam opravdu neco pouzitelneho mel, tak by to uz davno pouzil. Co v tom kufirku ma je akorat kousek nejake nezname vysusene hnede hmoty a tim vas strasi jako Mikulas strasi certem deti.

      Lavrov: "Our rockets would reach Berlin in 106 seconds, 200 seconds to anihilate Paris. Would you like to know about London? That would take 202 seconds, and London would evaporate".

      Would you like to know how many seconds for death to reach Prague? Not even an eye blink before Berlin.

      • No tak dlouho hledali někoho tak vypatlaného, aby byl ochoten začít jaderný konflikt, až ho oblékli do sukně. Co je na tom za hrdinství hrozit takovou katastrofou? Stejná mentální úroveň jakou má ruský vůdce. Zase tragédii blíž. 

        • vanhorne

          Vypatlanec Putin zacal vyhrozovat jadernymi zbranemi v prvni polovine roku. Prvni na rade bude London, July 21.2022 vyhrozuje vypatlanec Lukashenko Britanii bombardery nesouci nuklearni bomby. Pred nim to bylo par Kremelskych krys, ktere vykrikovaly do sveta jak znici Londyn, Paris a Berlin. Liz Truss az ve druhe polovine roku na vyhruzky z Kremlu pozdeji odpovi, ze v pripade sebeobrany je take ochotna pouzit nukes proti Kremelskym silencum. Ovsem vlastizradna pata kolona vytrubuje lzi sveho benefactora a chlebodarce, majora Putina, ze Liz Truss je vlastne ten valecny stvac, ktery vyhrozuje valkou mirumilovne Risi Zla. 

  • tobro

    To chce klid, tahle mega.blbka (nebezpečná sobě i celému světu) dostala jediný úkol, prostě definitivně zlikvidovat UK! Vtipné na celé věci je ale to, že jí to neřekli a tak to neví.. 😇

    • Je s podivem, že redakce ten vulgární příspěvek nicku "tobro"   nesmaže . . .

    • Marcelskrc

      A co když mile překvapí ,omluvíte se

  • Odmítám uvěřit:

    "Ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) věří v ještě lepší bilaterální vztahy, Trussovou by rád uvítal v Praze. Na
    Twitteru označil Trussovou za svou dobrou přítelkyni a připojil
    společnou fotografii z její květnové návštěvy Prahy v roli šéfky britské
    diplomacie."

    To je to. A co my jako s jeho "přítelkyní"? Pro nás je to veřejná blbka č.1. Která veřejně a nahlas plácá pitominy. A je svojí arogancí a blbostí podobná tomu z Kremlu. Ještě horší je ovšem, že to bude tradiční kyjevská patolízalka. S tím naším Hloupým Jendou z ministerstva si budou moc pěkně notovat. Jen se věří, že ne na dlouho.

  • Marcelskrc

    Dobře že je to ženská.

    • Podle čeho sozdíte, že je to dobře? 

      • Marcelskrc

        Já nesozdím já soudím že žena v Britské politice je vždy to lepší 

        • Promiňte překlep. Jsem rád, že Vaší Dokonalost nic takového nemůže potkat. 

        • Než kdo? Tak proč nejsou v politice jen ženy? Šovinista v sukni? 

          • Marcelskrc

            Protože nemají třeba prostor.

  • Tak to je ta jaderná kra va co by hazela ty atomovky? Panbůh s nama....

  • Paní Liz TRUSS bude nepochybně velmi dobrá představitelka

    Spojeného království Velké Britanie a Severního Irska . . .

    Jako absolventka studia práv zcela jistě ví, co a jak . . .  

    • Ještě jste nepotkal idiota s právnickým titulem? 

    • mun.go

      Chybí mi tady konstatování, že je to UK privátní věc a nesluší se aby do toho někdo z ČR kecal ...


  • Titulek novin. Předneseno minulý týden ve vší vážnosti:

    Trussová: Jako britská premiérka bych byla připravena stisknout jaderné tlačítko.

    Jak patrno, kvalitní hlupaňu si postavili do čela hlupáci na ostrovech. Srovnatelnou s naší Černochovou.Té o které byl na Václaváku trefný transparent: "Černochová - lidský odpad". Jé to zas budou gejzíry pitomin, přicházející z Londýna.  Ta se zas blýskne Zlatým fondem britské blbosti. Zas bude vítězit pozérství a plané žvasty. Otázka je, zda s tím tlačítkem kontaminuje prostor za sebe, nebo celou Britanii.

  • Gratulace v Británii vyhrál zdraví rozum

    • ...zdravý rozum...!!!

      Vrať se na ZŠ...

      • Marcelskrc

        No na rozdílnost tebe, ty jedná pussy má on nějaký názor. A hrubky řeší jen ten, co nemá  nic k tématu.

        • Před malou chvílí jste mě jízlivě parodoval za překlep. 

        • Ale, ale KIMCIDE - další změna přezdívky...???

          A k tématu diskuse mám jen jediné - uvidí se časem, jak si tato žena povede...

          Je zbytečně ji předem hodnotit...

          Vulgární je ten, kdo nemá argumenty...


          • Marcelskrc

            Koloběžka alias Občan vtipné 

            • Ale to jsi zcela mimo mísu...😂😂😂

              • Marcelskrc

                Reakce na příspěvek:

                No za to ty jsi přímo v ní.Jen doufáme že už někdo spláchne ,ať je od takových jako ty klid 🤣

                • Reakce na příspěvek:

                  ...zato ty...😆

    • V Británii vyhráli pologramoti jako pisatel. Krvelačná baba, co by mačkala tlačítko na jaderné zbraně. Budou s Černovhovou kamarádky. Víc žen do politiky. Přinášejí mateřskou jemnost. 

      • Marcelskrc

        No já sice moc i/y neřeším ,ale chápu že někdo kdo napíše slovo( sozdíte) ví co říká  🤣🤣

    • Pisatel má zjevně problémy s pravopisem. Takže s tou inteligencí a znalostmi to asi také nebude nic moc, jak ostatně dokazují některé jeho výroky.

      • Marcelskrc

        Lepší hrubky ,než tvé trapné komunistické ,opakování a spamování.

        • Vážený příteli, hluboce se mýlíš. Nikdy jsem nebyl členem KSČ, dokonce jsem s nimi měl jisté problémy. Ale jsou jistá fakta, která je třeba neustále připomínat zejména těm, kteří dobu komunismu neprožili.

          • Je zcela zbytečné něco vysvětlovat jedincům s omezeným myšlením- typu KIMCID...😉

            Který se rád schovává za jinou prezdivku...

          • Není podstatný druh stranické legitimace. To bývá často jen formální lejstro.  Rozhodující a nebezpečný je druh fanatického bolševicko-fašistického myšlení. A že ho různí "rádobydemograté" mají požehnaně...  😉

          • Marcelskrc

            Já ji prožil.A ty opakovaně porušuješ zásady Tiscali. A to že ty tvrdíš že jsi nebyl ve straně , neznamená že je to pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit