testovaci text

Diskuse pro Článek

Loď bez posádky na obzoru! Revoluce v námořní dopravě se blíží

18. 4. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Možná to nebude trvat dlouho a moře budou brázdit lodě bez kapitánů. Budoucnost klepe na dveře i v lodní dopravě a s prosazením samořízených lodí by mohla připlout i pěkná řádka výhod. Technika však ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 4

napsat komentář

Hortel facebook.com

Tak co se týče majitelů zaoceánských lodí musím říct, že je to nejnenákladnější provoz dopravy na světě. Když vezmete v potaz, že pro ně neplatí emisní limity. Přitom jedna loď za jednu cestu vyprodukuje tolik splodin co veškerá auta v ČR za 1 rok. Stejné je to s letadli, která to zase vypouštějí přímo do atmosféry.
19.4.2017
vlákno reagovat

Pavel. (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Rád bych věděl, kdo bude ty šífy za plavby přes oceán udržovat v chodu. Tohle mohl vymyslet jenom fantasta, který na šífu nikdy nebyl a plete si jej s autem, které v případě poruchy zastaví u krajnice a řidič přivolá odtahovku.
18.4.2017
vlákno reagovat

TYT (inkognito)

Lodě bez posádky, továrny bez dělníků, vlaky bez srojvedoucích.. hezký, akorát jsem zvědavý kdo ty jejich výrobky bude kupovat, když lidi ztratí práci.
18.4.2017
vlákno reagovat

Hmmm (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

V kontextu nezadrzitelneho ubyvani pracovnich mist je srandovni, ze Sobotka v nedavne dobe tvrdil, ze zde potrebujeme cmoudy, aby u nas pracovali. Ano, mluvil o tech cmoudech, kteri nikdy nepracovali a u nas budou vykrmovani, aby se u nas mohli venovat tomu co doopravdy umi - terorizovat, nicit, zabijet a znasilnovat. Babis, jehoz ANO je z poloviny tvoreno vitaci cmoudu zatim statecne mlzi a odkope se po volbach. Nebojte se mili spoluovcane, bude cmoudy do CR prijimat stejne jako Sobotka potaji, takze na Nove o tom nebude ani zminka *16* V zadnem pripade nevolte Okamuru - ten by vam krome eliminace cmoudu zrusil vsemi milovany spolek parazitu- senat, zaridil trestnou odpovednost politiku a omezil parazitovani urcite minority na davkach. To uz by pak ale nebylo na co nadavat a stezovat si, takze rozhodne volte Babise *1* *1* *1*
18.4.2017 upraveno v 11:47
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.