testovaci text

Diskuse pro Článek

Loď bez posádky na obzoru! Revoluce v námořní dopravě se blíží

18. 4. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Možná to nebude trvat dlouho a moře budou brázdit lodě bez kapitánů. Budoucnost klepe na dveře i v lodní dopravě a s prosazením samořízených lodí by mohla připlout i pěkná řádka výhod. Technika však ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 5

napsat komentář

topol (inkognito)

Co loď ale "Země" bez "posádky" no bez lidí !?!?!?
1.9.2017
vlákno reagovat

Hortel facebook.com

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak co se týče majitelů zaoceánských lodí musím říct, že je to nejnenákladnější provoz dopravy na světě. Když vezmete v potaz, že pro ně neplatí emisní limity. Přitom jedna loď za jednu cestu vyprodukuje tolik splodin co veškerá auta v ČR za 1 rok. Stejné je to s letadli, která to zase vypouštějí přímo do atmosféry.
19.4.2017
vlákno reagovat

Pavel. (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Rád bych věděl, kdo bude ty šífy za plavby přes oceán udržovat v chodu. Tohle mohl vymyslet jenom fantasta, který na šífu nikdy nebyl a plete si jej s autem, které v případě poruchy zastaví u krajnice a řidič přivolá odtahovku.
18.4.2017
vlákno reagovat

TYT (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Lodě bez posádky, továrny bez dělníků, vlaky bez srojvedoucích.. hezký, akorát jsem zvědavý kdo ty jejich výrobky bude kupovat, když lidi ztratí práci.
18.4.2017
vlákno reagovat

Hmmm (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

V kontextu nezadrzitelneho ubyvani pracovnich mist je srandovni, ze Sobotka v nedavne dobe tvrdil, ze zde potrebujeme cmoudy, aby u nas pracovali. Ano, mluvil o tech cmoudech, kteri nikdy nepracovali a u nas budou vykrmovani, aby se u nas mohli venovat tomu co doopravdy umi - terorizovat, nicit, zabijet a znasilnovat. Babis, jehoz ANO je z poloviny tvoreno vitaci cmoudu zatim statecne mlzi a odkope se po volbach. Nebojte se mili spoluovcane, bude cmoudy do CR prijimat stejne jako Sobotka potaji, takze na Nove o tom nebude ani zminka *16* V zadnem pripade nevolte Okamuru - ten by vam krome eliminace cmoudu zrusil vsemi milovany spolek parazitu- senat, zaridil trestnou odpovednost politiku a omezil parazitovani urcite minority na davkach. To uz by pak ale nebylo na co nadavat a stezovat si, takze rozhodne volte Babise *1* *1* *1*
18.4.2017 upraveno v 11:47
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.