Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jako Londýn je určitě fajn město, ale rozhodně bych tam nechtěl bydlet. Stěhoval jsem se v životě několikrát. Vyměnil jsem vesnici za Prahu, pak Prahu zase za vesnici podle toho, jak mi to vyhovovalo nebo ne a hlavně kvůli práci. Jako největší sranda bylo vyklizení nemovitosti v Praze. Převést veškeré živobytí přes celou republiku nebyla zase taková sranda, jak se na první pohled zdálo. :) 

  • Londyn? Ani po smrti!Des!
  • Vše je cílené z USSá a vazalská EU jim podléhá, protože je USSá vydíraná, odposlouchávaná Big Brotherem. EU v podstatě řídí Fashington a to je i jejich strategie.

    Jarní a podzimní demonstrace odborářů byly demonstrace lidí reálné ekonomiky.V tomto směru jsem byl na jejich straně Dnes na Staroměstském náměstí probíhá nácvik na záchranu oligarchů, sebevědomých nul a nejen ukrajinských. a to opět v režii USSá a vazalské EU. Češi mlčí.

    Igor Berkut lídr ze strany Velká Ukrajina vyzval zlikvidovat více než 90% nepotřebných obyvatel UA. a přesně a jasně všem ukázal směr, kterým se bude Ukrajina ubírat , takže migrace ze všech stran a pokud Evropané rychle nevezmou vládu do svých rukou a nevyhodí z Bruselu uplacené Jidáše a nesvéprávné zbabělce, tak EU čeká stejný osud jako občany v zemích Sýrie, Irák, Libye a další.
  • Takovéto průzkumy jsou obecně jenom prostřednictvím grantů podporovaná umělá zaměstnanost. Většinou slouží na zadání, když je žádaný určitý "výsledek". Agentura musí tedy nastavit otázky a vybrat lokalitu, aby se k žádanému výsledku dopracovala. A někdy si s tím hlavu nelámou a výsledky si prostě vycucají z prstu, kdo jim co dokáže? Hluchá období, bez politického zadání, ty agentury vyplňují "smysluplnými" průzkumy jako je tento. *2*
    Mimochodem k výsledku "oblíbenosti" není potřeba žádný průzkum. Největší proud imigrantů přichází ze severní Afriky. Ač se tváří jako političtí utečenci, drtivá většina jsou ekonomičtí. Co asi hledají? Státy a města se štědrou sociální politikou, vstřícností vůči islámu, respektive impotencí udržet jej v rozumných mezích a samozřejmě komunity, kde se budou cítit jako doma, případně cestují rovnou za příbuznými a nebo známými.
    Z toho vyplývá co?
    Do měst, kde běhá nejvíc turbanů, pakulů, hidžábů, burek atd, prudí nejvíc další zástupy obdobně vymóděných utečenců. A v Londýně i Paříži je jich fakt habaděj. Paříž už dávno přestal být francouzský a Londýn anglický. Pokud tam někdo byl s rozestupem 10 let jako já, pak se nestačí divit. Naskakuje z toho husí kůže, protože k té optimistické multikulti barevnosti a pestrosti, jak o tom prdoláskaři básní to má skutečně hodně, ale hodně daleko. *7*
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před nedávnem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!!!!!
    • Je mi 60,rodiče měli práci,domek,jiní byty od státu či zaměstnavatele,zájezdy s ROH,nic mě nechybělo,banány,mandarinky,ořechy na stole sice né tak často,ale byly a lidé měli sociální jistotu.Co maj teď...?Nejistotu u podnikatele za mizernej plat,podle jak se vyspí,pracáky,exekutory,bezdomovce,feťáky,zlodějský politiky atd.ZLATÍ KOMUNISTI. *14*
  • Žebříček popularity měst sestavili odborníci z Boston Consulting Group a The Network na základě ankety - tedy jsou někým placeni a nikde není psáno kým, tedy provádí to na objednávku a takto se dělá úplně všechno, aby ovce celého světa uvěřily. Všichni jak vidíte dle průzkumu touží jít pracovat do USSá. To USSá potřebují přece, jsou v bilionových dluzích a potřebují posílit Silikon Villige z EU i celého světa k ovládnutí - Bilderberg-NWO. Navíc napsala Alina , která je také někým placená , nezávislá není a nikdy nebude. Takže, jediná řešení - totální reforma EU od základu a do čela osobnosti, ne USSá pucfleky. USSá totiž dojdou po určité době zákonitě print dolary, nebudou mít už vysokou hodnotu,a po přílivu bude následovat zákonitě i odliv, jako v přírodě. Peking nastartoval obchod na své burze se zlatem, do té doby výsostné vody jen pro Amíky a Anglány , tedy jejich burzy. Proto ten Hongkong. .
  • Jsou ti emigranti hloupí, New Yorku by dostali aspoň šufan polévky Armády Spásy, v Británii dostanou houno.
  • Je to součástí plánu na zničení EU zevnitř. Tradiční hodnoty a morálka jsou ničeny.
    Peníze drogy a tzv. multikulturalismus podkopávají mladou generaci.

    Podnikatelé za korunu na černo zaměstnávají cizince zatímco domácí občané jsou bez
    práce. Teplice skupují Arabové - K. Vary ovládají Ruští kmotři.
    Za pár let bude problém potkat čistokrevného Švýcara protože i jejich národ je ředěn cizáky.
    Muslimové naše zákony neuznávají ale chtějí svoje. Za to u nich netolerantnost
    k jiným názorům jen kvete.

    Je třeba se začít bránit jinak nás tato vlna převálcuje - ne meči ale porodností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit