Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A provokatér. Podle intelektu je to Tečka.
  • ako recesiu prosím, zverejnite niekto recept na prílohy z banánu-ve´d to nie je normálne, aby stálo kilo banánu polovicu kila zemiakov.Napr kačica s nacpaným bruchom banánmi.
    +celý ten banán so šupou by mal dostať do krku Klaus aby sa ....
  • Paprika se už prodává po kusech, za jeden kus až 14,- Kč. Pórek taky.
  • Ale banánů je dost, né? Na ty už fronty stát nemusíme. A taková roštěná s banánem místo bramboru, to nemusí být špatné.
    • Já na brambory frontu nestojím a koupím si je kdy chci . Vy ne ?
  • Brambory jsou dnes stejně drahé , někdy i dražší než pomeranče., protože se u nás pěstují minimálně, dovážejí se a když jsou pěstební plochy u nás malé, tak stačí sucho a ceny letí raketově vzhůru. To obchodníci u nás umí skvěle. Pak už ji většinou nevrací a nebo hodně laxně. A většina brambor je ještě z dovozu, tedy díky devalvaci koruny vůči euru pak zdražují i tímto způsobem a my si navíc zvyšujeme státní deficit, protože co se doveze, to se musí něčím zaplatit. Ukázka české hlouposti. To si Poláci hlídají a jiné země též, jen Češi jsou neuvěřitelně benevolentní k takovému počínání.
  • Brambor je málo, protože u nás se pěstují na mnohem menších plochách než dříve, protože je výhodnější pěstovat řepku a fotovoltaiku a zatím ještě obilí, ovšem protože na světových burzách ceny pšenice i kukuřice klesají, neboť jsou vysoké zásoby na celém světě, ale u nás je přitom mouka dražší o téměř 100% proti roku 2008, kdy cena na světových trzích u pšenice - tedy na burzách dosahovala hodnoty 1080, v r. 2012 byla hodnota cca 900 a dnes cena vyklesala na 550 a přitom cena dnes v ČR je nejvyšší. Stejná situace je i u kávy, která od r. 2011 neustále klesala až do loňského listopadu na burzách, protože byl kávy na světových trzích nadbytek. Přesto u nás je káva poslední rok nejdražší bez ohledu na světové ceny. Ukázka jak u nás funguje neviditelná ruka trhu, která kašle na světové ceny na burzách. Ukázka jak z nás dělají neuvěřitelné blbce, protože si to necháme líbit.
  • Já jsem důchodce, ale bez brambor se neobejdu. Když si připravuju lososa s majonézou, tak musím mít nutně brambory jako přílohu.
  • když jsou drahé. já místo nich jím koláče a kaviár, tak ušetřím...
  • Jezte banany, luzo, porad si na neco stezujete.
  • To nejsou jen brambory!To je všechno co člověk potřebuje k normálnímu životu! Dnes jsem četl Br.listy a tady je třeba článek o bydlení.

    http://blisty.cz/art/71839.html
    • Nechce s mi věřit , že by se našel někdo kdo čte blisty .
      • Ještě se na BL sporadicky objeví kvalitní příspěvek. Jinak doporučuju Zvědavce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit