Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako pohodlná alternativa placení je to ok..ale v dnešní "běženecké" době, kdy je všude velké riziko chaosu i výkyvu reálných a skutečných hodnot v "penězích" vyjádřených.., je v tom víc rizik, než důvěry na to sázet, jako na tzv finanční jistotu.., protože, když by nedej Bože někdy něco.., tak virtuální peníze budou, budou tou nejhorší, důvěryhodnou variantou, pro obchodování se skutečnými hodnotami, jak co se týká důvěry obecně, tak ve funkčnosti i použitelnosti systému..
    • A pak si se probudil s rukou v nočníku, ekonome a finančníku, v padesátých letech minulého století... *15* *15* *15*

      Tvůj slint by Nash nerozkódoval...:)))
  • jsem pro úplné zrušení peněz ať fyzických nebo elektronických. Každý nechť si vezme co chce, zadarmo. Tím pádem se přestane krást a vymizí kriminalita...... *8*
  • Chachááá, u nás taky budem brzo platit bezhotovostně. Až nás uprdlíci vysajou, nebudem mít ani kačku.
  • A teď si představte si, že by ten bezhotovostní systém kleknul. Nekoupíte ani rohlík.
  • Khárle dožaduješ se zrušení hotovostních plateb.
    Pak si ale jako odpůrce Bruselského diktátu značně protiřečíš.

    Toto je také diktát. Člověk dostane za něco své péníze. A měl by mít právo se
    rozhodnout zda je chce dostávat na účet nebo hotově.
    Konto totiž znamená poplatky všeho druhu a za své peníze tak několikrát platíte.

    Systém kdy veškerý lidský kapitál bude na kontech vyhovuje jen státním mafiánům.
    Ti v době krize jednoduše řeknou - zabavujeme občane. A půjde to snadno
  • To už mělo být zavedeno dávno, jsem pro zrušení hotovosti, popř. razantnímu omezení hotovostních plateb a jsem potěšen, že se touto cestou ubírá i ČR.
  • Tak mám pocit, že tímto článkem začíná mediální masáž..... přečtěte si další články roje. Doporučuji a pak pochopíte....
  • Kdyby to nebylo Švédsko, tak bych řekla, že to vymyslel Babiš... Ono se řekne, že lidé ve Švédsku přestávají používat peníze, ale neříká se druhá stránka věci, že je povinností podnikatelů tato zařízení mít a používat je... Z hlediska kontroly super... z hlediska průšvihu válečného, ekologického... velmi zranitelný systém. Svět se ubirá špatnou cestou..... Mám pocit, že cesta přílišné kontroly navazuje na cestu přílišného ovlivňovánií soukromí lidí. A to je velké pokušení pro kohokoli, který tu moc má. Mám pocit, že jsme v rukách lidí, že život tady bude za chvíli jako v base...Když někdo platí u nás na kase v marketu kartou je to vždy pomalejší a zdržuje to....
  • Je to obyčejné utužení totality, nic jiného. Ale prezentuje se to ovcím jako strašně kůůůůl výhoda. *11*
  • Já jsem stará, tlustá 75 letá babka.
    Pracovala jsem v JZD u rudého a ne kapitalistického růžového vepře.
    Nejdříve jsem byla obyčejná krááva ale pak jsem povýšila na dojičku.

    Ve Švédsku jsem nikdy nebyla. Nedostala jsem výjezdní doložku.
    Soudruh z Uv KSČ říkal - vy musíte jet do Norska. Tam mají Oslo a vy jste Oslice. *8*
    • Objedvala jsi asi vtipnou kaši....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit