Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím,že budoucí prezident by neměl mít historii svého bytí spojenou s KSČ,což žid Fišer má,to je alespoň můj názor
  • Milí Macku.Koho volí,to už lidé nevěděli,když volili tebe.
  • Macka nemusím,ale v tomto má dost pravdy!!!!
  • Pane Macku, nenut´te mne býti hrubým! Děkuji, že mlčíte.
  • Inu, proto se, Macku, tomu aktu říká volby... Nikoliv výběr... A chcete-li se stát stádem, budiž. Já budu raději volit.
  • Normální člověk má v hlavě dvě polokoule. Macek tam má jen koule. Žije ve svém primitivním světě alfa samců a jeho optikou vše komentuje. Sám nepředvedl nic významného a podílel se na moci v dobách velmi tučných.
  • Smutné je, že bývalý politik promlouvá ke čtenáři, který zná jeho působení v politice při privatizaci i při akční situaci s dalším politikem Ráthem, známou jako zákeřné fackovací vystoupení před profesním lékařským shromážděním. Jakou pak asi váhu jeho slovům mohu dávat.Snad jen s pocitem, že mu schází soudnost. Možná,že by měl zústat u poezie možná, že by i čtenáře oslovil.
    • Nejen fackování, ale obzvláštní pozornost si vysloužil za zveřejnění vlstních intimních situací, kterými obeslal své spolusoudruhy před časem.Takže bych řekla - nepodceňujte národ pane Macku! Vy jste se podílel na rozkrádání státu a ožebračování občanů, které pokračuje nastartovaným tempem. A každý nechť si zamete před vlastním prahem!
    • Souhlas.Taky jsme nevěděli jak se Macek vybarví,když jsme ho volili exota.Až se projevil,tak
      mnoho lidí se asi tlouklo do hlavy,jakého dárečka svými hlasy podpořili.Macek z morálního
      hlediska nemá vůbec právo někoho veřejně kritizovat.Vždyť je to politická mrtvola! *16*
  • Co to plácá ten sňatkový podvodník o Alfa samci,ženil se skrze pení ze protože je lempl a neumí se uživit a tydy bude dělat chytrého.
  • Ten psychopat má být dávno zavřený, buď v blázinci nebo ve vězení.
  • Dr.Macek išiel do Malacek. My si zvolíme prezidenta, alespoň něco podle nás, tak nám do toho nekecej Macku a stáhni ocas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit