Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo na čase, že tam skončil :-)
  • Domnívám se, že by se Machovi mělo pomoct několika hlasy navíc. I když myšlenky a program slušný, ani po vstupu do Parlamentu by neměli šanci svůj program plnit. Ale šanci by měli dostat. Snad ji využiji.
    • nepodporoval jste tu na diskuzních stránkách tiscali v minulosti už zvolení Okamury, Babiše a dalších podobných? A nyní pro změnu Macha? Při volbách má každý volič možnost vložit do urny pouze jeden hlasovací lístek. Vezměte to na vědomí. Máte v té volební agitaci trochu zmatek.
  • Když slyším Mach, tak se mi vybaví slovo fašismus. Nevím proč.
    • jménu Mach ten fašismus vybavuje také. Myslím, že vím proč.
  • Je to populisticky zmatkar !!!!!!
    • Můžete mi vysvětlit pojem populista, dnes tak hojně používaný, pro někoho kdo má rozumné názory avšak pro garnituru je to populista?
      • ten co naslouchá lidu
        • Přesně. Asi tak. Ale já to chtěl slyšet od toho dementa... *2*
  • jsem vždy vnímal podobně, jako Babiše, Faltýnka, Okamuru, Robejška, Klause, Velebu, Zemana. Není mi ani trochu líto, že z Evropského parlamentu odchází. Je mi líto, že se do něj vůbec kdy dostal. O panu Jiřím Payne jsem dlouho nic neslyšel. Vůbec by mi nevadilo, kdybych o tomto dalším hráči ruské rulety nic neslyšel ani nyní, ani v budoucnu.
    • Mě je líto že jsi nezmínil zmetka Kaluska
      • jich bylo více. Na Kalouska jsem zapomněl. Ale mohl bych přidat například i Macka, Škromacha, Haška a další vykuky.
        • *1* To jsou právě ti kandidáti, co už se tu odkopali a právě proto musí do eparlamentu. A český tupec ho tam pošle
  • To nebývá normálním jevem aby to europoslanec vzdal ještě před koncem mandátu. Jiní europoslanci by se nedali vykopat z tak přeplněného koryta ani okovanou botou, jedině nohama napřed.
    • V tomto bode budiz vsem temto europoslancum komunisticky guru Ransdorf dostiznym vzorem..
      • by pro ně být vzorem mohl. Ale pozor. Chybička se vloudila. Ten, kdo peníze na účet ve švýcarské bance posílal, popletl datum Ransdorfova narození. Ransdorfa zavřeli, trochu vyslýchali, propustili, ale měl se dostavit k dalšímu výslechu. Aby se u dalšího výslechu náhodou nepodřekl a nevyzradil, pro koho byly tyto peníze vlastně určeny a kdo a proč je vůbec poslal, musel být umlčen. Doplatil na chybu pitomce, který popletl datum jeho narození. Na místě podobných europoslanců bych byl při výběru takových vzorů velmi opatrný.
        • Jinak. Konspirace o umlceni a podobne blbosti neminim komentovat. Ransdorf byl prolezly nemocemi a dojel na svoji hloupost a naivitu. Proste to s nim seklo. Ten Hunek je obycejny podvodnik a Rans jeden z tady tech co mu naleteli. Zadne umlcovami se nekonalo.
          • komentovat vaše tvrzení o pouhé Ransdorfově naivitě a hlouposti. Nebyl ani jedno, ani druhé.
            • byl Ransdorf bezesporu darebák. Ale Blb? Ne. To jistě nebyl.
            • Argumentovat Rans vzdelanim atd..... Nejake ty skoly tedy mel pokud to neo znamena. Ovsem lidsky to byl blb
              Nic nez naivni blb ktery se nechal opit rohlikem.
              Hunek nebyl jrho prvnni bluf.
              Zeman mu zakazal pristup na hrad s tohle komentoval trefne. " Zase nrkde nekomu naletel ". Proste to byl trotl nescjopny postarat se o sebe , rodinu , o nic. Ty jeho filozoficke cancy nemely zadnou cenu .
    • že pan Mach škodný nebude a že má k dispozici zdroje, které se platu europoslance přinejmenším vyrovnají.
  • Vida, a že prý si nejde z EU parlamentu dělat kurník. Jde to!
  • Osobně pana Macha sleduji a podporuji jeho hlavní boj proti EU. Protože když jsem se mimo jiné vrátil z Rakouska, kde každý horský kopec spásají krávy a uvědomil jsem si, jak nás ten diktátorský spolek přinutil vybít velká stáda skotu, je mi zle. Podhorské louky se mění v džungli a když dnes vidím v obchodě prázdný regál na máslo nebo namísto našeho kvalitního je tam druhořadé z Německa a Polska, tak právě takové lidi, jako pan Mach musím podporovat. A je třeba právě v nadcházející době podporovat lidi, kteří by prosadili referendum o odchodu z diktátoriátu EU
    • přesně tak. Ale jiným se nehodí do krámu, tak je to populista...
  • Prosím info - co to je to Mach - je zde snad někdo koho jakýsi Mach zajímá????
    Europosranec "svobodných"??? Oni jsou nějací nesvobodní s vyjímkou kriminálníků v lochu???
    To mach to má asi nějaké pomotané, že ano????
    • Výborný. Jsi hvězda. To jsi dal do kupy sám? *12*
    • Mach - to je komunisticko-ľuďácká odnož Václava Klause, připraveného v Prognostickém
      ústavu ÚV KSČ vyškoleným fízlem Dušanem X. jako kádrová záloha do politiky po 1989.
      Tento Dušan je do těchto dnů Klausovým ekonomickým poradce a i inspirátorem Kuponové privatizace, což je již dávno známo. Tento Dušan Tříska si svého času v CT pochvaloval,
      jak si ty blbečky nachytali a tak vytunelovali, co se dalo! Tento polovzdělaný Klaus Václav
      se vydával za pravicového politika a mnozí žrali! Pavel Landovský o něm řekl, že je to
      polobuzerant. Petr Mach, kterému Klaus založil SS (Stranu svobodných) byl jeho blízkým přítelem. Kdo ví proč. Klaus se s největší pravděpodobností dříve jmenoval Pružinskij!
      Klaus zůstane povždy živý, jako V.I.Lenin-Uljanov, kterému do mauzolea naležato dopomohl
      Stalin, kterého dodnes obdivuje dnešní národnostně promíchaný a protřepaný sovět. llid!
      Čest!
      • Víme víme. Ale jednou by to snad stačilo *1*
    • Mach - to je komunisticko-ľuďácká odnož Václava Klause, připraveného v Prognostickém
      ústavu ÚV KSČ vyškoleným fízlem Dušanem X. jako kádrová záloha do politiky po 1989.
      Tento Dušan je do těchto dnů Klausovým ekonomickým poradce a i inspirátorem Kuponové privatizace, což je již dávno známo. Tento Dušan Tříska si svého času v CT pochvaloval,
      jak si ty blbečky nachytali a tak vytunelovali, co se dalo! Tento polovzdělaný Klaus Václav
      se vydával za pravicového politika a mnozí žrali! Pavel Landovský o něm řekl, že je to
      polobuzerant. Petr Mach, kterému Klaus založil SS (Stranu svobodných) byl jeho blízkým přítelem. Kdo ví proč. Klaus se s největší pravděpodobností dříve jmenoval Pružinskij!
      Klaus zůstane povždy živý, jako V.I.Lenin-Uljanov, kterému do mauzolea naležato dopomohl
      Stalin, kterého dodnes obdivuje dnešní národnostně promíchaný a protřepaný sovět. llid!
      Čest!
    • Mach - to je komunisticko-ľuďácká odnož Václava Klause, připraveného v Prognostickém
      ústavu ÚV KSČ vyškoleným fízlem Dušanem X. jako kádrová záloha do politiky po 1989.
      Tento Dušan je do těchto dnů Klausovým ekonomickým poradce a i inspirátorem Kuponové privatizace, což je již dávno známo. Tento Dušan Tříska si svého času v CT pochvaloval,
      jak si ty blbečky nachytali a tak vytunelovali, co se dalo! Tento polovzdělaný Klaus Václav
      se vydával za pravicového politika a mnozí žrali! Pavel Landovský o něm řekl, že je to
      polobuzerant. Petr Mach, kterému Klaus založil SS (Stranu svobodných) byl jeho blízkým přítelem. Kdo ví proč. Klaus se s největší pravděpodobností dříve jmenoval Pružinskij!
      Klaus zůstane povždy živý, jako V.I.Lenin-Uljanov, kterému do mauzolea naležato dopomohl
      Stalin, kterého dodnes obdivuje dnešní národnostně promíchaný a protřepaný sovět. llid!
      Čest!
    • je jedno z tzv. podobnostních čísel, tedy charakteristická bezrozměrná fyzikální veličina používaná v aerodynamice. Udává poměr rychlosti pohybu tělesa určitým prostředím k rychlosti šíření zvuku v témže prostředí. Je hojně užívaná v technické praxi – např. v letectví se tímto poměrem udává rychlost letadla (aktuální během letu nebo konstrukčně nejvyšší dosažitelná), třebaže vztažná rychlost šíření zvuku se mění (např. při změně tlaku, teploty či vlhkosti). Název nese po významném fyzikovi 19. století Ernstu Machovi, rodákovi z Chrlic (Chrlice jsou od roku 1971 čtvrtí Brna).
      • Děkuji za info, ale to/tento mach je obecně znám.
        Zde je nám však předkládán jakýsi mach - posranec, dokonce prý v Europarlamentu. Takže to ten "fyzikální" evidentně nebude, proto jsem si dovolil vznést výše uvedený dotaz - co že je to za "novozjev". *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit