Přejít na výpis diskuzí

Macron i Merkelová jsou pro odklad brexitu, mají však podmínku

21.3.2019 10:53
7 příspěvků

V Bruselu začal dvoudenní summit Evropské unie, kde se dnes veškerá pozornost soustředí na téma brexitu. Britská premiérka Theresa Mayová ve středu požádala o odklad termínu odchodu Británie z EU, který se dle původních plánů má uskutečnit již za osm dní. Hlavy států a vlád sedmadvacítky se rozhodnou,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Konečně dostali Macron a Merkelová podmínku?? 😯 A já měl za to, že půjdou "natvrdo." 😛

 • Mařena z Berlína je prapříčinou potíží. To ona sem nazvala parazity z gumových člunů. Ale parazit chce raději do Britanie.Ta se brání.A nyní bude Mařka jako dělat chytrou? Celé generace budou vzpomínat na zvrhlost tady této hlupaně která chtěla dokázat, že to DDR dokáže. Zatím počítáme v EU mrtvé. A mohamedáni jsou na koni. O ne! Takto by to nešlo.Bude velké, moc velké vyhnání mohamedánů. Hoši vybíjet se můžete tam mezi sebou. Ale tady rozdává karty někdo jiný. O co?

 • Mamma Merkel si to u Spojeného království snaží vyžehlit! 

  Nic víc a nic méně ...

 • Merkelová je pro podmínku v případě brexitového magoření, avšak sama by měla dostat doživotní nepodmíněný trest. Ještě žádný politik nedokázal prosadit natolik závažná a zhoubná rozhodnutí ohrožující samotnou existenci evropské civilizace jako Merkelová, která dokonce dokázala vybudovat větší škůdcovský potenciál než měl Hitler. Poťouchlost bruselských eurohujerů je zjevná na základě snah učinit z brexitu exemplárně odstrašující příklad pro všechny nespokojence, kteří byť jen zauvažovali o odchodu z EU. Dovoluji si parafrázovat slova Palackého - byli jsme před EU a budeme i po ní.
  • "Po EU" bychom mohli být jedině jako ČSSR - Češskaja sovětskaja socialističeskaja respublika, ale někde na Sibiři, kam by nás Putlerchán jistě nechal "přestěhovat".

   • KIMCID

    Tam taky patříš paciente

 • KIMCID

  Vůdce ještě žije?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit