Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mule macron !!! a lipenova marcon bude gorilla !!! muse se vivolit jako presdent mluvi se spanku !!!!

    • Není to ruská záležitost - vy si řešte svého Putina . . .

      -------------------------------------------------------------------------

      Allez France...

      • ok ruskej buziku !!! res si sveho putina !!!  souhlasim !!!

        • ... Как говорит твоя Василиса...

          • napsal si to blbe rusaku !!! vrat se do ruska do skoly !!!

  • "Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu."


    • Gorobilypes

      Pekarovou 🤣🤣

  • Gorobilypes

    Každý člověk s mozkem a rozumem v něm to přeje  le Pénové.

  • Paní Marine le Pen - v čele Francie - by pro tuto zem byla opravdu výhrou.

    Její vize příští politiky Francie jsou velmi sympatické . . .  

    Skončilo by alibistické ťápání země!

  • Macaron. Nic se měnit nebude. Brusel zase vyhraje. Francie bude druhá. 

    Ale je to věc Frantíků. My už jsme si radost udělali a naše sdružení svatých se pro nás může strhnout. 

    • Jindřichu, Vy snad máte něco proti koleběžkovi "Víťovi" (nebo nějakému jinému demovačnatci). Tak pozor na slova! Znamý už byl kvůli svému názoru u výslechu - vážně! Já jsem "zatím" jenom banován...

      • No kdepááák, ani náhodou.

        Kdo mě zná z diskusí, tak ví, že nejsem ani agresivní, ani vulgární a už vůbec ne zastánce agrese. Ale na Seznamu mám trvalý ban a tak se dá čekat, že lidi s vlastním názorem budou brzy podrobovat výslechu a zbavovat zaměstnání.

        Tohle má u nás tradici. 

        A současnou vládu, jak vidno chválím a vynáším do nebes, kde to jenom jde. 

        Ona ironie přivedla i Havlíčka do Brixenu.

      • Na druhé straně nám tady rostou úplně noví hrdinové. Hrdinové vzor Pavko Morozov! Mladý sovětský pionýr který se stal lidovým hrdinou. Nahlásil svého otce který odmítl předat a zatajil dodávku potravin pro ostatní pracující. Pražská moderní varianta příběhu je, že vlezlí žáci natočí na mobil svého pedagoga. Ničím se neprovinil. Jen řekl odlišný názor ve škole. Odlišný než hlásá Strakovka. Za tepla pedagoga bonzli a horlivá ředitelka školy už osnuje vyhazov.Na druhé straně postižený pedagog si na věc vzal advokáta. Krása! Krása jak lze proti zvůli systému bojovat.

        • Tradice jsou tradice.

          Jak si může vůbec učitelka dovolit vlastní názor? Copak je to za pořádek?

          Dobře placené reproduktory jsou třeba. Hlavní politická správa uzná, co je pravda a co lež a běda tomu, kdo by si dovolil myslet.

          Nebylo to tady už někdy? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit