Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Made in pípl republik čína je většinou dobrej šmejd, takže i ty smlouvy a sliby jsou na stejný úrovni, příkladně: čínskej dámskej deštník se okamžitě rozpadl při prvním otevření! 

    • To byla jen neopakovatelná náhoda - zemanofilec s koblihář.hlavou KIMCID vám to dostatečně objasní -

      když taková persona jakou nepochybně hradní rusofilno-číňanský gauner je, již několikrát ze sebe vyžvástala, že nad číňansko-kšefty není tak to musí být pravda. Nebo si snad dovolujete pochybovat o pravdomluvnosti té hradní prolhané trosky?

      Že Áááno zeMANe?

      • KIMCID

        Ano je pravda že na víc jak urážky nemáš .A ano je pravda že  si tu u tebe děláme srandu 😁😁😁

    • No vždyť tam budují komunismus. Také jsme to poznali tak se není čemu divit.

      • Promiňte mi, že se někdy vyjadřuji jako nějaký prudič, ale jsem dost háklivý na obsah používaných pojmů. 

        "Komunismus" je výraz, který dostává konkrétní obsah činností.

        Osobně nejsem přesvědčen, že naše reálná zkušenost s tímto pojmem odpovídá tomu, co se odehrává v Číně. 

        Nejen co do formy, obsahu, ale především co do výsledků.

        To bych prosil si uvědomit, než začneme reagovat a to bez rozdílu, co si o Číně myslím. 

      • KIMCID

        Hmm tady budujeme demokracii a máme 2x prd

        • To je právě proto, že jsme "nebyli jako oni". A ti "oni" jenom převlékli kabát a jede se dál.

          • KIMCID

            Ano ODA,Top09,ODS.KDU.....

    • Můj notebook ani mobilní telefon se nerozpadly ani po letech provozu a bratrovy také ne.

      Co z toho vyplývá?

      Nic.

  • KIMCID

    to by mě zajímalo proč Fr a De opakovaně podepisují s Čínou stamilionové zakázky?

    Buď to ti moulové z východu Evropy neumí ,nebo jsou ty ze západu hloupí.A nebo nám novináři říkají jen co chtějí.

    • Soudruhu BTW, když něco podepíšeš s číňanem tak je to většinou těžkej pojeb, kde jsou ty vylhané miliardové investice co podepsal hradní opilec ? nikde 
      • KIMCID

        Odpověděl máš niže

      • Dokážete poskytnout odkaz na nějakou smlouvu "s číňanem"? Proč se ptám? Zde https://www.mzv.cz/beijing/cz/politika/archiv_zprav/platne_smlouvy_mezi_cr_a_clr.html takové nejsou - existují dohody mezi podnikatelskými subjekty, případně dohody v rámci obchodní komory, ty ale nepodepisují zástupci státu, ale zástupci subjektů nebo obchodních komor. 


  • vanhorne

    Vsechno jsou to divoke sny, ktere ti machri sni kdyz nahodou spi. 

    • Ano, celá mezinárodní ekonomika a politika je výsledkem takových divokých snů, které dokonce občas dojdou naplnění. Zdá se, že formulace "občas bohužel dojdou naplnění", by byla vhodnější.

  • Je i Cesky nesplneny sen o cinskych investicich, ktere sliboval hradni z Lan...

    • "Nebojte" teď k žlutošikmookům znovu vtrhne ten zdejší -pííííííp- a vše poběží že se nebudeme stačit divit.

      Hradní rusof-číňanská zrádná žvástavá troska vysaje z st. rozpočtu téměř 9mega za cestu, utrousí u svého "přítele" ting-ping-ponga několik žvástavých nesmyslných keců a to by bylo aby nebylo. Ty miliardy o kterých ta podvodná hradní kreatura slintá už řadu let se pohrnou jedna radost.

      • KIMCID

        Pepek vyskoč Novák by nám chtěl vykládat o zahraničním obchodu 😁😁😁

        • Jsi jen ubožácky trapný trapáku. Nic víc nic míň.

          Chtělo by to vyměnit ten koblihový nádor za hlavu a jeho náplň z keců hradního šmejda za mozek.

          • KIMCID

            Ale tady se nám někdo zlobí.Co ty rudá špíno šlapa jsem ti na kuří oko.

            • Ty????  Nebuď tak namyšlená zemanofilcko.

              Královsky se bavím na tvými výblitky. A jen obdivuji zeměkouli co musí na sobě strpět za ........ KIMCIDY.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Jasně soudruhu krásně se zlobíš a já mám z tebe prču

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit