Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horší jsou cikáni, kteří nechtějí pracovat a zneužívají sociální dávky. Díky nim jsou zamítnuty sociální dávky, které by měly oprávněně náležet sociálně znevýhodněným osobám.
  • V této zemi se i nemožné stává možným....
  • stát nerozkrádá jen mafie,nýbrž celá naše nynější vláda a církev,která si narokuje co ji nepatří,nebo co sama nakradla v minulosti a nyní žádá zpět.Nyní opět kardinál Vlk otevřel kauzu Svatovítského chrámu.Ještě že jsem nevěřící,jinak bych se musel stydět chodit do kostela a poslouchat kázání této zlodějské chamradě.Nyní mi stačí,kdyř slyším Nečase,Kalouska,Drábka a Hegra a ty jejich bludy,tak se mi chce zvracet.
    • stát se rozkrádá od 48...krade většina národa, nejen církev a vláda, zaměstnáš čecha a okrade tě, není to tady jednoduché.
    • Nenažranost církve tu vždy byla,je a bude.V současné době jim postačí k naplnění kapes dobrý lobista u zvrácených politiků.V minulosti to dělali cestou inkvizice. *11*
  • Měli by se jít podívat do němec jak se rekonstruuje dálnice. Za 2měsíce 60km trasa Nurnberk - Munchen jestli prší nikoho nezajímá, postavte si stany jestli jste to ještě neviděli tak tam jeďte na rady. Na zdůvodnění rozkradených a předražených dálnic to jsou mistři světa.
  • politici se perou o svoje korita,jako by rikali ja tam budu ja umim vic nakrast jako ty.Mne se
    nic nestane mne pomuze ten nebo tamten.Jasem jim take pomoh tak co.
    TOHLE BY KOMUNISTE NESTRPELI !!! Toby se zaviralo od klauze az po policajta!ii
    Rozpraste politiky zlodeje!!! Ale kdo je rozprasi??? Vcechach uz vsichni kradou mimo
    cikany ty sou mali zlodeji oni kradou ze je naucila krast samotna vlada.Cikany kradou protoze nemaji co jist toje hlad!!! Zavrete miliardare oni rozkradli republiku!
    • Od Klause asi těžko, když je jeden z nich.
  • Mnohoslibný nadpis, a pak nic nového neříkající a prázdný článek. Na tiscali běžné.
  • To že naši zem ovládá mafie pol. kmotrů a podnikatelů kteří si z rozkrádání státu budujou
    svůj úžasný majetek je snad jasné i malému děcku. *1* *1* *1*
    Zatímco státní dluh roste tak konta těchto prasat se zvětšujou. Národ Švejků to chápe a
    nadává doma nebo po hospodách ale dokud má na kus žvance tak tuto sebranku
    nepožene klackama.
    • faktem ale zůstává, že by se podstatná část národa na jejich místě chovala úplně stejně. A ti kdo to chtějí změnit to nemají snadné, už se dávno přestalo vyplácet říkat pravdu. Ten kdo to zkusil moc nepořídil, byl buď politicky znemožněn, nebo něco horšího. S poctivou prací a čistým svědomím to ale jednou vyjde. Hlavně nechtějme spadnout zase tak nízko, nechat zemi řídit stylem aby nikdo neměl nic a dokažme už jen sami sobě, že si jednou budeme schopni vládnout.
      • Ne, chovala. Ale ona se tak chová, většina krade podle možností, někdo krade miliony, někod statisíce, někdo tisíce, někdo to honí materiálně, někdo zneužívá zaměstnání. Politika je obrazem našeho národa, dokud nepřestanou krást lidi, nic se nezmění.
      • Nesouhlasím, že by se podstatná část národa chovala sejně.Jen plevel roste do větší výšky.
        • někdy to začíná jen u drobností.. někteří si sem tam pomůžou nedovoleně nebo na úkor jiného, když se potom takový člověk dostane na výnosné místo, často ho to změní a začne korumpovat ve velkém, když ta možnost je
    • V Číně by to vyřešili za tejden. Tady je to samá komise, subkomise, žaloby a howno. Je žádoucí, vymlátit sebranku a pak se pokusit, za dozoru, o jakous-takous demokracii.
  • Zatím jediní proti tomu zakročili Švýcaři..........
  • Pryč s kapitalismem !!! AŤ žije LEV 21, KSČM a ČSSD ! To jsou jediné politické strany pro slušné lidi.
    Jedině revoluční hnutí pracujícího lidu dokáže skončir s agonii vlády, která se stará pouze jen o zloděje jako je ona sama. Proto ať žije pracující lid .
    • a Kateřina Peak a strna LIDEM,kterou nikdo nevolil a rozhoduje co bude či nikoliv.
    • Dlouho jsem tu nebyl ale ty seš pořád stejnej wůl!!!!!!!
    • fuj ty praseText Vašeho příspěvku
    • Za ty bolševické Paroubkovfce a pseudosocany se radši rovnou oběs,troubo! *6*
  • Ty jo si objevil ameriku co? Pro mě jsi babiš 2, tedy další šmejd. Za komunistů běžel seriál chobotnice. Myslel jsem, že jsou italové paranoidní a koukal na to jako na detektivku a hle, přes d e b i l n í zvoniče, švejky, pomstychtivý dobytek a podvodníky jsme tu chobotnici milionkrát překonali. Pokud je tohle ta západní úroveň, tak jste to hnojové dotáhli do dokonalosti.
    • Nejsi ty bývalý komunista? Ty Tvoje socanský názory radši ani nepiš!!!
      • Socan a komunista je velký rozdíl, ale to ty nikdy nepochopíš duševní zvratku *16*
        • socan a komunista u nás rozdíl není, stejně tak odesák...tam jich je taky vagón
        • jaký je rozdíl mezi rudooranžovým a oranžovorudým gaunerem. Oba jsou stejné lidské kreatury toužící po bezpracném "výdělku". Přesně podle pravidel komunistických bestií, které si z toho společně s nacisty udělali svůj hlavní program.
        • U tebe to tak nefunguje nýbrž vyvěrá v maxiblba vesmírného formátu,ty Kopčeme! *6*
          • Přečetli jsme slovo boží *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit