Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    To jsou ty investice do nemovitostí po česku. Jako samozřejmě nic proti ničemu, ale když je tu jedna sorta lidí, kteří si nemůžou dovolit pomalu ani nájem, a pak je tu celá řada lidí, kteří vlastní pozemky, nemovitosti a další věci, tak je něco špatně. Já osobně mám taky jeden investiční byt, ale nikdy by mi nepřišlo normální, abych vlastnil půl města. 

  • Ovce mají takový "symbol" jaký si, k svému obrazu, zvolily. Za blbost se platí, tak cálujte, ovce. A bude hůř.
    • ... je to velmi prosté: o ovcích píší výlučně pouze nejprimitivnější ovce pod sluncem, blbe :)))
  • docela jsem se těšila, že prezident Drahoš provede hloubkový audit na Hradě a celý ovčinec půjde hromadně sedět za rozkrádačky. bohužel, musíme ještě pár týdnů počkat.
    • No proto se muselo prosadit na hrad to dosavadní strašidlo. Musíme počkat až to tady doklepe.
  • Trošku napravím ty drobné chybičky autora.
    K bezpečnostní prověrce: Pokud nemusí mít prověrku, tak se zbytečně čeří voda. Pokud musí mít BP, tak je stanoveno natvrdo, jaký stupeň. Není možné, aby si kancléř usmyslil, jaký stupeň by on sám chtěl. Pokud by neměl BP prověrku na ten který stupeň, má k tomu danou časovou lhůtu. Pokud toto nesplní, má být z funkce "uvolněn". Kancléř tvrdí, že má BP na stupeň Vyhrazené. Nemám tušení,jaké utajované skutečnosti na Hrad chodí, ale jistě vyšší, než základní stupeň. Je možné, že kancléř by se z s těmi utajovanými skutečnostmi nemusel seznamovat, to záleží na jeho povinnostech-funkční náplni. Ale očekával bych, že bude osobou, která má předpoklady na splnění BP na vyšším stupni, alespoň "Tajné".
    V armádě má téměř každý voják BP. Každý vyšší důstojník má zpravidla stupeň "Tajné".
    Pokud by jej nezískal, okamžitě končí na dosavadní pozici a velmi pravděpodobně i v armádě. Vážím si každého důstojníka daleko více, než kašpara ve funkci kancléře. Oni mají svou čest a úroveň, kancléř nemá. Tečka.
    BP na stupni Tajné je zárukou, že dotyčný má minimální šance na všelijaké nestandardní operace v rámci svého podnikání. Je morální povinností každého vysoce postaveného státního úředníka jít příkladem. V opačném případě... a navíc, je porušen, či nevhodně obcházen zákon. *12* *16*
  • Už je to tady. Už je to tady. Všeci kradnú *1* *1* *1*
  • Zkrátka a dobře: Prověřit a v případě pochybení napravit v NVÚ Bory, Mírov, O.-Heřmanovice.
    Padni komu padni.
    • ... ty bys tam mohl dělat průvodce, trosko, že :)))
    • vanhorne
      "Prověřit a v případě pochybení napravit"
      V Jachymovskych Laznich v pavilonu" Vojna", ktery mel nad branou heslo:" Prací ke svobodě"!
  • Otázka zní, jak k tomu majetku přišel. Zatím žádná obvinění. Já mu však nezávidím. Proč ?
    • Podívejte se do reality - Jarda Jágr. Kde jsou jeho peníze. V kasínech, s holkami ? Je to život na vysoké noze. A s tím se musí vypořádat sám.
  • Toto je jen ukázka, kde jsou další miliardy miliard Klause , Kalouska. Topolánka. atd. Jak dlouho to budeme trpět , chce to revoluci s kriminálem pro zbohatlícké k....... a dozor ať jim dělají romové.
    • 0
  • 0
  • Závist.
    • To neni zavist, ale nasrani, ze jemu a ostatnim "vyvolenym" vsechny svinarny projdou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit