Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano má, myslím, že z něho nakoc udělají prezidenta.

  • V právním státě by jistě měly ...

  • Tak s tím uprostřed bych chtěl mít dvojdomek. Mít takového atamana a buřiče doma - to musí být opravdu celoživotní úspěch.Beztak to nechodí do práce, smrdí to potem a pivním vývarem.Mohl by být klidně ministrem ve stínové vládě Mirdy Kalouska.

  • Čím víc se v mediích propírala vymyšlená pseudokauza "Čapí hnízdo", tím víc stoupaly preference strany ANO. A stejně tak demonstrace "Milionu chvilek" budou přihrávat další voliče tomuto hnutí. Tak jen do toho, chlapci, volby se blíží.
    • Jen u nás v podniku,po akci Milionu chvilek,získal BABIŠ další voliče.Stejně to působí i na mne.

      Mám dojem,že ta parta "Milionu ...." se chce jenom zviditelnit a tím získat pro sebe dobře placené fleky

      za nic nedělání.Moc se podobá Kalouskovi a jeho TOPce,která už počitá hodiny do odchodu ze Sněmovny.

  • Když někdo s něčím nesouhlasí a má pro to logické argumenty, je dobře, když protestuje.

    Jen ta skupina nepříliš inteligentně působících chlapíků mi k této argumentaci nesedí. Sedlina IV. cenové skupiny si narazí pytlík na hlavu a jsou hrdinové, no budiž. 

  • Výraz "protibabišovský" v hlásných troubách demagogů a falešných zaříkávačů osciloval tak mocně, že vystřídal všechny možné stupně pestrobarevného politického osudí, aby nakonec skončil na již ustáleném paradigmatu - "protibabišovký = protidemokratický".
  • Milionchvilkoví aktivisté úspěšně zvětšují svůj škůdcovský potenciál, ale nevěřím, že by nahromadili tak velký škůdcovský potenciál, že by v ČR svrhli demokratický systém a nastolili svůj kryptofašistický režim na bázi milionchvilkové liberální demokracie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit