Přejít na výpis diskuzí

Maloobchodní gigant Carrefour ztrojnásobil zisk

7.3.2013 9:10
4 příspěvky

Francouzská společnost Carrefour, která je největším maloobchodníkem v Evropě, v loňském roce více než ztrojnásobila čistý zisk na 1,2 miliardy eur (zhruba 30 miliard Kč) díky odchodu z problémových trhů a prodeji aktiv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potraviny v Německu, jak je to doopravdy?
    Cena potravin je citlivé téma, které se dotýká každého z nás. Proto Věci veřejné opakovaně upozorňují na jejich vysokou cenu, které navíc od ledna zvýšením DPH ještě vzrostla. Drahota je zapříčiněna pokřivením tržního prostředí, za které může špatný zákon o významné tržní síle. Ten jde na ruku velkododavatelům jako je Andrej Babiš nebo Plzeňský Prazdroj. Pravidelně, co měsíc, dělají VV srovnávací nákupy v Německu, aby ukázali lidem, že nákup základních potravin, bez nichž se neobjede skoro žádná domácnost, vyjde o čtvrtinu levněji. Situace je pro občany ČR o to horší, že průměrná německá mzda je skoro 4x vyšší než ta česká.
    • ...vynech z příspěvků ty podvodníky z VV...ti podrazáci se spolupodíleli na úpadku kvality života v této zemi...teď, když je odstavili od koryt, tak to mají populistické kecy..ale jakmile by se vrátili zpět ke korytům, tak je život občanů opět přestane zajímat...
  • To se divím, že tam vůbec někdo něco kupuje. *11*
    • Ty se určitě divíš i tomu, že ráno vyjde sluníčko. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit