Přejít na výpis diskuzí

Manažeři Čepra půjdou za nevýhodné obchody do vězení, rozhodl soud

21.3.2018 18:04
šar 4 příspěvky

Soud ve středu uložil bývalým vrcholným manažerům Čepra Tomáši Kadlecovi a Alexandru Houškovi čtyři roky vězení za nevýhodné obchody. Mají také společně uhradit způsobenou škodu 260 milionů korun. Verdikt, podle nějž dvojice porušila své povinnosti při správě cizího majetku, není pravomocný. Muži vinu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás přece nikdo nekrade,ty zlodějiny má na svědomí neviditelná ruka trhu.Už je mi ze všeho na blití,bohatí se mají možnost "bránit"a odvolávat několik až 10 let a obyčejný člověk dostane paletu na tvrdo a je vymalováno.Moc výkonná je v našem státě prohnilá až do morku kostí.A vůbec o nějaké spravedlnosti a demokracii nemůže být ani řeč.At jde náš soudní systém do P.R.D-zádele. i se soudci.Omlouvám se té menšině,která bere své poslání poctivě.
  • Když Ráth 9 let tak tihle za 260 melonů skorem 30 let,nebo to je jiný metr?
  • Takze Rittig , to je jako Romeo a Julie tihle dva cisti a neuplatni. .
    Jeste pred nimi Krejcir , take pokus tomu Cepru pustit kohoutkama ... Docela exponovana firma to Cepro , klobou dolu.
  • Sveho casu o tomhle tunelu probehlo neco v tisku. Ta firma samotna skoncila v konkursu , zbytkova hodnota asi 70 , slovy sedmdesat , korun ceskych. Z tech penez takhle ziskanych prelevanim sem a tam vznikla sit cerpacich stanic jiste znacky. Pochopitelne jenom jako pracka tech vysplouchanych penez. Takze 4 na tvrdo , praxi potom 2 na pulku ven a takovouhle vatu za zebrem , to hodnotim jako dobry obchod. O tom ze ny tenhle vypraskany stat nekdy neco videl jako nahradu skody .... Tu o Karkulce prosim .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit