Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zejména pro oblasti postižené povodněmi je to "podstatná" zpráva, jistě nemají nic lepšího na práci než diskutovat o zdraví kdejakého vobejdy.
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme tak: za Mandelovy problémy může jednoznačně a bez jakýchkoliv pochyb kapitalismus. Tento zrůdný a všehoschopný systém jej uvrhl na dlouhá léta do žaláře, kde mu mezi jinými zničil zdraví. Dodnes se mu nikdo za tato příkoří neomluvil a dokonce farizejský o něm pravičácká média píší jako o hrdinovi. Kapitalisti a pravičáci jsou hnusné lidské hnidy, které dokáži člověka umučit skoro k smrti a pak jej ještě vynést na piedestal moci a přiživovat se na něm jak parazitická klíšťata. Čím dál, tím víc jsem přesvědčen, že kapitalismus musí být jednou pro vždy ukončen a odhozen na smetiště dějin... Náš štajger vždycky říkal: "Kurňa děcka, jak jsem byl v ROH, tak jsem věděl, že žiju. Každý rok na rekreaci, u doktora žádné poplatky, v autobuse týdenní jízdenka skoro zadarmo a z roboty mě nikdo nevyhazoval. Teď jsem sice v ODS (bo to je moderní se překabatit..), ale je mě za to strašná hanba a bojím se aby mi lidé jednou nedali po čuni.." A měl synek recht...
  • To musí být pro rodinu rána, když už prodali i práva na tv přenos z pohřbu.
    • to si zase fňuknem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit