Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkud to přišlo, z amrdólie???
    No jó, tam vocáď i kráwa stála za howno!!!






    .
  • A co klaunů jsme si zvolili jako své "představitele".
  • Jsem přesvědčen, že první mrtvý klaun, který někde večer hupne na někoho, kdo bude mít zbraň, tuhle blbost rychle zastaví. Osobně bych nezaváhal, pokud by na mě ze tmy vystoupil někdo v masce (jadno jestli klaunské) a s nožem. Jsem pevně přesvědčen, že rozumný soud by nárok na sebeobranu musel akceptovat.
    • No... s tím "pevným přesvědčením bych byl v našem státě hodně opatrný. Už jsem četl tolik "podivných" rozsudků, že jsem spíše skeptický.
  • Když můžou někteří chodit v burkách, burkinách a jiných hadrech, tak proč ne v klaunském oblečení? Co vy na to dobroseři a slunička?
  • tyhle jsou nejděsivější: http://cut.fyi/Sj7lY
  • je třeba Hloupý Karel z TOP. Ten se moc vyvedli bez maskování. Dneska prochcaný stařík někde veřejně bubnoval aby cosi podpořil .... Panečku to je ale šašek nedoceněný. To je nám tajtrlík placený námi všemi.
  • Mě připomíná Mirku od modroptáka po omlazovací manikůře ! *7* *1*
    Možná i její novou nástupkyni Udzeniju, ach ta podoba, to není náhoda !
  • Na fotce je ten šašek co kandidoval na prezidenta???

    CHI !!!
    • na fotce je bijec pitomečků *1*
      • Tedy Semjon G.


        .
  • utratit. Utratit jako prašivého psa. Vypsat na něj odměnu je pořádně motivační. A zhasnout takové mačo, pak bude zajímavým sportem.
  • chytit, seřezat až se po.ere a pak na měsíc poslat na nucené práce. A ono je přejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit