Přejít na výpis diskuzí

Masakr v Texasu: Bývalý voják zavraždil v kostele 26 lidí

6.11.2017 9:22
8 příspěvků

Nedělní střelba v baptistickém kostele ve městě Sutherland Springs v americkém státě Texas si vyžádala 26 obětí na životech a dalších asi 20 osob bylo zraněno. Pachatelem byl někdejší příslušník amerického letectva, který byl trestán za domácí násilí a ze služeb následně propuštěn. Podle amerického...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.servit.9
  Už zase vyšetřují Komise pro neamerickou činnost? Prolhaná Amerika, socha Svobody tam již nepatří. Jsme v kleštích:jedna strana Putin a druhá McCain. Okupanti z Ukrajiny jsou další!
  Záměr války východních států je stále reálnější?Váleční zločinci se postihují jen z východního bloku.Busch,Obama,McCain,Merkell atd.jsou mírotvorci?
 • Dělal jen to, k čemu byl v armádě vycvičen.
 • takový běžný klidný víkend v Jůesej...
  • Jinak je tomu v CCCP: tam potřebují splnit "kvóty" vězňů a tak kdy nikoho nemají, tak chytí prvního kdo jim přijde do cesty a tak dlouho mu rvou flašku (od vodky) do rrdele až se k něčemu "přizná".
   • Ty si tam tu flašku rveš sám, ty blbe.
 • V říši zla je vše možné.To je hujeři USA tam normální každý den.
 • Teď by měli soudce a politiky, kteří byli a jsou proti Trumpovým regulacím migrantů, postavit před soud a zodpovídat se za životy mrtvých z kostela. Chorobná oponentura vůči Trumpovi může mít ještě další a další mrtvé rukou teroristů. Do boje proti teroru a teroristům by se měl zapojit celý svět a trestat teroristy takovým tresty, jakými sami zabíjeli. Sami se řídí pravidlem "oko za oko, zub za zub", proč bychom nemohli použít totéž pravidlo proti nim? Jenom chorobná humánní tolerance vůči teroristům a jejich pomáhačům způsobí ještě mnoho zlého a mnoho mrtvých. Vůči takovým vrahům nelze mít žádného slitování.
  • migrant prece.
   Narodil se tam , byl to domaci masakr
   . Ono si neco precist nez zacnu komentovat ma take neco do sebe. Obcas .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit