Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý si ke každému dovolí jen to, co si ten druhý i další.., nechá či nenechá líbit..

  • vanhorne

    Jiří Ovčáček (Twitter)

    @PREZIDENTmluvci

    V restauraci se ptejte, odkud mají maso.

    • 😭

  • 5Bo.Ka.8

    Jestli se někdo zajímá kam jde maso,které se prodávalo na našich NUCENÝCH VÝSECÍCH?? To bylo nejlépe kontrolované výsekové maso,protože každý kus byl laboratorně překontrolován.Maso které šlo do zoologických zahrad bylo kontrolováno víc než DNEŠNÍ MASO PRO LIDSKOU SPOTŘEBU.Kdyby lidé věděli jaká kouzla dělají dnešní zlatokopové tak by snad chodili na kořínky.Jeden dělá ředitele veterinární správy a jeho bratr vlastní JATKY S VÝROBNOU a to je na místo ZLATOKOPŮ NA ALJAŠCE ! ! ! 

    • Nucená jatka byla po roce 1990 zrušena, pokud byly provozy zachovány, fungují jako normální jatka

      Nemocné nebo zraněné zvíře se dnes podrobí euthanasii - nucené porážce mimo jatka - a nechá zlikvidovat jako kadaver.

      Maso pro lidskou potřebu je kontrolováno pečlivě, jak vyplývá z pozastávek a vratek.

      Je pravda, že podvody jsou možné v každém oboru podnikání a stoprocentní kontrola produkce není možná v žádném potravinářském oboru.

  • Tak já jsem naštěstí za vodou. Jednak jsem z Moravy a jednak jím hlavně koláče, jiné pečivo, čokolády a ovoce. Maso velmi vzácně. Masožravci v česku a Polsku mají holt smůlu....

  • česká jatka jsou to samé ,klidně vám prodají maso z nemocných kusů . říká se tomu podnikání, ikdyž veterina označí nemocné kusy, podnikatel je klidně porazí a prodá ,jen v polsku to zrovna natočil reportér, v čr ne, 

  • Stát se to v Číně,tak by se už popravovalo.Ti,co to provozovali si ani nic jiného nezaslouží.

    • Pravda, v Číně se popravuje jako o závod, hlavně když nějaký komoušský pohlavár potřebuje za své prochlastané ledviny či játra novou mladou flákotu.
    • v čr se děje to samé, podnikatel nemocný kus klidně prodá ,nic mu nehrozí, to je podnikání minimální náklady s maximálním ziskem 

      • Přesně tak, dělá se to všude, poláci měli prostě peška, že je vyhmátli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit