Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Takhle... byl to trochu bizárek, ale mně se to vlastně líbilo. Ukazovalo to tu sílu Trumpova vlivu. Což bylo sice velice zarážející, ale tak to prostě je. A líbilo se mi na tom, že prostě po těch zaměstnancích chtěl, aby makali. A když nemakali, tak prostě šli. Na hodinu. Žádná výpověď dohodou nebo nějaké podobné věci, na která to chtějí nemakačenka u nás uhrát.

  • ty amrdonský neocone, to jenom pro tebe *2* *1* https://www.youtube.com/watch?v=19oUVarhM4Y
  • zeman si pouští k tělu taky jen televizi barandov
    je to náš český donald, jak sám říkal
  • Jégle, Jégle!
    Přestože jsi vystudoval kybernetiku, tak Tvůj mozek je zaostalý, pokud nějaký máš. Neboť dle Tvých příspěvků by se o tom dalo úspěšně uvažovat. Spíš mě zajímá, proč nepoužíváš vysokoškolský titul, když jsi takový vševěda. A to ve všech oblastech.
  • To je problém jégla i ODS pro kterou píše, příliš se vzdálili od nepohodlné reality a tak jim připadá každý kdo normálně reaguje divný jako třeba Donald Trump nebo Andrej Babiš nebo Miloš Zeman. Oni žijí ve světě svých představ a podivných zákonitostí, které si vymysleli aby se jim dobře vegetovalo a když narazí na realitu, tak se vztekají: takhle to přece není... *5*
  • Trump = excelentní prezident.
  • Foto: jak udržují odstup, m@dky mediální... *1* , ty teleskopické tyče mikrofonů.

    Je to legrace, tato zažitá pravidla a zvyklosti.

    Dokud je to jenom kandidát, málem by ho v davu ušlapali. Ihned po vyhlášení vítězství všichni odskočí několik metrů dál, jako by měl lepru.
  • První, kdo vypadl z jeho show, byl zeman.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit