Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    tak to mám dobré, falešné zprávy o doktorech a inženýrech z afriky jsem prokoukl hnedka, že migrační krize je přínosem pro evropu taky a pohádky o tolerantním islámu snad nebaští vůbec nikdo, ani ti co je píší... dobré, za jedna

  • ...obávám se, že už samotná zpráva, na které je článek založený, je zkreslující čili matoucí a de facto fake.

    "Jen každý sedmý Čech nad 50 let pozná falešnou zprávu" - mimo jiné připouští třeba pokračování typu "...zatímco v kategorii mladších 50ti let to je jen/už každý šestý...". Srovnejte si nyní tyto dva výroky a sami zhodnoťte, zda jde opravdiu o tak "převratný" rozdíl, jak se zpráva snaží příjemci vsugerovat.

    Samotná informace "každý sedmý nad 50 let" je bez poměrně obsáhlého upřesnění, jak zněly hodnocené informace, jaká byla struktura všech skupin hodnotících atd. vlastně k ničemu, respektive ji lze interpretovat několika zcela protikladnými způsoby přesně podle výroku sira Winstona "věřím jen těm statistikám, které si sám zfalšuji."

  • mun.go
    Mediálně negramotní Češi. 

    Pro Moravany naštěstí žádný problém v rozeznávání falešných zpráv neexistuje.

    • vanhorne

      "Pro Moravany naštěstí žádný problém"

      Za Moravu tam si ziju, muziky jim k tanci hraju moc vina sa vypije, nosiju tam cervenice kazdy den sa hoduje.

  • Už podle fotky se pozná fake news. Opravdu typický tmavočech.

    • alicia1
      Praotec Čech byl prej napůl černej.
      • To nevím, jakživ jsem ho neviděl😉 Docela si myslím, že je to vybájená postava, takže pro mě za mě, třeba kapinku do modra😂

  • Právě senioři se naučili v rámci přežití komunistických manýrů číst mezi řádky a umění vybrat z komunistických zpráv zrnko pravdy mezi plevelem komunistické demagogie. Senioři dokáží nejlépe identifikovat fake news. Současní kazatelé a moralisté, kteří dělají z důchodců naivní blbce, jsou největší šiřitelé fake news.
    • dnes tu máme havlofašistické manýry, mnohem horší a propracovanější propagandu CIA FAKENEWS než za socíku,se školením učitelů,vymývání mozků dětem ,že jediné čemu mají věřit jSou havlistické FAKENEWS ...

      • alicia1
        Ty seš ten pravej NEFAKENEWS.
        • alicia1, Otevřeli jsme NOVÝ DOMOV SENIORŮ V PRAZE na Třebešíně. 24 hodinová sociální a zdravotní péče i pro lidi s demencí. Přijímáme nové klienty!

  • mise armád USA+NATO v zahraničí jsou pomocí demokracii.A ostatní jsou teroristi a agresoři.Jak jednoduché ne.

  • mám jasno mainstream jsou FAKENEWS, fašistická EU , USA rozkazují Venezuele kdo tam bude prezident, a místo aby nám novináři napsali pravdu ,že jde o porušení mezinárodního práva, vměšování a  terorismus usa ,tak nás přesvědčují ,že agrese USA proti Venzuele je vlastně v pořádku, že chudoba způsobená ekonomickým embargem usa je zavineně demokraticky zvoleným Madurem, 

    takže pro mě jsou jasným favoritem tímto zrůdným prolhaným  režimem očernované weby .odmítám fašistickou antidemokratickou EU , i agresory USA takže vystoupit z EU , i Nato 

  • 2019 havlovi agenti STB=BIS po vzoru Gestapa, Výběr „nevhodných“ období českých dějin a literatury se totiž s tím protektorátním pozoruhodně shoduje

    http://www.novarepublika.cz/2019/01/bis-po-vzoru-gestapa.html

    ředitel BIS (Bezpečnostní informační služby) obdařil ministra školství novými směrnicemi pro výuku českých dějin. Užasli jsme. Naposled, to bylo za protektorátu (1939 – 1945), se Gestapo (německá tajná státní policie) rozhodlo usměrnit výuku českým dějinám na našich školách. Přirozeně v duchu německo-nacionalistické ideologie. 

  • FAKENEWS = mainstream ,propaganda USA ,EU ,lži od rána do večera a tyto prolhané špíny určují čemu mají lidi věřit a čemu ne ,mladí mají ze škol vypatlané mozky, že nesmí věřit ničemu jinému než mainstreamu, a sorosem placeným webům jako demagog.cz , v zásadě učí lidi tomu ,že mají věřit jen propagandě CIA , EU fašismu ...viz lži o ZHN v Iráku, lži o Anthraxu,lži o oděském masakru civilistů, lži o kyevském majdanu, a havlovi stbáci BIS rozhodli ,že výuka na školách k nenávisti vůči rusku,číně a levici je moc proruská 

  • Jako to mohu potvrdit. Po převratu až do roku 1992 si československá televize, rozhlas a noviny zveřejňovaly informace, jaké se jim zachtělo. Naprostý "chaos a volnost".  Po roce 1993 ovšem česká mediální scéna "správně informačně a ideologicky prozřela" a díky tomu se ke korytům dostal humus s názvem ODS a jim podobní. Po roce 2000 se ovšem začal masově šířit internet a "ideologicky nevhodné informace" které začaly režimu bourat jeho pracně vytvářenou iluzi. A tak přestože ještě spousta Čechů je "správně" ideologicky uvědomělých "zejména v Praze, jak napovídají výsledky voleb" a volí "dementkratické strany jako ODS TOP a momentálně Piráty, různé Schwarzenberky a Drahoše,  zbytek ideologicky neuvědomělých a nevyzrálých Čechů podléhajících zhoubné moci internetu a navíc my rebelantští  Moravané na východě (které propaganda pro jistotu ani nezmiňuje abychom jim nenarušovali jejich dogma) kteří máme bytostný problém a nedůvěru vůči pražské byrokracii a manipulaci, volí SPD, ANO, Zemana atd.  

    Ten internet TEN INTERNET to je neštěstí....měl by se zakázat a povolit jen "správné a režimu vhodné" informace. Chtělo by to nějakou demogratyckou cenzůru jako třeba mají bolševici v Koreji.😉 To přece nejde aby si lidi mysleli a zjišťovali co se jim zachce....kam by s takovou naše demokratůra přišla...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit