Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je něco co nemoho pochopit,vláda od roku 89 nenese žádnou trestní odpovědnost za to ,kam jsme se její vinou,a vinou vlád předchozích dostali.To se krade,šmelí,objednávají a zadávají předražené zakázky bez výběrového řízení.Kdyby byli trestné zodpovědní,bylo by vše jinak.Takhle tam mohou přijít jiní a bude to to samé.
  • Ovečky a beránkové já věřím ve spravedlnost předá se věc vrchní velmi odborné paní Vesecké, ta to předá panu JUDr. Salichovi a pravda zvítězí nad lží a nenávistí.
  • Souhlasím s bludičkou julií.Všechno to jsou prohnilí s prohnilími.Už před měsícem jsem dával této vládě dobu existence do Velikonoc./To se ještě neprovalila špína na Drobila a spol./Musím to ale přehodnotit.Dnes to vypadá tak asi do konce tohoto roku.Otázka ale zní:kdo může nastoupit po této partičce.Velký výběr na tomto českém politickém smetišti není.Je to "napříč politickým spektrem"jakési bratrstvo kočičí pracky,kde špinavá pracka myje špinavou pracku.Ještě nakonec budeme prosit p.Paroubka,aby se pokusil s tím něco udělat.Díky novinářům ze všech medií z něj před volbami udělali nestvůru a on pak histericky reagoval.Já se mu ani nedivím po všech těch kýblech špíny co na naněj ze všech stran vylévali.Jiný trochu radikálnější vůdce mně momentálně nenapadá.Všichni ostatní buď na to nemají svaly anebo jsou taky"cinknutí".
    • GOTT NA HRAD!!!!!! *6*
  • Nebojme se, i kdyby Nečas dostal padáka z politického výsluní, bude to padák ZLATÝ a stejně nebude muset do konce života PRACOVAT - jako nepracoval nikdy. Už jako studentík začal dělat politickou karieru v aparátu SSM... *12*
  • Tak nevím,zda se,vzhledem k předpokládaným změnám v politice,mám učit dopředu čestprácovat,nebo hajlovat.Ale lezt ODS do zadku už určitě potřebovat nebudu.
  • Pro Kmotr.Záleží jakou víru Nečas má.Pokud věří tomu,že v Česku se dá lumpárnami hodně zbohatnout,ale poctivou prací,také brzo umřít hladem,tak jej tato aféra,v jeho víře nezviklá.
  • Někdo se evidentně rozhodl pohřbít Nečase, a nebyla to ČSSD.
  • ČSSD pohřbila omezení doživotní imunity poslanců. moc dobře ví, že na rozdíl od poslanců ODS ji bude nutně potřebovat.
    • Vážený,zapojte na chvíli ,aspoň na chvíli mozek a uznejte,že omezení imunity neprošlo jen a jen kvůli nedisciplinovatosti koaličních poslanců!!!!!Všechny zákony,které chce vláda prosadit,tak si zatím hravě prosazuje!Takže si položte otázku,jestli skutečně chtěli ,aby tento zákon prošel!!Na Paroubka a ČSSD nelze donekonečna svádět všechno a jestli věříte tlučhubúm Tluchořům,tak je to váš problém.
  • Nečas možná nekradl,ale od založení ODS ví o všech praktikách a navíc sám přiznal,že dodnes věci konzultujete s Langerem,který je skrytým pokladníkem ODS.Myslím,že toto je standartní postup ODS a V.Klause.Teď to jen prasklo,ale kdo chtěl vidět,tak to ví již dávno,jako Nečas.U Nečase jen nechápu,jak se s tím vyrovnával a vyrovnává jako člověk hlásící se k víře?
  • Dobře, pan Nečas pochybil, ale řekněte mi, kdo je dnes čistý? Kalousek, Gross, Topolánek, Řebíček? Snad jenom na matadory politiky Klause a Zemana nic neprasklo.
    • Na Klause NIC????? ZATÍM!!!!! *5*
    • :-)
      Honziku, Honziku. Zeman měl kauzy jako Olovo, Bamberk, v jeho vláděš seděl odsouzený zloděj do vězení. No a jeho guru Šlouf a Zbytek, to je kapitola sama pro sebe... A Klaus měl úplně stejnej průšvih jako Nečas, že kryl údajně nečisté financování ODs a její tajné konto, jehož existenci nakonec Švýcaři potvrdili. A padla kvůli tomu v roce 97 vláda, pamatuješ. Tehdy Klaus vykřikoval, že je to sarajevský atentát. Kalousek čistý není, ale tak mi řekni proč sedí ve vládě a vláda stále drží u moci. Vždyt právě ten Gross, který měl zase mimochodem stejný problém jako Kalousek s prachy na bydlení nakonec jako premiér padnul a šel od válu. Tak proč, když padli Klaus a Gross, kterými argumentuješ, má u moci vydržet NEČAS??? NĚJAKÉ LOGICKÉ VYSVĚTLENÍ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit