Přejít na výpis diskuzí

Medveděv: Rusko odpoví na americký protiraketový štít

20.3.2012 11:26
8 příspěvků

Rusko musí být do roku 2017 či 2018 vyzbrojeno natolik, aby mohlo odpovědět na hrozbu spojenou s rozmístěním amerického protiraketového štítu. Na poradě vedení ministerstva obrany v Moskvě to dnes řekl ruský prezident Dmitrij Medveděv. Zároveň oznámil, že reforma ruských ozbrojených sil, započatá v...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zbojní průmysl hýbe světem, jeho "pohlaváři" točí vším na zemi. Ostatní jsou pouhé "figurky", včetně prezidentů, to jsou loutky! Bylo, je a bude! Největší zisky pro bohaté, bída pro chudé! Známá věc a historická i současná pravda! Vyvoláním vojenského napětí, studené války, bohatnou zbrojaři...!
  • No jo, jednou to je zbrojní průmysl, jednou politika, jednou lobbysti, jindy zas ropné společnosti, automobilky, energetika...tak už se rozhodněte.
 • Kdyby radši investoval do výuky mírové diplomacie . . .
 • Studená válka pokračuje. A my trubci jsme si mysleli, že už ten zbrojařský nesmysl konečně skončil. Těžko obvinit jednoho z nich, že je toho vinen. Nejspíš oba. A to se ještě nemluví o Číně a dalších zemích s jadernou výzbrojí. A my se tu zatím patláme v pitomém procentu DPH a neuvědomujeme si, že během několika minut to všechno může být "na prd". Viděl jsem na videu pokusný výbuch jaderné bomby. Neumíme si nikdo představit, co to je !!! Apokalypsa !!! Nejtěžší tanky létaly vzduchem, jako kamínky z praku. Přežít se to nedá, tak proboha už, proč ???
  • Tak na co mi vůbec dáváme peníze na zbrojení??? Naši vojáci ( žoldáci) dělají zásobovací křídlo někde v tramtáryji a my to platíme. Kdyby k něčemu došlo nemáme nejmenší možnost se bránit. Je to vyhazování peněz ta naše armáda. Karty jsou ( a byli) rozdány uplně někde jinde. Ti naši šašci s pomalovanejma ksichtama a drahou výzbrojí jsou jen k smíchu. Bože jak někdo může ještě být voják ČR :)))))))
 • Na internetu je k sehnání to, o čem Medveděv mluví. Jsou to zbraně, které ty americké předčí v mnoha směrech. Ať jsou to letadla, tanky či ponorky a o raketách ani nemluvě. Je to ale vyrobené k likvidaci lidí. Měli by se nějak dohodnout, vždyť to stojí tolik peněz a jako obrana proti "Marťanům" to asi nebude. Široko daleko není jiná planeta než ta naše. Jedině, že by si ten arsenál přesunuli na Venuši a tam si hráli na vojáky.
 • Tak voni se budou chtít bránit,to se podívejme !To je škandál co si američani myslej !
  • v tý době už naštěstí budeme mít jiný starosti..jak všechny ty rakety a zbraně sešrotovat !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit