Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dluhy se mají splácet. Trapné hádky zdejšího trolla mne nezajímají. *12* *16*
  • Občas mě zamrazí při pomyšlení, že by Krym nestihl svobodnou volbu o odchodu z područí fašistického Kyjeva. Brrrrrr
    • nekraď nicky a nediskutuj sama se sebou, Simčo
  • Pevně doufám, že tentokrát ze svého postoje Rusko neustoupí a pokud dluh nebude uhrazen, budou přerušeny dodávky plynu i ropy, rovněž tak budou obstaveny účty ukrajinských bank a zmrazeny ruské investice. Konec ruské vstřicnosti, které si kyjevská nazitlupa evidentně neváží...

    Sedět na dvou židlích se Kyjevu nevyplácí, od EUSA peníze nedostane, Rusku dluh zaplatit bude muset, nebo přijde o Donbas dřív, než je v plánu...
    • vanhorne
      "Konec ruské vstřicnosti"
      Jsou tak vstricni a napomocni,ze i kdyz je Kiev o to nezada.posilaji na Ukraine vojaky na dovolenou aby tam sirili a prohlubovali pratelstvi mezi narody.
    • A kdy uhradí Rusko Ukrajině všechny škody? Kdy nám Rusko zaplatí za vykradený uran? Kdy nám zaplatí za půlstoletí Protektorátu ČSR (Češskaja sovětskaja respublika)?
      • vanhorne
        "zaplatí za vykradený uran?"
        Uranova ruda je nebezpecny radioaktivni material,tim ze ho odvazeli nam vlastne chranili zdravi.Za pulstoleti protektoratu nam take zaplatili svym pratelstvim,bratrskou laskou a hospodarskou pomoci v nouzi.Rok 1947 kdy Ceskoslovensku hrozil hlad,America nam poslala obili zdarma, CSR mela platit jenom dopravne do nejblizsiho pristavu,to je Hamburg a pak po Labi do CSR. CCCP nas pritel nejvernejsi ale urcil,ze lode musi pristat v Odese aby nam to obili mohl jako bratrskou pomoc prodat.
  • Ať chtějí nebo ne, ať se cukají, dluh zaplatí a pak můžou sežrat ty starý zbraně od SS!!!
    • naprosto souhlasím,mám stejné informace *3*
      • Ty máš akorát v palici na*sráno
        • Nevšímej si ho,to je invalida tečka z gay baru v Plzni,pracuje tam jako barový tanečník. *12* *11*
          • Já vím, je to místní blb, nám všem pro pobavení!!!
            • přesně tak,palec nahoru *3*
          • ještě ,že jste tu vy,máte vždy vyvážené příspěvky takže se banderovci vztekají *15*
      • U nás v kauflandu je to také horké téma,ale nemůžu nesouhlasit
  • Správně. Na fašistické ukrajinské zloděje, podporované USA teroristy, se musí tvrdě a bez kompromisů.
  • Všechny média v západním světě ovládají agenti Americké Fbůej a Bandarovci.

    Jediné objektivní informace o dění na Ukrajině naleznete na webu
    www. propagační oddělení KGB. rus.
    • A co ty ovládáš? Ty jsi zase u KGB.že všechno víš
    • Jediné objektivní informace nám přináší Čapisral *3*
      • Tečka. *1*
    • Přesně tak. Palec nahoru.

      Náš předseda Putin provedl reformu médií.
      Sám si otázky napíše a pak na ně ještě laskavě odpoví.
      • Přesně tak. Palec do díry.

        Náš předseda Simon provádí reformu diskuzí.
        Sám si komentáře napíše a pak na ně sám odpoví. A aby to vypadalo věrohodněji, odpovídá a píše s ukradenými nicky. Nicméně, jeho styl a projev je jasný, blba rozeznáš na sto honů... *1* *1* *1* *1*
  • Není možná dluhy neplatit, i když to bude těžký, protože Kyjevšisti jsou pár dní před státním bankrotem! Hrdinný Krym tomu naštěstí o vlásek unikl!
    • Ale Sona.Krenkova,3 dalši rudá vysloužilá kúva ve službách chána?
      Na střídačku šíří "pokrokovou" slepičí propagandu? Nejsme primitivní
      mužici ze stepí!
      • ne, ti jsou totiž asi pětkrát chytřejší *15* *15*
    • Ale Sona.Krenkova,3 dalši rudá vysloužilá kúva ve službách chána?
      Na střídačku šíří "pokrokovou" slepičí propagandu? Nejsme primitivní
      mužici ze stepí!
      • Simone jsi zaprděnej starej dědek!
        USA jsou plný Simonů!!!
  • Medveděv se směje: "Kyjev požádal Moskvu o slevu za zemní plyn cestou zrušení exportního cla do konce roku."
    • Všímáš si, BTN, že Medvěžonok, zakrslý mimochodník, má na sobě imperialistický
      oděv, rifle? S takovým oděvem by nemohl přijít do školy. V yloučili by ho! Jistě jsou to
      rifle sovětského nebo čínského původu!
    • No jen přiblblý komunista by žádal o zdražení *15* *15*
      • No jen přiblblý komunista jako ty neví o čem se v článku píše, ale toe úplně nomání Uďo
  • a tak je to taky správné . Ukrajina si myslí, že jim bude cpát celá Evropa , aby její oligarchové měli z čeho brát a lidi tam budou hladoví - Rusko ji nerozbilo, Rusko to platit nebude, skvělá zpráva, má vlastní lidi a o ty se musí postarat včetně více než milionu utečenců z Ukrajiny
    • Picho Pusinko! je zbytečné bombardovat rudými moudry inteligentní český národ! Žijeme v roce 2015, ne v roce 1945! Od té doby jsme poznali, co umí nejpokrokovější sovětskije ljudi - krást, §v raždit, nejen "davaj časy" "Pobědy" okopírovali, starý Opel odvezli do Sojuzu, nám uran vybrakovali za "osvobotzení"! Iditě v pizdu, tlváryščlí!
      • asi bys měl otevřít oči, nežijeme v devadesátých letech, většinově zblblí PR agenturami, liodi nacházejí zase vlastní rozum a proto taky stoupá vliv Ruska v celé Evropě.
  • včera jsem při archeologický výzkumech našel chlup ze Stalinovi zadnice ,už ho mám v pěněžence vedle šupiny z ruského kapra *14*
    • Palec nahoru. Já mám nehet od Krupské.
      Stánkař v Liberci mě ujistil že je pravý.
      • A já od "archeoologa" nad tebou, jeden ztrženej závit z jeho dutý palice
        • vaše příspěvky mě vždy pobaví ,palec nahoru *15*
          • Kdopak jiný než známý soudruh BTN může mluvit o slabomyslných příspěvcích, ale těch,
            kteří nemají rádi Velkého chána (nebo jiného velkého?)?
            V 70. l.etech prodávali na stáncích v Moskvě malé odznáčky kulaté o průměru 1 cm na
            zapíchnutí do klopy. Ptali jsme se, kdo to je? S vážnou a udivenou tváří odpovídali:
            To je přece soudruh Lenin jako kojenec! Pak jsm e hlo ještě viděli v mausoleu. Tam byl
            větší, prý ještě živý!
          • Jeho jsou proti tvým "příspěvkům" slabota, staříčku Simone, jenže ty jako doping používáš diagnostikovanou slabomyslnost a to není fér!
            • to má z toho tančení v invalidním na barových pultech,zná ho celá Plzeň,včera jsem ho potkal v kauflandu a utíkalpřede mnou jak splašená nutrie *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit