Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju soudružku Semelovou. *14*

    Tu něžnou tvářičku Boxera po 150 kole a ty úžasné faldíky které dokazují že naši
    soudruzi ani v buržoazním parlamentu nestrádají. *14*
    • Kdepak, já miluju plynovou princeznu Tymošenkovou... *1* *1* *1*
    • Mě se z ní vždycky narovná srp. *14* *14*
      • Nauč se taky češtinu, viz poznámka u "pusinky".
      • Palec nahoru.

        Naši soudruzi z KSČm jsou pěkně vykrmení.
        O tom si rudá děcka v KLDR mohou nechat jenom zdát.
        • měli jsme je postřílet ale to náš Vašik nedovolil
  • Dokud Ruští zloději nevrátí Ukrajině Krym nemají právo nic žádat.
  • Ruský méďa vyhrožuje?

    Jdu na lov. Je třeba medveda rozkrájet naporcovat a sníst. *14*
    • Nezapomeň se umejt, ať nemá méďa smradlavej oběd. *1*
    • Tak to aby sis vzal pořádnej kvér... Lovu zdar... *1* *1* *1*

      Ale bacha, medvěd běží rychleji než člověk... *3*
    • já jsem prostá ruska.
      Mě stačí k životu zemljanka chudoba a vodka. *8*
      • Nic proti Vám, ruský lide, nemám, jenom by to chtělo také malinko ovládat ten "bratrský jazyk", tj. češtinu, konkrétně pravopis zájmen mně, mě. Jestliže se nacházíme ve 3. p., tak musíme psát MNĚ stačí k životu zemljanka atd., nikoliv Mě stačí...
        • od Simči chcete pravopis? a nezbláznil jste se?
        • Vrať školné a nepiš voloviny.
  • Namaloval jsem dětem chleba. Ať vědí jak vypadá.

    My co už máme vybudovaný chudobinec zvaný komunismus jídlo nemáme.
    Jídlo svoboda internet? Nepřijatelný buržoazní přežitek. *16* *16*
    • Odkud píšeš? Z přívěsu v SSA? *1*
      • Já Ruskaja golka. *14* *14*

        U nás budujeme hrozné dnešky a ještě horší zítřky - tedy komunismus. *14* *14*
        • Ty jsi leda tak banderovská šlápota. To je celý. *1*
    • Já uctívám Boha Putina a nesvatou rudou trojici - Marse Engelhoumlese a Leknina. *14*
  • Kéž by chom měli taky takého tvrďáka na hradě co bude naše dluhy v Rusku tvrdě vymáhat. Jen že my tam máme někajého poskoka co dluhy za půl litru odpustí ....... Smolík
    • Rusko už nám nedluží. Byly to běžné dluhy, které platili podle splátkového kalendáře. Takový je běžný postup všech států. Konečná splátka byla splacena vloni. Ta to, že je naše drahá vrcnost prodala za třetinu ceny, to není vina Ruska. Platili podle dohody.
      • Rusko nám dluží vykradený uran, zdevastovanou morálku, krajinu, likvidaci elit, zničené památky za půlstoletí ruského protektorátu ČSR (Češskaja sovětskaja respublika).
    • divná doba.

      Knížata tvrdě pracují zatímco prostí Zemané se flákají na hradě.
      • a blbé Simči kradou nicky... to je ale doba
      • Dnešní knížata tvrdě pracují max. do plín. A pracují tak tvrdě až jim z toho hrabe v tý řepě mezi ušima.
        • A jak pracují prostí zemané? Chlastají vodku a hruškovici, padají ze schodů, vrávorají u klenotů, padají přes koberec shrnutý psem až skončí na vozejku, mluví sprostě jak dlaždič, vykládají představitelům zemí EU v Bruselu, že řízek tam chutnal jako bublinková "píp" (bubble bum), plazí se na ruské ambasádě a v Kremlu před Putinem (za peníze Lukoiolu), organizují puč (Hašek-šašek) lžou (nevyhozený Mynář bez prověrky)...
  • Nic bych Moskvě neplatil, naopak bych ji vystavil účet za zničenou východní část Ukrajiny!
    Dosvidanija, "molodci" iz Rossiji.
    • Neboj se dočkáš se až UK nebude platit EU.Doufám,že sáhneš do vlastní kapsy.
    • pa pa Čapisrale *2*
    • No jasně a nezapomeň taky poslat Mongolům účet za škody, co napáchal Čingischán.
  • A Ruští zloději zase musí Ukrajině vrátit Krym.
  • Rusko ukradlo ukrajinské území.
    Takže až ho Ukrajině vrátí může žádat splacení dluhu. Dříve rozhodně ne.
    • Rusko na ukrajině své vojáky nemá ,jsou to urlaubsoldáti a průzkumníci OSVČ
  • Rusko ukradlo Ukrajině Krym. Dokud ho nevrátí nemá právo nic požadovat.
    • Příspěvek na jedničku s hvězdičkou. Palec nahoru. Brilantní a hlavně pravdivá úvaha.
      • souhlasím s vámi, je to kkt! Palec do řiti!
  • My zaujmeme maximálně tvrdou pozici a v takovém případě budeme hájit naše národní zájmy", prohlásil Medvěděv
    • já myslel že mluví o erekci *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit