Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    o čem se chcete bavit jsme li koncesinář a platím polatek tak by mi mělo být umožněné přijímat všechny televize jenž jsou šířeny na uzemí republiky a ono prd protože u nás je dižitální signál tak rychlej že ho antena ne a ne zachytit ... tak že doma hraju zájemcům pimprlový kus kterak kašpárek holí křivý hrbet politikům narovnal...
  • To bylo.keců a prdů jak je zastaralý analog! Krabička setoboxu sem a tam a HD a těch programů,ze bude víc! Nakonec v 21.stoleti nenaladite ani to co za komančů-sousedy rakušáky!!! Proč nemohu sledovat jejich zpravodajství? Oprášit si němčinu?
    Vždyť ani jeden film na DVD nosici nemá němčinu!
    Ale masáž z ČT žumpa ta jede podtlakem!!! Uz jsem to tu psal před několika lety,když z TV nova přecházel reditel Dvořák reditelovat do ČT žumpa,ze to není jen tak!
    A to jste mne multinickové z tichcalidohuby.cz minusovali a blokovali.
  • Přirovnávat Švýcarsko k Č.R. nebo obráceně je blbost ! Švýcarská veřejnoprávní televize se nedá přirovnávat k České Televizi ! Kdyby se ředitel Dvořák choval ve veřejnoprávní Švýcarské televizi stejně jako ČT tak by dostal na hodinu padáka a to se nechci rozepisovat o redaktorech a novinářích z ČT . Například Fridrichová, která ve svém pořadu 168 hodin každý týden dehonestovala hlavu státu nebo nám vnucovala její vlastní názory , o kterých ona je přesvědčena, že jsou ty nejlepší a tak to se máme podle ní chovat ! Nebo Moravec , to stejné, nebo Wollner, to je prostě hnus co oni předvádí ! Odmítám platit tu prolhanou ČT, je to žumpa , kterou je zapotřebí vyčistit , a to pořádně , a začít u vrátného.
  • Ne jsou vpořadku, potřebujeme nezavisla media.Opravdu. *4* *4* *4*
  • Dřív nežli poplatky by se měla řešit REORGANIZACE CT. a udělat pořádek v jejich vedoucích křeslech. Prostě ji udělat opravdu nezávislou a s jasnou a pravomocnou kontrolou. Nejlíp veřejnou. A poplatky? Zpravodajství by mohlo běžet jako příspěvkové - zdarma. Ale se zastoupením všech parlamentních stran - tedy s jejich redaktory a programy. A klidně se tam mohou dohadovat ODSaci s komunisty a Piráti s SPD. Na Barrandovu oproti Moravcovi či Jílkové vidíme jaký je o tohle zájem lidí. A to ostatní je možno dnes provést na tržním principu - ergo placením za pořady přes kredity. Např. nový film - kredit 10 Kc. Starý 5 Kc a t.d. A lidé by si vybrali sami, co je zajímá.A nemusela by se zjišťovat žádná sledovanost.
  • ČT nechytnu, přestože ji platím. Mám na střeše satelit. Chytám televizi (ZADARMO) v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, holandštině, polštině, ruštině a možná ještě další, jo, v arabštině. Ale Českou ne. Abych chytal i Českou Televizi, musel bych ji platit dvakrát. Kdyby přestala existovat, uvítal bych to.
    Naprosto jiná situace je u rádia. ČR Plus je super !
  • dzixy
    Zdá se, že jsi nepochopil pisatele.
  • Ať si je Barrandov prozemanovská a jiná TV třeba "kavárenská", s tím nemám problém. Ale pokud je jednostranná ČT, tzn. veřejnoprávní, kterou si platíme všichni, tak s tím problém mám.
  • že v české kotlině žijí Češi v moravské Moravané v německé Němci a ve švýcarské Švýcaři. Je to tak logicky po celém světě. Jen osoba ducha mdlého by to nechápala. Jen v Tibetu sice také žijí Tibeťané ovšem nejsem si jist zda je to kotlina nebo spíš náhorní plošina.... *3*
  • problém. Problém vidím v neobjektivitě a klamavosti veřejnoprávního zpravodajství. U soukromých institucí si nedělám iluze, žijí z reklam, máme je "zadarmo" takže moc objektivity od nich neočekávám a nevyčítám jim to. Ale veřejnoprávní instance, která od nás vymáhá výpalné a podává nám nekvalitní produkt, na mne působí jako pekař, který ze zákona od nás každodenně vymáhá jakýsi poplatek na svou pekárnu a když k němu náhodou zajdeme pro pečivo, dostaneme tvrdý a plesnivý chleba.
  • Co to žvaníš?Máš všech pět pohromadě?Je velmi dobře,že podobně mentálně narušených jako ty je jen hrstka.Přečetl jsem si tvůj příspěvek a je mi tě líto.Hloupí budiž blahoslavení,oni za to nemohou.
  • jaká blbost ? Umíš číst ?
  • jojo zapomněls na Elvise.
  • koukni do zrcadla, to je špína.
  • To bylo o tom, že právě cca 70% lidí odmítlo to neplacení, takže se bude platit dál, ale příští rok se místo dosavadních cca 450 CHF, bude platit už jen 365 CHF..Platit by to však měli všichni, tedy i ti, kteří vlastní televizi či rádio nemají a nebo se dívají např. na internetu..
  • A ve špajzu máš americkýho bubáka *1*
  • V podsatě dnes by to mohlo existovat i tak, že po zaplacení koncese, by vám ČT zapnula své vysílání a pokud byste se rozhodli ČT nesledovat, prostě byste nezaplatil. Když to umí placené televize, určitě by to ČT také zvládla.
  • A to referendum bylo tedy o čem ?
  • Blbost !..Poplatky za televizi, rádio atd. se ve Švajcu platí taky a to buď ročně, nebo čtvrtletně. Ten roční poplatek pro soukromé osoby za rádio a televizi je myslím asi cca 450 CHF.. a pro firmy asi okolo 600 CHF..u firem je ale možnost nějakých slev u více přístrojů..
  • Zrušení asi neprojde., protože se tento Rundfunkgebühr, pro televize, ale i internetfähige., pro PC, ale i neuartige Rundfunkgeräte“., tedy na počítače a na mobilní telefony a v UK tomu zas říkají tzv.„licence fee“., platí taky, většinou na tzv. celou domácnost a je to obecně většina států celé EU, kde se něco platí. V USA se tomu v některých státech., sice dá vyhnout tím, že např. pronajmutý byt je s nabídkou bez TV., ale to je v podstatě už dnes takřka nemožné, včetně i přípojky na internet atd. takže se vlastně platí taky..Jednat se však může o výši poplatku i o podmínkách kontroly nad médii, ne jako je tomu dosud v aroganci nad ovčany..A proč to platit v "koncesionářském poplatku" ? To je jednoduché..proč by si vláda přidělávala nervy i práci a zatěžovala státní rozpočet, když tuto zvláštní daň, ještě navíc., za tzv. veřejnou službu.., vybírá za ni někdo jiný., ale protože ji vybírá dost drze a draze., tak právě, mimo i jiné..,je to předmětem veřejné kritiky..a ke všemu lidi štve, že není v podstatě ani žádná kontrola, jak a co se s těmi jejich., obrovskými penězi !..vlastně děje, vzhledem, jak k množství budov atd., tak i neúměrně velkému počtu lidí., co se na tom živí i jinak přiživuje a o vyváženosti informací., už raději ani nemluvě..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit