Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, jo, oligarchové na odchodnou musejí nějaký ten peníz dostat a naivní Ukrajinci to budou po několik generací platit *1* *1* *1* *1*
  • To se jim to půjčuje, když jim na to dáme. Řecku, členu EU a členu NATO pomoci nechtějí, ale fašistickým vrahům ano. A navíc jsou zadluženější mnohem více, skoro jako USA Číně. To se budeme pořád utahovat opasky?
  • Najednou jsou ti bolševici tady experti na ekonomiku. 40 let huntovali republiku rozfofrovali ukradené soukromé továrny a teď budou poučovat.
    • Ne nadarmo jsme kdysi v naší fabrice říkali, je blbej jako fréza.
    • a copak se to pětadvacet let krade, když ne to, co komunisti nahospodařili? *15*
    • Zvláštní, že po 40 letech huntování odevzdali republiku bez dluhů, zatímco po 25 letech svobody a demokracie je tatáž republika v hnoji tak hluboko, že nemá ´šanci se z něj dostat. A čím to asi bude?
  • Kdo to bude splácet ( vymáhat, či spíše rabovat ) se na rozdíl od fialové kravky, ta šedivá kravička s debilním pohledem nevyjádřila. A hlavně se nezmínila jak budou půjčky mizet na účtech ologarchů a ukr. presidenta.
    • Neboj o svůj bolševický důchod neřijdeš.
      • Taky nejde o jeden důchod, Punťo. Ale to asi nejsi schopný pobrat? No, taky zaplatíš, a víc než ten důchodce, nějaká ta daň se vždycky najde.
  • Ukrajina nestíhá platit stávající úroky. Hřivna je prakticky ve volném pádu... Takže z půjčky zaplatí část úroků, něco utratí za zabraně (americké zbrojovky si musí přijít na své) a další část zmizí v kapsách Porošenkovo party - je možné, že kvůli této část se tam poperou (ale demokraticky).... *5*
    • Bylo mi divné s jak válečnickou rétorikou president Porošenko pracuje. Až včera večer mi ti došlo. Diskuse, která se vztahovala ke včerejšímu jednání v Misku, se zúčastnila řada politiků z Ruska, Ukrajiny, Běloruska i Izraele. Nastalo úplné ticho, když opoziční poslanec ukrajinského parlamentu vytáhl dvě fotografie a položil otázku. Víte co to je. Po chvíli ticha jim oznámil, že továrna na fotu patří P. Porošenkovi a na druhé fotce byla ruční zbraň /větší něž samopal/ která se v této továrně vyrábí a dodává na front.Pak následovala téměř nekontrolovatelná diskuse, které závěrem si všichni položili otázku. Jak může president dodávat zbraně k válečným operacím. Kde je etika, morálka a presidentský slib. Již se nedivím, proč je ruka otevřená. Při této příležitosti jsem bylnucen konstatovat, že není žádný rozdíl mezi ministrem financí p. Babišem, slovenským presidentem Kiskou, ukrajinským presidentem Porošenkem či bývalým politikem Berlusconim. Všichni jsou dostatetečně bohatí na to, aby byli ještě bohatší. A o to finančním kruhům jde. Přece nebudou podporovat chudé myši. Takže všechny peníze patřící Evropě musíme přece dát olgarchům na Ukrajině, a to bez ohledu na to jestli je nám někdo vrátí.
  • No půjčí, daruje. Odhadoval bych, že z toho, co jeUkrajině darováno, či jak se píše půjčeno, se tak 80% rozkrade. Ať jde o peníze, potraviny nebo vojenskou techniku. Tam padne jako do černé díry cokoli a v jakémkoli množství. Mimochodem, Ukrajina se nikdy od vyhlášení nezávislosti nedostala svým HDP na jeho výši před vyhlášením nezávislosti.
  • údajně čr poslala kyjevu maskáče a oni je nosí separatisté... prý júesej poslal kyjevu zbraně za 30mil dolarů a zbraně koupila sýrie..
  • dalsší peníze spláchnuté do záchoda... *10* *16*
  • ukrajina..... nové řecko...ty miliardy jsou jen do začátku...prřibydou další...před chvílí js někde četl ,že evropské banky mají za 28 bilónů dolarů deriváty....zdravé bankovnictví...
  • Já to chápu takto. Dáme Ukrajině 17,5 miliardy dolarů. Když jsou v tom rozdávání, tak mě mohou také něco darovat na můj účet. Na rozdíl od uk by mě to nesebrali podnikatelé. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit