Přejít na výpis diskuzí

Měnový fond zatím nedá Řecku peníze. Stále je moc zadlužené

30.7.2015 19:47
5 příspěvků

Moc vysoké zadlužení země a zatím neuspokojivé výsledky reforem. Takové důvody uvádí Mezinárodní měnový fond (MMF) pro své rozhodnutí zatím se nezapojovat do finančního programu na pomoc Řecku. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MMF a Světová banka jsou organizace sloužící nadnárodním korporacím a mající za úkol uměle vyvolanými bankroty ničit suverénní státy a poté je vehnat do otroctví těmto korporacím. Činí tak snaživě a ochotně.
  • více než půvabné je, jak předepisují úspory a zvyšování daní a snižování příjmů, když sami si příjmy, už tak nehorázné, jen a jen zvyšují, i kdybychom my ostatní měli mít hlad, a kromě toho jsou jejich příjmy osvobozeny od daní.... takže pijí víno a kážou vodu... to jsou tedy vážně důvěryhodní lidé
  • Ta dívenka si řeže pod měnovým fondem haluz. Tento pokročilý kapitalizmis neumí řešit problémy než vydíráním, vražděním a válkami. Přispěje výrazně k urychlenému konci civilizace na zemi.
  • Do perdele se zlodějským spolkem a diktátem EUSA, MMF, ECB a NATO. Je čas zas žít po svým a svobodně. Sice tady máme "demokracii", alespoň je nám to vtloukáno do makovic, ale cítím se hůř, než za Stalina...
  • Tlačej na pilu -- aby se nedivili - jistě jednají z pozice síly a aby si to ostatní strachy rozmysleli. Ale ze strachu se stává vzdor a odpor. Nakonec se ukáže že odpůrci EU měli pravdu... definitivně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit