Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stačí majdanistům zastavit přísun peněz i zbtraní a protože nemají ideu, ukončí válku sami.
  • Zlej trolle,tak dneska jsi to s těma nickama krapet přehnal,pod kolika nicky si tu dneska sám se sebou vykecáváš ? *15* Chodíš ty vůbec so práce,že jsi tu od rána do večera? *3*
  • Musí se hódně chvátat, aby se ukrofaschos a kyjevjudend nedostali v Debalcevu do zajetí, podle odposlechů jsou tam i zahraniční žoldáci, jak by tohle potom gauneři USA/ NATO/ EU vysvětlovali světu???
  • Ekonomika CCCP dohání ekonomiku KLDR.
    • rudá vatro alias honzo kde je to tvoje cccp? *1* *1*
  • Tak se to náckům nějak rozpadá:
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5504-evropa-se-tristi-francie-se-privraci-k-putinovi-kypr-nabizi-moskve-vojenskou-zakladnu-nemecko-je-rozdelene-kvuli-ukrajine
    Nejen Zaorálek, ale i Dientsbier, Trautmberk, Kalousek a všichni náckové s červenými kartami by konečně měli být potrestáni. A to exemplárně. Aby další generaci politiků s hrůzou vzpomínali!
    • dobré poledne Zlej Trotlíku *14*
  • Kdy už ti rusofobové pochopí, že:
    Stále platí, že klidné referendum, bez jediného výstřelu a oběti na Krymu je přijatelnější, než humanitární bombardování a zabíjení nevinných, včetně dětí, které provedlo USA a NATO bez souhlasu RB OSN v Jugoslavii, kvůli Kosovu. Nebo nemám pravdu???
  • Ani 100 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš všema mylovaný Vůdce nadsoudruch degeneralisismus Putin. Čest!
    • A hlavně Hitler nikdy nedokázal podojit kozla! Čest! *1*
  • sleduji, jak rusofobové ztrácí poslední zbytky soudnosti, rozum snad neměli nikdy. Jejich zděšení, že Rusko je sebevědomý stát, jehož prezident je naprosto mimořádný politik,, který snad nemá konkurenci nejen dnes ale ani v době nedávno minulé, je opravdu úsměvné.

    Jen ten slovník - rusáci, stepní primitivové, dejte jim ultimátum, vlítněte na tu Moskvu, skřet, trpajslík... atd, svědčí o jediném, jste mili rusofobové tzv, "na hrnci", jste bezmocní , jste směšní a navíc, vývoj jde mimo vás. zdejší nácci už jen zlostně sípají... a dobře jim tak.

    Válka, kterou ve spolupráci s EU rozpoutalo úchylné vedení USA, vyděšené z toho, že svět už dávno nejde podle jejich taktovky, je strašná a zasáhla a také zasáhne celou Evropu. Ukrajina nejen že přijde buď dlouhodobě nebo natrvalo o Doněck a Luhansk, které se po skončení bojů za ruské opomoci zkonsolidují, ale podle mne se rozpadne na válčící gubernie, každá bude mít svého oligarchu a jeho sadistickou armádu. V Kyjevě pak budou sedět kašpárci určení pro jednání se světovou veřejností.

    Všichni, kdo jezdili podporovat Majdan, včetně toho blba Zaorálka, by měli skončit před soudem, a já doufám, že taky skončí.
    Dnes stojí jedna otázka - zda strach USA z Ruska je větší než jeich šílená snaha po světovládě , Já doufám, že je větší, a že Rusko neohrozí. My v Evropě totiž chceme přežít.
    • Máte naprostou pravdu. Viz. clenkscm, byť mám dojem, že tenhle člověk používá i mnoho dalších nicků, např. soudružka Pusinka, Honza a další. Ovšem všechny tyto příspěvky mají stejný styl, totiž nediskutují, ale omezují se jen na primitivní, stále se opakující, nadávky. Proto mě tyto skutečnosti vedou k názoru, že se zde na diskusích vyskytuje pouze jediný škůdce, buďto psychicky postižený nebo někým placený. Proto by bylo nejlepší na jeho příspěvky nereagovat.
      • A co tu dokola píši? Nereagovat, nehodnotit, ignorovat. Ale né, egoisti si musí na těch blbech dokazovat ego a polemizují s nimi. Reagují na ně. Třeba zlej troll, který to bere jako zpestření, ale nahrává jim na smeč. A další a další.
        • Zlej Trolle,promiň ale mluvit o sobě už je i na mě moc *15* Zlej Toll to bere jako spestření???? vždyť jsi psal z tohoto nicku,že jsi tu nový ne? sakra,trochu si to uspořádej ty truhlíku,takhle ti to pak nikdo nesežere. *15*
    • Souhlas. Už jim zbyly jen zoufalé výkřiky a mínusy.
  • Fašismus a terorismus se z CCCP šíří všemi směry!
  • S fašistiou z Kremlu se nevyjednává!
    • Milý tečko, sedět v Kremlu opravdový fašista, který by se nechal vyprovokovat, tak už tu máme 3. světovou. Tak si příště ujasni, kdo je fašista. Ten, kdo se snaží rozpoutat válku mezi Ruskem a Ukrajinou, potažmo Evropou nebo ten, kdo se zatím hodně mírní.
      • Tečko ??? Trolle,Trolle ty jsi nenápadnej jak houno na chodníku *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit