Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To čumíte,kolik mám plusů co ? Váš big boss Zlej Troll *12*
  • pauze nahlédl, zjistil že planeta stále rotuje kolem své osy ve dne je světlo v noci tma, provokatér(ři) s různými nicky jako soudružka
    anonymní pusinka bl...ec jarka kakykak stále potí stejné nesmysly bez hlavy a paty a při tomto uklidňujícím zjištění že vše je při starém a na svém místě a Vesmír se nadále rozpíná, odcházím...
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5497-rozhovory-v-moskve-dvojdilna-analyza-i-dil
  • I přes drobné neshody rád vidím, že konečně každý začíná chápat, že připojení Ukrajiny a Polska k Ruské federaci je nezbytným krokem ke stabilizaci Euro-Asijského kontinentu a posílení Ruska jakožto předního světového lídra.
    Výborně, výborně...
  • Zlej Troll a jeho nicky jsou opět ve službě,nastupuje jeho klikací maraton ku prospěchu bolševismu a kolaborantsví.Bude sranda.
  • No řekněme si to na rovinu soudruzi!

    Paní Merkelová si zástupce Ruských agresorů soudruha Putina pozvala na kobereček.
    Putin je jako správný komunisty v demokratickém prostředí jako ryba na suchu.

    Vadí mu že novináři se mohou ptát na co chtějí. Hrůza. V Rusku mají pořád cenzuru
    a tak pán Kremlu dostává jen neškodné otázky které jí projdou.

    Austrálie mu zase dala najevo své pohrdání a ignorovala ho. To není jako doma kde ho prostý mužík uctívá jako kouzelníka poté co pohladil ochočeného tygra. *2* *2*
    • pani soudružka merkelová přileza k putinovi až domu. *1* *1* *1*
      • No Frau Merkel se Putinem ne...e, to je jako když přijde do bytu tchyně. Ta ho postaví do latě, seřve a vyčiní mu po russki, aby tomu dobře rozuměl. *1* *1* *1*
        • kdo chce teplo a jezdit přišel škemrat
    • Chudinko.Až si jednou v klidu přečtete Putinův Valdajský projev, kde probírá kam se řítí západ, který přestal vyznávat základní křesťanské hodnoty a v jakém marasmu skončí, tak si uvědomíte hloubku a správnost jeho hodnocení a začnete mu fandit, i když je to Rus, které nenávidíte.
      I Petr I.- Veliký byl Rus, stejně jako Puškin, Lermontov,Tolstoj, Čajkovskij, Gorkij, Šolochov a nebo Sacharov. Přeji vám počtení, které potřebujete jako sůl.
      • Brrr. Neděste mě. Nechtěla bych být Ruskou! Jsem emancipovaná západní demokratka.

        Celý den v TV poslouchat pořad: co dělal soudruh Putin 24 hodin denně... pohladil
        kočku.. navštívil kolchoz... zkontroloval zrno..
        Prostě tradiční Ruská pohádku o hodném Kremelském pánu a jeho Zlých úřednících.

        a pak žasnout nad laciným trikem kdy KGB naveze do moře hromadu amfor a náhodný
        kolemjdoucí potapěč Putin je najde. *2* *2*
        A pach vodky je otřesný. Navíc bych vilu za zemljanku také neměnila.
        • Napadá mne jediné. Říci vám "krávo"! Ale nesnížím se k tomu, abych Vás srovnával s užitečnými zvířaty. Proto raději slušně, ALE PRAVDIVĚ - IMBECILKO!!!
          • nesnížíš ? ta co nadáváš ? ty ulhanej,primitivní xindle *15*
            • Čuku a Geku , neschovávejte se za Timura. Navíc se nevykroutíte z toho, že sami patříte k 4% menšině. Vás prozradí nejen to že svou orientaci připisujete druhým, ale hlavně UBOHOST REAKCE. Tak zalezte a nesmraťe nám tady!!
  • Už i soudruh Lukašenko je v očích Ruska nepřítel.

    Proč? Inu protože se rozhodl že bude dělat to co je hospodářsky výhodné pro Bělorusko
    a ne pro Rusko. To znamená že bude profitovat na protiruských sankcích. *2*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Co si myslite vy socki ze sem nejaky nuzak jak vy??? Sem bohaty pan na urovni!!!
    • Na žebříčku nejbohatších lidí jsem tě neviděl, ale věřím, že na seznamu nějaké psychiatrické léčebny budeš určitě!! *2*
  • Merkelova je zaprisahla fanaticka a musi každý den snist k veceri jehneci kytu!!!!!!
  • Tak vida, masoví vrazi ve vládě UA by chtěli mír pomocí dalších vražd. Kdo tohle nevidí, nepochopí ani množiny. Dokud nebude Novorusko prohlášeno za autonomní republiku, bude se vraždit dál. Nemusím nikomu snad vypisovat, co jsou úkáčka zač. Hlavním důvodem záchvatů čokoládového barona je alkoholismus a to, že pozemky pod městy, bohaté na břidlicový plyn jsou již prodány kamarádům z USA. To je skutečně můj poslední příspěvek k frašce, kdy umírají za zájmy vrahů obyvatelé, nevinní obyvatelé.
    • Pokud vím, tak zatím na východě Ukrajiny vraždí Putinovi vojáci na dovolené.
      • pokud vím tak na ukrajině vraždí žoldáci z USA,EU a fašistický pravý sektor
        • Vědět znamená znát skutečnost nikoli slepě opakovat goebelsovskou propagandu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit