Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jordánsko dnes podniklo 56 leteckých útoků na velení IS a hodlá v nich
    pokračovat tak dlouho dokud je všechny nevymaže z povrchu zemského.

    Kdyby se takto zachoval každý slušný stát na planetě tak je problém jménem IS
    do týdne vyřešený. Poděkování zaslouží i Kurdský národ který s nima tvrdě bojoval
    zatímco Iracká armáda prchala.
    • konečně s tebou souhlasím,slušný stát sýrie pod vedením bašára asada to je spojenec,akorát tá prašivá amerika z něj dělá nepřítele
  • Vyprášit Rusům kožich je asi jako ho vyprášit chlapovi 2,10 výška,váha 130kg a ještě je to mistr světa v profesionálnim boxu.Já bych to rozhodně nedělal.
    • Žádný strom neroste do nebe, ani ten ruský. A nikdo to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak, ani Putin. A taky bude jednou státní před Nejvyšší Spravedlností. i když se tomu teď zjevně směje.

      Velikost není všechno. Stačí vzpomenout si na Obra a Goliáše. *1* *1* *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele prave se nachazim v nakupnym centru kde jsem prohral sazku a musel sem si snist smazeny syr z LACINEHO fastfudu abych poznal jak zije levicova chudina!!! Pro muj vitribeny jazycek zvykly na LUXUS a drahotu je to SOK nechtel bych tak zit!!!
    • Ano vazeny pratele prvni trydu ZS jsem uspesně vistudoval ve 14 letech a 2 trydu ZŠ jsem pak uspesne dokoncil ve 20. Bc psat pred jmenem my poradyl tatik pry to lyp vipada. Mam velice vitrybeny vkus a liby se mi kazda koza. Nejvice asi soudruzka Pussinka.
      • Je to dobrý. Ale Bc. se píše opravdu před jménem.
    • Tak nežij!!! Stejně jsi tu zbytečně!!
    • Ale NB, máš jak podřadná teplá socka
  • S Rusem se vyjednávat nedá. Na Rusa platí pořádný klacek, vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi. Jedině tomu rozumí.
  • Porážka UA je nevyhnutelná,proto tak narychlo svoláná schůzka s prezidentem Putinem.A k otázce vyzbrojení UA od Spojených států,nevim,nevim ale jestli to půjde UA jako Iráku nebo jako opozici proti Bashar al-Assadu,tak to bude pro USA opravdu terno.
  • nic nedeudu vysvětlovat nebo preloziovat!!!! xvse je jasne ai tem na který prijde V NOCI kontrolla!!!!!! budou se dit velkxy věci aprijde kontrola!!!!! a zeman!!!!!
  • sedi tam Jochen pozooor je tam Jochen s nima Jochen!!!!! a uz to valiii jak z patra meeeee meciii jak kuzle v lese a pak hned se vytahne baANA NUZE A NOZEM VRTA DO UKRAJINSKYHO MUSLIMA""!!!!! a pak ta zena zarve na toho vedle:: roztrhni!!!! a on hnes vyskocoii!!!! vyskoci!!! chapaete!!! vyskoci a bude se trepat jako ty tylamo!!!! jsen m vznacny omron"!!! a psi jdou na kyjef!!!!!!!! psi jdou a vece je tam JOCHEN!!!!!!!
    • Vy jste neco spatného snedl?
      • Zlej Trolle copak jsi dneska papal ty ? Tečkovaný stejk asi ne, že? *15*
        • Zm.de!!
    • Nezlobte se že vás obtěžuji ale mohla bych požádat o překlad do Češtiny?
  • A došel woeldonline! Rád si hraje na seriozního ale kope čistě jen za Rusko.

    Právo na sebeurčení? Ruská menšina ho má. Buď bude žít na Ukrajině nebo v Rusku
    ale ne že Ukrajině ukradne území a bude se tvářit že je to NovoRusko.

    Jsem mladá takže do šedesátky mám hodně daleko a jako ta nemůžu být ten. *2* *2*

    Co říkáte na to že podle soudruha soldera Napoleon nikdy Moskvu neobsadil.
    Takto lhát a překrucovat fakta. Ti komunisté jsou pořád stejní. *2*
  • Kolovrátek cca 60 let, říkající si soudružka pusinka není zjevně sto, pochopit realitu života. Tento nacista nestojí za reakci. Tento demodemokrat upírá právo občanům na sebeurčení. Tím pádem zpochybňuje listinu základních lidských práv a svobod. Nereagujte prosím na něho. Dokud na něj budete reagovat a dávat mu body, neodtáhne!
    • Nazdárek Zlej Trollíku,no končně jsi zasej vytáhl další svůj nick,dáme dneska pokec?
      • Běž do p.dele s tim nesmyslem!!!
  • SS vyslalo své sluhy, njn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit