Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nesnížíš ? ta co nadáváš ? ty ulhanej,primitivní xindle *15*
  • Napadá mne jediné. Říci vám "krávo"! Ale nesnížím se k tomu, abych Vás srovnával s užitečnými zvířaty. Proto raději slušně, ALE PRAVDIVĚ - IMBECILKO!!!
  • pauze nahlédl, zjistil že planeta stále rotuje kolem své osy ve dne je světlo v noci tma, provokatér(ři) s různými nicky jako soudružka
    anonymní pusinka bl...ec jarka kakykak stále potí stejné nesmysly bez hlavy a paty a při tomto uklidňujícím zjištění že vše je při starém a na svém místě a Vesmír se nadále rozpíná, odcházím...
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5497-rozhovory-v-moskve-dvojdilna-analyza-i-dil
  • I přes drobné neshody rád vidím, že konečně každý začíná chápat, že připojení Ukrajiny a Polska k Ruské federaci je nezbytným krokem ke stabilizaci Euro-Asijského kontinentu a posílení Ruska jakožto předního světového lídra.
    Výborně, výborně...
  • pani soudružka merkelová přileza k putinovi až domu. *1* *1* *1*
  • Brrr. Neděste mě. Nechtěla bych být Ruskou! Jsem emancipovaná západní demokratka.

    Celý den v TV poslouchat pořad: co dělal soudruh Putin 24 hodin denně... pohladil
    kočku.. navštívil kolchoz... zkontroloval zrno..
    Prostě tradiční Ruská pohádku o hodném Kremelském pánu a jeho Zlých úřednících.

    a pak žasnout nad laciným trikem kdy KGB naveze do moře hromadu amfor a náhodný
    kolemjdoucí potapěč Putin je najde. *2* *2*
    A pach vodky je otřesný. Navíc bych vilu za zemljanku také neměnila.
  • Chudinko.Až si jednou v klidu přečtete Putinův Valdajský projev, kde probírá kam se řítí západ, který přestal vyznávat základní křesťanské hodnoty a v jakém marasmu skončí, tak si uvědomíte hloubku a správnost jeho hodnocení a začnete mu fandit, i když je to Rus, které nenávidíte.
    I Petr I.- Veliký byl Rus, stejně jako Puškin, Lermontov,Tolstoj, Čajkovskij, Gorkij, Šolochov a nebo Sacharov. Přeji vám počtení, které potřebujete jako sůl.
  • Je to dobrý. Ale Bc. se píše opravdu před jménem.
  • Hele, nedostudovaný blbe, lísáš se do známosti blbky soudružky Pusinky? Ano, Napoleon vstoupil do Moskvy ale z dalších bojů ho vyhnal z Ruska generál ZIMA.Rusko tedy nikdy nedobyl.
  • Dobře. Napoleon vstopil do Moskvy ale nikdy nezvítězil nad Ruskem.
  • Zlej Troll a jeho nicky jsou opět ve službě,nastupuje jeho klikací maraton ku prospěchu bolševismu a kolaborantsví.Bude sranda.
  • Ano vazeny pratele prvni trydu ZS jsem uspesně vistudoval ve 14 letech a 2 trydu ZŠ jsem pak uspesne dokoncil ve 20. Bc psat pred jmenem my poradyl tatik pry to lyp vipada. Mam velice vitrybeny vkus a liby se mi kazda koza. Nejvice asi soudruzka Pussinka.
  • Tak nežij!!! Stejně jsi tu zbytečně!!
  • Na žebříčku nejbohatších lidí jsem tě neviděl, ale věřím, že na seznamu nějaké psychiatrické léčebny budeš určitě!! *2*
  • No řekněme si to na rovinu soudruzi!

    Paní Merkelová si zástupce Ruských agresorů soudruha Putina pozvala na kobereček.
    Putin je jako správný komunisty v demokratickém prostředí jako ryba na suchu.

    Vadí mu že novináři se mohou ptát na co chtějí. Hrůza. V Rusku mají pořád cenzuru
    a tak pán Kremlu dostává jen neškodné otázky které jí projdou.

    Austrálie mu zase dala najevo své pohrdání a ignorovala ho. To není jako doma kde ho prostý mužík uctívá jako kouzelníka poté co pohladil ochočeného tygra. *2* *2*
  • Zm.de!!
  • Běž do p.dele s tim nesmyslem!!!
  • Vědět znamená znát skutečnost nikoli slepě opakovat goebelsovskou propagandu.
  • Už i soudruh Lukašenko je v očích Ruska nepřítel.

    Proč? Inu protože se rozhodl že bude dělat to co je hospodářsky výhodné pro Bělorusko
    a ne pro Rusko. To znamená že bude profitovat na protiruských sankcích. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit