Přejít na výpis diskuzí

Merkelová, Hollande, Porošenko a Putin se dohodli na schůzce v Minsku

8.2.2015 14:41
129 příspěvků

Kvůli řešení krize na Ukrajině by se ve středu v Minsku měli osobně sejít německá kancléřka Angela Merkelová a prezidenti Francie Francie François Hollande, Ukrajiny Petro Porošenko a Ruska Vladimir Putin. Podle Putina se ale jednání uskuteční jen v případě, že se do té doby podaří sladit postoje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Německý deník Bild cituje americkou diplomatku Viktorii Nulandovou, která ostře kritizovala zdrženlivost některých evropských zemích v otázce sankcí proti Rusku. "Oni se prostě bojí následků pro své vlastní ekonomiky a firmy a také protiopatření Rusů.." Váhajícím politikům z Německa a dalších evropských zemí je podle ní nutné vysvětlit, že USA chtějí dodat Ukrajincům obrannou techniku, aby se zvrátila dosavadní nerovnováha na frontové linii.

  Nemohl by někdo tuhle FUCK.OFF.EU.PÝČU už poslat do p.dele? Ale jako fakt definitivně!

  Kobylí hlava tam /na UA/ zase honí rodinnej byznys *7* .. Americká administrativa bude prostě tak dlouho blbnout a štvát lidi proti sobě, až jim zbytek světa předvede válku na území USRaeli, a budou mít jasno hned... Néé, že bych si takovou válku přál, ale komu nejni rady, tomu neni pomoci! Znáte to.. *6*
 • začíná to být pomalu nudné. stačilo by jediné, nasadit Porošenkovi a Jaceňukovi uzdu a říci jim na rovinu, že za jejich zločinné zájmy nikdo bojovat nepůjde. a půjčky dojdou. a byl by mír vmžiku. *2* *2* *2*
 • Putine, s teroristy se nevyjednává.
 • když tam nepozvou zástupce východu, můžou se uschůzovat a nebude to k ničemu, ale věřím, že Putin má tolik rozumu, že do své delegace takového zástupce nechá zařadit. Jen oni totiž vědí, jaké mají podmínky, kdo jiný?

  Je vážně směšné, jak se štítivě odvracela celá slavná EU od Běloruska s jeho předstaiteli, neměli sem vstup (jako by bylo o co stát) a najenou, dobří kamarádi, ještě že je pozval ten zlý Lukašenko (včera zlý) *15* *15* *15* *15* *15* *15*
 • Pokud neprodleně a poníženě zúčastněné strany nepřijmou všechny Putinovy podmínky budou fašisticko-teroristické jednotky obklíčené v kotli u Debalceva vyhlazeny hrdinnýmy vojsky Novorossie!!!
 • I přes drobné neshody rád vidím, že konečně každý začíná chápat, že připojení Ukrajiny a Polska k Ruské federaci je nezbytným krokem ke stabilizaci Euro-Asijského kontinentu a posílení Ruska jakožto předního světového lídra.
  Výborně, výborně...
 • Tak se to náckům nějak rozpadá:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5504-evropa-se-tristi-francie-se-privraci-k-putinovi-kypr-nabizi-moskve-vojenskou-zakladnu-nemecko-je-rozdelene-kvuli-ukrajine
  Nejen Zaorálek, ale i Dientsbier, Trautmberk, Kalousek a všichni náckové s červenými kartami by konečně měli být potrestáni. A to exemplárně. Aby další generaci politiků s hrůzou vzpomínali!
  • dobré poledne Zlej Trotlíku *14*
 • Kdy už ti rusofobové pochopí, že:
  Stále platí, že klidné referendum, bez jediného výstřelu a oběti na Krymu je přijatelnější, než humanitární bombardování a zabíjení nevinných, včetně dětí, které provedlo USA a NATO bez souhlasu RB OSN v Jugoslavii, kvůli Kosovu. Nebo nemám pravdu???
 • Hlavní je však to, jaké dostane A.Merkelová instrukce (příkazy) od svého šéfa Obamy v USA, kam jede zítra na konsultace (kobereček). Dovolila si zatím dost, i když možná i ta její poslední iniciativa byla domluvena podle goebesovské taktiky, KDY PŘÍPADNÝ NEÚSPĚCH BUDE SVEDEN NA PUTINA S DALŠÍMI SANKCEM A S OBRÁCENÍM NÁLADY PROSTÝCH UKRAJINCŮ PROTI RUSKU.. To radí ve své knize Zb..Brzezinski podle dřívějšího návodu Otty von Bismarcka, že :
  „Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“

  Zdá se že se USA snaží rozpoutat bratrovražedný boj podle tohoto návodu. Uvidíme!!!!!
 • http://www.valka.cz/clanek_1137.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit